Πρόγραμμα Yava | ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ #1

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
PILATES
08.00 - 09.00
ΜΑΡΙΑ
B. SCULPT
08.00 - 09.00
ΕΥΗ
STRETCHING
08.00 - 09.00
ΕΥΗ
YOGA
08.00 - 09.00
ΜΑΡΙΑ
STRETCHING
08.00 - 09.00
ΕΥΗ
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
ZUMBA
09.00 - 10.00
CHRISTIAN
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λ.
YOGA
09.00 - 10.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
STRETCHING
09.00 - 10.00
ΕΥΗ
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΕΥΗ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λ.
BODY PUMP
10.00 - 11.00
ΡΕΝΑ
HIPS & ABS
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΛΙΖΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΛΙΖΑ

PILATES
10.00 - 11.00
ΣΟΦΙΑ Γ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΕΥΗ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
B. SCULPT
11.00 - 12.00
ΓΙΑΝΝΗΣ

CARDIO
11.00 - 12.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
PILATES
11.00 - 12.00
ΒΑΡΒΑΡΑ
B. SCULPT
11.00 - 12.00
ΕΥΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY COMBAT
11.00 - 12.00
ΡΕΝΑ

I.C.E
11.00 - 12.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
HIPS & ABS
11.00 - 12.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
STRETCHING
11.00 - 12.00
ΛΙΖΑ

ZUMBA
11.00 - 12.00
ΣΟΦΙΑ Κ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
YOGA
11.00 - 12.30
ΣΕΣΙΛΙΑ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
STRETCHING
12.00 - 13.00
ΕΥΗ
PILATES
12.00 - 13.00
ΒΑΡΒΑΡΑ
B. SCULPT
12.00 - 13.00
ΕΥΗ
STEP
12.00 - 13.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
PILATES
12.00 - 13.00
ΒΑΡΒΑΡΑ
YOGA
12.00 - 13.30
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 17.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
PILATES
15.30 - 16.30
ΧΡΥΣΑ
PILATES
15.30 - 16.30
ΒΑΡΒΑΡΑ
YOGA
15.30 - 17.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
PILATES
17.00 - 18.00
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
B. SCULPT
17.00 - 18.00
ΛΙΖΑ
BODY ATTACK
17.00 - 18.00
ΜΑΙΡΗ
BODY COMBAT
17.00 - 18.00
ΡΕΝΑ
BODY PUMP
17.00 - 18.00
ΜΑΙΡΗ
ZUMBA
17.00 - 18.00
ΣΟΦΙΑ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
ZUMBA
18.00 - 19.00
CHRISTIAN
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
BODY ATTACK
18.00 - 19.00
ΜΑΙΡΗ
BODY ATTACKασδασδσαδαδ σδαααδσ
YOGA
18.00 - 19.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

CARDIO
19.00 - 20.00
ΤΙΜΟΣ

I.C.E
19.00 - 20.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
PILATES
19.00 - 20.00
ΣΟΦΙΑ Γ.
CARDIO
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

HIPS & ABS
19.00 - 20.00
ΣΤΑΥΡΟΣ

RPM
19.00 - 20.00
ΒΑΝΕΣΑ
RPM
19.00 - 20.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ZUMBA
19.00 - 20.00
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
I.C.E
19.00 - 20.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

PILATES
19.00 - 20.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΜΙΧΑΛΗΣ

I.C.E
19.00 - 20.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 21.00
ΤΙΜΟΣ

RPM
20.00 - 21.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΣΟΦΙΑ ΣΓ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

STEP
20.00 - 21.00
ΤΙΜΟΣ
B. SCULPT
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

RPM
20.00 - 21.00
ΒΑΝΕΣΑ

ZUMBA
20.00 - 21.00
CHRISTIAN
BODY PUMP
20.00 - 21.00
ΑΡΧΟΝΤΙΑ
CARDIO
20.00 - 21.00
ΑΓΓΕΛΟΣ

YOGA
20.00 - 21.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
CARDIO
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
TAE BO
21.00 - 22.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
B. SCULPT
21.00 - 22.00
ΤΙΜΟΣ
PILATES
21.00 - 22.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δ.
TAE BO
21.00 - 22.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
B. SCULPT
21.00 - 22.00
ΑΓΓΕΛΟΣ
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
B. SCULPT
22.00 - 23.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
B. SCULPT
22.00 - 23.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • PILATES
    08.00 - 09.00
  • ZUMBA
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    11.00 - 12.00
  • CARDIO
    11.00 - 12.00
  • STRETCHING
    12.00 - 13.00
  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • PILATES
    17.00 - 18.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00
  • CARDIO
    19.00 - 20.00
  • I.C.E
    19.00 - 20.00
  • HIPS & ABS
    20.00 - 21.00
  • RPM
    20.00 - 21.00
  • TAE BO
    21.00 - 22.00
  • B. SCULPT
    22.00 - 23.00

Τρίτη

  • B. SCULPT
    08.00 - 09.00
  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    11.00 - 12.00
  • PILATES
    12.00 - 13.00
  • B. SCULPT
    17.00 - 18.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00
  • STEP
    20.00 - 21.00
  • B. SCULPT
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • STRETCHING
    08.00 - 09.00
  • YOGA
    09.00 - 10.00
  • BODY PUMP
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    11.00 - 12.00
  • BODY COMBAT
    11.00 - 12.00
  • I.C.E
    11.00 - 12.00
  • B. SCULPT
    12.00 - 13.00
  • PILATES
    15.30 - 16.30
  • BODY ATTACK
    17.00 - 18.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • CARDIO
    19.00 - 20.00
  • HIPS & ABS
    19.00 - 20.00
  • RPM
    19.00 - 20.00
  • B. SCULPT
    20.00 - 21.00
  • RPM
    20.00 - 21.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • YOGA
    08.00 - 09.00
  • STRETCHING
    09.00 - 10.00
  • HIPS & ABS
    10.00 - 11.00
  • HIPS & ABS
    11.00 - 12.00
  • STEP
    12.00 - 13.00
  • PILATES
    15.30 - 16.30
  • BODY COMBAT
    17.00 - 18.00
  • RPM
    19.00 - 20.00
  • ZUMBA
    19.00 - 20.00
  • BODY PUMP
    20.00 - 21.00
  • TAE BO
    21.00 - 22.00
  • B. SCULPT
    22.00 - 23.00

Παρασκευή

  • STRETCHING
    08.00 - 09.00
  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • STRETCHING
    11.00 - 12.00
  • ZUMBA
    11.00 - 12.00
  • PILATES
    12.00 - 13.00
  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • BODY PUMP
    17.00 - 18.00
  • BODY ATTACK
    18.00 - 19.00
  • I.C.E
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • CARDIO
    20.00 - 21.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00
  • B. SCULPT
    21.00 - 22.00

Σάββατο

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    11.00 - 12.30
  • ZUMBA
    17.00 - 18.00
  • YOGA
    18.00 - 19.00
  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00
  • I.C.E
    19.00 - 20.00
  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00

Κυριακή

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    12.00 - 13.30
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00
  • CARDIO
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
BODY ATTACK
17.00 - 18.00
ΜΑΙΡΗ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY ATTACK
18.00 - 19.00
ΜΑΙΡΗ
BODY ATTACKασδασδσαδαδ σδαααδσ
18.30 - 19.00

Τετάρτη

  • BODY ATTACK
    17.00 - 18.00

Παρασκευή

  • BODY ATTACK
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
BODY COMBAT
11.00 - 12.00
ΡΕΝΑ
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
BODY COMBAT
17.00 - 18.00
ΡΕΝΑ
17.30 - 18.00
20.00 - 20.30
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΣΟΦΙΑ ΣΓ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • BODY COMBAT
    11.00 - 12.00

Πέμπτη

  • BODY COMBAT
    17.00 - 18.00

Σάββατο

  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BODY PUMP
10.00 - 11.00
ΡΕΝΑ
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
BODY PUMP
17.00 - 18.00
ΜΑΙΡΗ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY PUMP
20.00 - 21.00
ΑΡΧΟΝΤΙΑ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00

Τετάρτη

  • BODY PUMP
    10.00 - 11.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00

Πέμπτη

  • BODY PUMP
    20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • BODY PUMP
    17.00 - 18.00

Σάββατο

  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
B. SCULPT
08.00 - 09.00
ΕΥΗ
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΕΥΗ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λ.
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΛΙΖΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΛΙΖΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΕΥΗ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
B. SCULPT
11.00 - 12.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
11.00 - 12.00
ΕΥΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
B. SCULPT
12.00 - 13.00
ΕΥΗ
12.30 - 13.00
17.00 - 17.30
B. SCULPT
17.00 - 18.00
ΛΙΖΑ
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
B. SCULPT
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
B. SCULPT
21.00 - 22.00
ΤΙΜΟΣ
B. SCULPT
21.00 - 22.00
ΑΓΓΕΛΟΣ
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
B. SCULPT
22.00 - 23.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
B. SCULPT
22.00 - 23.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    11.00 - 12.00
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00
  • B. SCULPT
    22.00 - 23.00

Τρίτη

  • B. SCULPT
    08.00 - 09.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    17.00 - 18.00
  • B. SCULPT
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • B. SCULPT
    11.00 - 12.00
  • B. SCULPT
    12.00 - 13.00
  • B. SCULPT
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • B. SCULPT
    22.00 - 23.00

Παρασκευή

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    21.00 - 22.00

Σάββατο

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00

Κυριακή

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
CARDIO
11.00 - 12.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
CARDIO
19.00 - 20.00
ΤΙΜΟΣ
CARDIO
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 21.00
ΑΓΓΕΛΟΣ
CARDIO
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    11.00 - 12.00
  • CARDIO
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • CARDIO
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • CARDIO
    20.00 - 21.00

Κυριακή

  • CARDIO
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λ.
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
HIPS & ABS
11.00 - 12.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 20.00
ΣΤΑΥΡΟΣ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 21.00
ΤΙΜΟΣ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    20.00 - 21.00

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    10.00 - 11.00
  • HIPS & ABS
    11.00 - 12.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
I.C.E
11.00 - 12.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
I.C.E
19.00 - 20.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
I.C.E
19.00 - 20.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
I.C.E
19.00 - 20.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • I.C.E
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • I.C.E
    11.00 - 12.00

Παρασκευή

  • I.C.E
    19.00 - 20.00

Σάββατο

  • I.C.E
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
PILATES
08.00 - 09.00
ΜΑΡΙΑ
08.30 - 09.00
10.00 - 10.30
PILATES
10.00 - 11.00
ΣΟΦΙΑ Γ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES
11.00 - 12.00
ΒΑΡΒΑΡΑ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
PILATES
12.00 - 13.00
ΒΑΡΒΑΡΑ
PILATES
12.00 - 13.00
ΒΑΡΒΑΡΑ
12.30 - 13.00
15.30 - 16.00
PILATES
15.30 - 16.30
ΧΡΥΣΑ
PILATES
15.30 - 16.30
ΒΑΡΒΑΡΑ
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
PILATES
17.00 - 18.00
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
PILATES
19.00 - 20.00
ΣΟΦΙΑ Γ.
PILATES
19.00 - 20.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
PILATES
21.00 - 22.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δ.
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES
    08.00 - 09.00
  • PILATES
    17.00 - 18.00

Τρίτη

  • PILATES
    11.00 - 12.00
  • PILATES
    12.00 - 13.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • PILATES
    15.30 - 16.30
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • PILATES
    15.30 - 16.30

Παρασκευή

  • PILATES
    12.00 - 13.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00

Σάββατο

  • PILATES
    10.00 - 11.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
RPM
19.00 - 20.00
ΒΑΝΕΣΑ
RPM
19.00 - 20.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
RPM
20.00 - 21.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
RPM
20.00 - 21.00
ΒΑΝΕΣΑ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • RPM
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • RPM
    19.00 - 20.00
  • RPM
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • RPM
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.00 - 12.30
STEP
12.00 - 13.00
ΓΙΩΡΓΟΣ
12.30 - 13.00
20.00 - 20.30
STEP
20.00 - 21.00
ΤΙΜΟΣ
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • STEP
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • STEP
    12.00 - 13.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
STRETCHING
08.00 - 09.00
ΕΥΗ
STRETCHING
08.00 - 09.00
ΕΥΗ
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
STRETCHING
09.00 - 10.00
ΕΥΗ
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
STRETCHING
11.00 - 12.00
ΛΙΖΑ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
STRETCHING
12.00 - 13.00
ΕΥΗ
12.30 - 13.00

Δευτέρα

  • STRETCHING
    12.00 - 13.00

Τετάρτη

  • STRETCHING
    08.00 - 09.00

Πέμπτη

  • STRETCHING
    09.00 - 10.00

Παρασκευή

  • STRETCHING
    08.00 - 09.00
  • STRETCHING
    11.00 - 12.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.00 - 21.30
TAE BO
21.00 - 22.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
TAE BO
21.00 - 22.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • TAE BO
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • TAE BO
    21.00 - 22.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
YOGA
08.00 - 09.00
ΜΑΡΙΑ
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 10.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 12.30
ΣΕΣΙΛΙΑ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
YOGA
12.00 - 13.30
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 17.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
YOGA
15.30 - 17.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 19.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 21.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • YOGA
    15.30 - 17.00

Τετάρτη

  • YOGA
    09.00 - 10.00

Πέμπτη

  • YOGA
    08.00 - 09.00

Παρασκευή

  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00

Σάββατο

  • YOGA
    11.00 - 12.30
  • YOGA
    18.00 - 19.00

Κυριακή

  • YOGA
    12.00 - 13.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
ZUMBA
09.00 - 10.00
CHRISTIAN
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 12.00
ΣΟΦΙΑ Κ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 18.00
ΣΟΦΙΑ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 19.00
CHRISTIAN
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 20.00
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 21.00
CHRISTIAN
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    09.00 - 10.00

Τρίτη

  • ZUMBA
    18.00 - 19.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • ZUMBA
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • ZUMBA
    11.00 - 12.00

Σάββατο

  • ZUMBA
    17.00 - 18.00
No classes available!