Πρόγραμμα Yava | ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ #2

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
PILATES
09.00 - 10.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
PILATES
09.00 - 10.00
ΝΑΤΑΣΑ
STRETCHING
09.00 - 10.00
ΣΟΦΙΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES
10.00 - 11.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES
11.00 - 12.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
YOGA
12.00 - 13.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
AERIAL YOGA
13.00 - 14.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
13.30 - 14.00
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 18.00
ΓΕΩΡΓΙΑ

KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
17.30 - 18.30
ALI

B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΒΙΚΥ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES
18.00 - 19.00
ΣΟΦΙΑ

KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
18.15 - 19.00
ALI
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
HIPS & ABS
18.00 - 19.00
ΜΑΙΡΗ

KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
18.15 - 19.00
ALI
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΡΑΛΛΟΥ
PILATES
18.00 - 19.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ

KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
18.15 - 19.00
ALI
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΝΙΚΟΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
19.00 - 20.00
ALI

YOGA
19.00 - 20.00
ΣΟΦΙΑ
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
19.00 - 20.00
ALI

TAE BO
19.00 - 20.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
19.00 - 20.00
ALI

PILATES
19.00 - 20.00
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
19.00 - 20.00
ALI

PILATES
19.00 - 20.00
ΑΝΤΩΝΙΑ
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΓΙΑΝΝΗΣ

KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
19.00 - 20.00
ALI
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
20.00 - 21.00
ALI

ZUMBA
20.00 - 21.00
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
PILATES
20.00 - 21.00
ΝΑΤΑΣΑ
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
20.00 - 21.00
ALI

YOGA
20.00 - 21.00
ΟΡΕΣΤΗΣ
AERIAL YOGA
20.00 - 21.00
ΣΩΤΗΡΙΑ

TAE BO
20.00 - 21.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
HIPS & ABS
20.00 - 21.00
ΓΙΑΝΝΗΣ

KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
20.00 - 21.00
ALI
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
KARATE (ΕΝΗΛ.)
21.00 - 22.15
ALI
AERIAL YOGA
21.00 - 22.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
KARATE (ΕΝΗΛ.)
21.00 - 22.15
ALI
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ
KARATE (ΕΝΗΛ.)
21.00 - 22.15
ALI
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
    18.15 - 19.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
    19.00 - 20.00
  • YOGA
    19.00 - 20.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
    20.00 - 21.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00
  • KARATE (ΕΝΗΛ.)
    21.00 - 22.15

Τρίτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
    19.00 - 20.00
  • TAE BO
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    20.00 - 21.00
  • AERIAL YOGA
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • HIPS & ABS
    18.00 - 19.00
  • KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
    18.15 - 19.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
    20.00 - 21.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00
  • KARATE (ΕΝΗΛ.)
    21.00 - 22.15

Πέμπτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • AERIAL YOGA
    20.00 - 21.00
  • TAE BO
    20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • STRETCHING
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
    18.15 - 19.00
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
    19.00 - 20.00
  • HIPS & ABS
    20.00 - 21.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
    20.00 - 21.00
  • KARATE (ΕΝΗΛ.)
    21.00 - 22.15

Σάββατο

  • PILATES
    11.00 - 12.00
  • YOGA
    12.00 - 13.00
  • AERIAL YOGA
    13.00 - 14.00
  • ZUMBA
    17.00 - 18.00
  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
    17.30 - 18.30
  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00

Κυριακή

  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
13.00 - 13.30
AERIAL YOGA
13.00 - 14.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
13.30 - 14.00
20.00 - 20.30
AERIAL YOGA
20.00 - 21.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
AERIAL YOGA
21.00 - 22.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
21.30 - 22.00

Τρίτη

  • AERIAL YOGA
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • AERIAL YOGA
    20.00 - 21.00

Σάββατο

  • AERIAL YOGA
    13.00 - 14.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΒΙΚΥ
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΝΙΚΟΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00

Τρίτη

  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00

Τετάρτη

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00

Παρασκευή

  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00

Σάββατο

  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00

Κυριακή

  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
09.30 - 10.00
18.00 - 18.30
HIPS & ABS
18.00 - 19.00
ΜΑΙΡΗ
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 21.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00
  • HIPS & ABS
    18.00 - 19.00

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
18.15 - 19.00
ALI
KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
18.15 - 19.00
ALI
KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
18.15 - 19.00
ALI
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
    18.15 - 19.00

Τετάρτη

  • KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
    18.15 - 19.00

Παρασκευή

  • KARATE (ΑΡΧΑΡΙΟΙ)
    18.15 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.00 - 21.30
KARATE (ΕΝΗΛ.)
21.00 - 22.15
ALI
KARATE (ΕΝΗΛ.)
21.00 - 22.15
ALI
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ
KARATE (ΕΝΗΛ.)
21.00 - 22.15
ALI
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • KARATE (ΕΝΗΛ.)
    21.00 - 22.15

Τετάρτη

  • KARATE (ΕΝΗΛ.)
    21.00 - 22.15

Παρασκευή

  • KARATE (ΕΝΗΛ.)
    21.00 - 22.15
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
19.00 - 20.00
ALI
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
19.00 - 20.00
ALI
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
19.00 - 20.00
ALI
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 1)
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
20.00 - 21.00
ALI
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
20.00 - 21.00
ALI
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
20.00 - 21.00
ALI
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
    20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 2)
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.30 - 18.00
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
17.30 - 18.30
ALI
18.00 - 18.30
19.00 - 19.30
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
19.00 - 20.00
ALI
KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
19.00 - 20.00
ALI
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
    19.00 - 20.00

Σάββατο

  • KARATE (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ 3)
    17.30 - 18.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES
09.00 - 10.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
PILATES
09.00 - 10.00
ΝΑΤΑΣΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES
10.00 - 11.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES
11.00 - 12.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
PILATES
18.00 - 19.00
ΣΟΦΙΑ
PILATES
18.00 - 19.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES
19.00 - 20.00
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
PILATES
19.00 - 20.00
ΑΝΤΩΝΙΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES
20.00 - 21.00
ΝΑΤΑΣΑ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00

Τρίτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • PILATES
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • PILATES
    18.00 - 19.00

Σάββατο

  • PILATES
    11.00 - 12.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
STRETCHING
09.00 - 10.00
ΣΟΦΙΑ
09.30 - 10.00

Παρασκευή

  • STRETCHING
    09.00 - 10.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
TAE BO
19.00 - 20.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
TAE BO
20.00 - 21.00
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • TAE BO
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • TAE BO
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.00 - 12.30
YOGA
12.00 - 13.00
ΣΩΤΗΡΙΑ
12.30 - 13.00
19.00 - 19.30
YOGA
19.00 - 20.00
ΣΟΦΙΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 21.00
ΟΡΕΣΤΗΣ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • YOGA
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • YOGA
    20.00 - 21.00

Σάββατο

  • YOGA
    12.00 - 13.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 18.00
ΓΕΩΡΓΙΑ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΡΑΛΛΟΥ
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 21.00
ΑΝΤΙΓΟΝΗ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • ZUMBA
    18.00 - 19.00

Σάββατο

  • ZUMBA
    17.00 - 18.00
No classes available!