Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Πάνος

Y BIKE
09.30 - 10.20
Άννα
Γ' Αίθουσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Γεωργία
CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Ρία
YOGA
09.00 - 09.50
Γιάννης
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Ιωάννα
CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
Y BIKE
10.00 - 10.50
Αργύρης
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
10.00 - 10.50
Χρήστος Π.
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
10.00 - 10.50
Κωνσταντίνος
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
10.00 - 10.50
Δήμος Γ.
Γ' Αίθουσα
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Γεωργία
STRETCHING
11.00 - 11.50
Χριστίνα Β.
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Έλενα
ZUMBA
11.00 - 11.50
Μαρία Τ.
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Ιωάννα
CROSS TRAINING
11.00 - 11.50
Εύη

Y BIKE
11.00 - 11.50
Χρήστος Π.
Γ' Αίθουσα
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Χρήστος
HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Μαριάνθη
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
ZUMBA
13.00 - 13.50
Βαγγέλης
13.30 - 14.00
15.00 - 15.30
HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Εύη
PILATES MAT
15.00 - 15.50
Αλέξανδρος
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Χρήστος
BODY SCULPT
16.00 - 16.50
Ρία
16.30 - 17.00
YOGA
16.30 - 17.20
Ίων
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Δημήτρης
YOGA
17.00 - 17.50
Κατερίνα
CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Αλέξανδρος
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Έλενα
Y BIKE
17.00 - 17.50
Χρήστος Μ.
Γ' Αίθουσα

PILATES MAT
17.30 - 18.20
Νίκος
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
CARDIO
18.00 - 18.50
Δημήτρης

Y BIKE
18.00 - 18.50
Έφη
Γ' Αίθουσα
TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran
CARDIO
18.00 - 18.50
Αλέξανδρος

Y BIKE
18.00 - 18.50
Γιάννης
Γ' Αίθουσα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σπύρος
CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Αυγερινός

Y BIKE
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
Γ' Αίθουσα
TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran
18.30 - 19.00
CIRCUIT TRAINING
18.30 - 19.20
Νίκος
19.00 - 19.30
CIRCUIT TRAINING
19.00 - 19.50
Αυγερινός

Y BIKE
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
Γ' Αίθουσα
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δήμος

Y BIKE
19.00 - 19.50
Σωτήρης
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
19.00 - 19.50
Έφη
Γ' Αίθουσα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Σπύρος

Y BIKE
19.00 - 19.50
Έφη
Γ' Αίθουσα
TAE - BO
19.00 - 19.50
Αγγελική
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
DANCE
20.00 - 20.50
Μάριος
CIRCUIT TRAINING
20.00 - 20.50
Δήμος

Y BIKE
20.00 - 20.50
Άννα
Γ' Αίθουσα
HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Χρήστος
Y BIKE
20.00 - 20.50
Γιώργος
Γ' Αίθουσα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ίριδα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Έλενα

Y BIKE
21.00 - 21.50
Γιώργος
Γ' Αίθουσα
CIRCUIT TRAINING
21.00 - 21.50
Μάριος

Y BIKE
21.00 - 21.50
Άννα
Γ' Αίθουσα
TAE - BO
21.00 - 21.50
Διονύσης
AFRO DANCE
21.00 - 21.50
Abdul

Y BIKE
21.00 - 21.50
Αργύρης
Γ' Αίθουσα
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Δήμος
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
PILATES MAT
22.00 - 22.50
Έλενα
HIPS & ABS
22.00 - 22.50
Πάνος
YOGA
22.00 - 22.50
Ίων
HIPS & ABS
22.00 - 22.50
Αλέξανδρος
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • Y BIKE
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    22.00 - 22.50

Τρίτη

  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • DANCE
    20.00 - 20.50
  • CIRCUIT TRAINING
    21.00 - 21.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    22.00 - 22.50

Τετάρτη

  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.50
  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • CIRCUIT TRAINING
    20.00 - 20.50
  • Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • TAE - BO
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    22.00 - 22.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • AFRO DANCE
    21.00 - 21.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    22.00 - 22.50

Παρασκευή

  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    15.00 - 15.50
  • YOGA
    16.30 - 17.20
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • TAE - BO
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • CROSS TRAINING
    11.00 - 11.50
  • Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    12.00 - 12.50
  • ZUMBA
    13.00 - 13.50
  • Y BIKE
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.30 - 18.20
  • CIRCUIT TRAINING
    18.30 - 19.20

Κυριακή

  • HIPS & ABS
    12.00 - 12.50
  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
CARDIO
18.00 - 18.50
Δημήτρης
CARDIO
18.00 - 18.50
Αλέξανδρος
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • CARDIO
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Ιωάννα
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Γεωργία
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Γεωργία
11.30 - 12.00
15.00 - 15.30
PILATES MAT
15.00 - 15.50
Αλέξανδρος
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Χρήστος
16.30 - 17.00
17.30 - 18.00
PILATES MAT
17.30 - 18.20
Νίκος
18.00 - 18.30
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Σπύρος
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Δήμος
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
PILATES MAT
22.00 - 22.50
Έλενα
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    22.00 - 22.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    15.00 - 15.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • PILATES MAT
    17.30 - 18.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Ιωάννα
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Χρήστος
HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Μαριάνθη
12.30 - 13.00
15.00 - 15.30
HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Εύη
15.30 - 16.00
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Έλενα
17.30 - 18.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Χρήστος
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Έλενα
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
HIPS & ABS
22.00 - 22.50
Πάνος
HIPS & ABS
22.00 - 22.50
Αλέξανδρος
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    22.00 - 22.50

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    22.00 - 22.50

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50

Σάββατο

  • HIPS & ABS
    12.00 - 12.50

Κυριακή

  • HIPS & ABS
    12.00 - 12.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Έλενα
11.30 - 12.00
16.00 - 16.30
BODY SCULPT
16.00 - 16.50
Ρία
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Δημήτρης
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σπύρος
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δήμος
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Αλέξανδρος
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Αυγερινός
18.30 - 19.00
CIRCUIT TRAINING
18.30 - 19.20
Νίκος
19.00 - 19.30
CIRCUIT TRAINING
19.00 - 19.50
Αυγερινός
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
CIRCUIT TRAINING
20.00 - 20.50
Δήμος
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
CIRCUIT TRAINING
21.00 - 21.50
Μάριος
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • CIRCUIT TRAINING
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • CIRCUIT TRAINING
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • CIRCUIT TRAINING
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50

Σάββατο

  • CIRCUIT TRAINING
    18.30 - 19.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 11.50
Μαρία Τ.
11.30 - 12.00
13.00 - 13.30
ZUMBA
13.00 - 13.50
Βαγγέλης
13.30 - 14.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
ZUMBA
20.00 - 20.50
Ίριδα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    11.00 - 11.50

Παρασκευή

  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • ZUMBA
    13.00 - 13.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Πάνος
CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Ρία
CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος
09.30 - 10.00

Δευτέρα

  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50

Τρίτη

  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50

Παρασκευή

  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
STRETCHING
11.00 - 11.50
Χριστίνα Β.
11.30 - 12.00

Τρίτη

  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 09.50
Γιάννης
09.30 - 10.00
16.30 - 17.00
YOGA
16.30 - 17.20
Ίων
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Κατερίνα
17.30 - 18.00
22.00 - 22.30
YOGA
22.00 - 22.50
Ίων
22.30 - 23.00

Τρίτη

  • YOGA
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    22.00 - 22.50

Παρασκευή

  • YOGA
    16.30 - 17.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran
TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran
18.30 - 19.00

Τρίτη

  • TUMBAO
    18.00 - 18.50

Κυριακή

  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
DANCE
20.00 - 20.50
Μάριος
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • DANCE
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
TAE - BO
19.00 - 19.50
Αγγελική
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
TAE - BO
21.00 - 21.50
Διονύσης
21.30 - 22.00

Τετάρτη

  • TAE - BO
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • TAE - BO
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.00 - 21.30
AFRO DANCE
21.00 - 21.50
Abdul
21.30 - 22.00

Πέμπτη

  • AFRO DANCE
    21.00 - 21.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
CROSS TRAINING
11.00 - 11.50
Εύη
11.30 - 12.00

Σάββατο

  • CROSS TRAINING
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
Y BIKE
09.30 - 10.20
Άννα
Γ' Αίθουσα
10.00 - 10.30
Y BIKE
10.00 - 10.50
Αργύρης
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
10.00 - 10.50
Χρήστος Π.
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
10.00 - 10.50
Κωνσταντίνος
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
10.00 - 10.50
Δήμος Γ.
Γ' Αίθουσα
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Y BIKE
11.00 - 11.50
Χρήστος Π.
Γ' Αίθουσα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
Y BIKE
17.00 - 17.50
Χρήστος Μ.
Γ' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Y BIKE
18.00 - 18.50
Έφη
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
18.00 - 18.50
Γιάννης
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
Γ' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Y BIKE
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
19.00 - 19.50
Σωτήρης
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
19.00 - 19.50
Έφη
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
19.00 - 19.50
Έφη
Γ' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Y BIKE
20.00 - 20.50
Άννα
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
20.00 - 20.50
Γιώργος
Γ' Αίθουσα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Y BIKE
21.00 - 21.50
Γιώργος
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
21.00 - 21.50
Άννα
Γ' Αίθουσα
Y BIKE
21.00 - 21.50
Αργύρης
Γ' Αίθουσα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • Y BIKE
    09.30 - 10.20
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • Y BIKE
    17.00 - 17.50
No classes available!