Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ #1

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
PILATES MAT
08.00 - 08.50
Σοφία
BODY SCULPT
08.00 - 08.50
Εύη
STRETCHING
08.00 - 08.50
Εύη
YOGA
08.00 - 08.50
Σωκράτης
STRETCHING
08.00 - 08.50
Εύη
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
ZUMBA
09.00 - 09.50
Σοφία
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Bianca
YOGA
09.00 - 09.50
Σωκράτης
STRETCHING
09.00 - 09.50
Εύη
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Εύη
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σωκράτης
BODY PUMP
10.00 - 10.50
Άννα
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λίζα
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λίζα
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύη
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Γιάννης Τ.
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Σωκράτης
*Y BIKE
11.00 - 11.50
Ελισάβετ

ZUMBA
11.00 - 11.50
Francesco
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Γιάννης Τ.
STRETCHING
11.00 - 11.50
Λίζα
YOGA
11.00 - 11.50
Μάνθα
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
STRETCHING
12.00 - 12.50
Εύη
BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Εύη
PILATES MAT
12.00 - 12.50
Bianca
YOGA
12.00 - 13.30
Χριστιάννα
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 17.00
Χριστιάννα
PILATES MAT
15.30 - 16.20
Χρύσα
PILATES MAT
15.30 - 16.20
Bianca
YOGA
15.30 - 17.00
Σωκράτης
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Σταυρούλα
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Λίζα
BODY COMBAT
17.00 - 17.50
Μιχάλης
YOGA
17.00 - 17.50
Σωκράτης
BODY PUMP
17.00 - 17.50
Σπύρος
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
TOTAL BODY
18.00 - 18.50
Gus
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
BODY PUMP
18.00 - 18.50
Μιχάλης

*ZUMBA PLUS
18.00 - 19.00
Christian
Β' Αίθουσα
TOTAL BODY
18.00 - 18.50
Gus
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σωκράτης
BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Σπύρος
YOGA
18.00 - 18.50
Χριστιάννα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γιώργος Π.
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Ελισάβετ
ZUMBA
19.00 - 19.50
Christian
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Σάρρα
BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.

*RPM
19.00 - 19.50
Ελισάβετ
*Y BIKE
19.00 - 19.50
Στεφανία

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα Δ.
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Κ.

*RPM
19.00 - 19.50
Πέτρος
BASIC CARDIO
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Δημήτρης Γ.
STEP
20.00 - 20.50
Τίμος
CARDIO
20.00 - 20.50
Γιώργος Π.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

ZUMBA
20.00 - 20.50
Francesco
BODY PUMP
20.00 - 20.50
Δημήτρης Γ.
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Κατερίνα Δ.
BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Δημήτρης Κ.
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
TAE BO
21.00 - 21.50
Ελισάβετ
BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Τίμος
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Κατερίνα Δ.
TAE BO
21.00 - 21.50
Ελισάβετ
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
BODY SCULPT
22.00 - 22.50
Ελισάβετ
BODY SCULPT
22.00 - 22.50
Ελισάβετ
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    08.00 - 08.50
  • ZUMBA
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • STRETCHING
    12.00 - 12.50
  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • TAE BO
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    22.00 - 22.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    08.00 - 08.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • TOTAL BODY
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • STEP
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • STRETCHING
    08.00 - 08.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • *Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • BODY COMBAT
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • *ZUMBA PLUS
    18.00 - 19.00
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • YOGA
    08.00 - 08.50
  • STRETCHING
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • TOTAL BODY
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • *RPM
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • TAE BO
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    22.00 - 22.50

Παρασκευή

  • STRETCHING
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    12.00 - 12.50
  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • *RPM
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50

Κυριακή

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    12.00 - 13.30
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • BASIC CARDIO
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Σπύρος
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.
19.30 - 20.00

Πέμπτη

  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
BODY COMBAT
17.00 - 17.50
Μιχάλης
17.30 - 18.00
20.00 - 20.30
BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Δημήτρης Κ.
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • BODY COMBAT
    17.00 - 17.50

Σάββατο

  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BODY PUMP
10.00 - 10.50
Άννα
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
BODY PUMP
17.00 - 17.50
Σπύρος
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 18.50
Μιχάλης
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Κ.
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY PUMP
20.00 - 20.50
Δημήτρης Γ.
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50

Σάββατο

  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
BODY SCULPT
08.00 - 08.50
Εύη
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Εύη
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λίζα
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λίζα
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύη
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Γιάννης Τ.
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Εύη
12.30 - 13.00
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Λίζα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Κατερίνα Δ.
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Τίμος
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
BODY SCULPT
22.00 - 22.50
Ελισάβετ
BODY SCULPT
22.00 - 22.50
Ελισάβετ
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    22.00 - 22.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    22.00 - 22.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50

Κυριακή

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 20.50
Γιώργος Π.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • CARDIO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Bianca
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Γιάννης Τ.
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Δημήτρης Γ.
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
*Y BIKE
11.00 - 11.50
Ελισάβετ
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
*Y BIKE
19.00 - 19.50
Ελισάβετ
*Y BIKE
19.00 - 19.50
Σάρρα
*Y BIKE
19.00 - 19.50
Στεφανία
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • *Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
PILATES MAT
08.00 - 08.50
Σοφία
08.30 - 09.00
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σωκράτης
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Σωκράτης
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
PILATES MAT
12.00 - 12.50
Bianca
12.30 - 13.00
15.30 - 16.00
PILATES MAT
15.30 - 16.20
Χρύσα
PILATES MAT
15.30 - 16.20
Bianca
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Σταυρούλα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σωκράτης
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γιώργος Π.
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα Δ.
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Κατερίνα Δ.
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    08.00 - 08.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    12.00 - 12.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Κυριακή

  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
*RPM
19.00 - 19.50
Ελισάβετ
*RPM
19.00 - 19.50
Πέτρος
19.30 - 20.00

Πέμπτη

  • *RPM
    19.00 - 19.50

Σάββατο

  • *RPM
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
STEP
20.00 - 20.50
Τίμος
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • STEP
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
STRETCHING
08.00 - 08.50
Εύη
STRETCHING
08.00 - 08.50
Εύη
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
STRETCHING
09.00 - 09.50
Εύη
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
STRETCHING
11.00 - 11.50
Λίζα
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
STRETCHING
12.00 - 12.50
Εύη
12.30 - 13.00

Δευτέρα

  • STRETCHING
    12.00 - 12.50

Τετάρτη

  • STRETCHING
    08.00 - 08.50

Πέμπτη

  • STRETCHING
    09.00 - 09.50

Παρασκευή

  • STRETCHING
    08.00 - 08.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.00 - 21.30
TAE BO
21.00 - 21.50
Ελισάβετ
TAE BO
21.00 - 21.50
Ελισάβετ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • TAE BO
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • TAE BO
    21.00 - 21.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
YOGA
08.00 - 08.50
Σωκράτης
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 09.50
Σωκράτης
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Μάνθα
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
YOGA
12.00 - 13.30
Χριστιάννα
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 17.00
Χριστιάννα
YOGA
15.30 - 17.00
Σωκράτης
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Σωκράτης
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 18.50
Χριστιάννα
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • YOGA
    15.30 - 17.00

Τετάρτη

  • YOGA
    09.00 - 09.50

Πέμπτη

  • YOGA
    08.00 - 08.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • YOGA
    15.30 - 17.00

Σάββατο

  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50

Κυριακή

  • YOGA
    12.00 - 13.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
ZUMBA
09.00 - 09.50
Σοφία
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 11.50
Francesco
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Christian
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Francesco
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    09.00 - 09.50

Τρίτη

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
BASIC CARDIO
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.
19.30 - 20.00

Κυριακή

  • BASIC CARDIO
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
*ZUMBA PLUS
18.00 - 19.00
Christian
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Τετάρτη

  • *ZUMBA PLUS
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
TOTAL BODY
18.00 - 18.50
Gus
Β' Αίθουσα
TOTAL BODY
18.00 - 18.50
Gus
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Τρίτη

  • TOTAL BODY
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • TOTAL BODY
    18.00 - 18.50
No classes available!
No classes available!