Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΧΟΛΑΡΓΟΣ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Jovanna
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Κωνσταντίνα
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Antonello
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Jovanna
B' Αίθουσα
09.30 - 10.00
PILATES MAT
09.30 - 10.20
Jovanna
Β' Αίθουσα
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 10.50
Ξένια
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Jovanna
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Jovanna
B' Αίθουσα
ZUMBA
10.00 - 10.50
Ξένια
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Εύη
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
HIPS & ABS
10.30 - 11.20
Antonello
Β' Αίθουσα
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Jovanna
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Antonello
Β' Αίθουσα
YOGA
11.00 - 11.50
Έλενα
B' Αίθουσα
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Κώστας
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Ντίνα
Β' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Κώστας
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
.
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS / HIIT
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
TUMBAO
19.00 - 19.50
Δωρίνα
Β' Αίθουσα
ZUMBA
19.00 - 19.50
Ραφαηλία
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κλεοπάτρα
B' Αίθουσα
YOGA
19.00 - 19.50
Κώστας
B' Αίθουσα
YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα
B' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Τίνα
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Γιώτα
Β' Αίθουσα
YOGA
20.00 - 20.50
Ασπασία
Β' Αίθουσα
TUMBAO
20.00 - 20.50
Ξένια
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
21.00 - 22.30
.
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
21.00 - 22.30
.
Β' Αίθουσα
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
    21.00 - 22.30

Τρίτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
    21.00 - 22.30

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    10.30 - 11.20
  • HIPS & ABS / HIIT
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Jovanna
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Κωνσταντίνα
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Jovanna
B' Αίθουσα
09.30 - 10.00
PILATES MAT
09.30 - 10.20
Jovanna
Β' Αίθουσα
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Jovanna
B' Αίθουσα
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Εύη
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κλεοπάτρα
B' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Τίνα
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Γιώτα
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20

Σάββατο

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Jovanna
Β' Αίθουσα
YOGA
11.00 - 11.50
Έλενα
B' Αίθουσα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας
Β' Αίθουσα
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
YOGA
19.00 - 19.50
Κώστας
B' Αίθουσα
YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα
B' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Ασπασία
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • YOGA
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • YOGA
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
TUMBAO
19.00 - 19.50
Δωρίνα
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
TUMBAO
20.00 - 20.50
Ξένια
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • TUMBAO
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
.
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Πέμπτη

  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Antonello
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Jovanna
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
HIPS & ABS
10.30 - 11.20
Antonello
Β' Αίθουσα
11.00 - 11.30
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Κώστας
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Ντίνα
Β' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
21.30 - 22.00

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    10.30 - 11.20

Σάββατο

  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Antonello
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Κώστας
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 10.50
Ξένια
Β' Αίθουσα
ZUMBA
10.00 - 10.50
Ξένια
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Ραφαηλία
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50

Τρίτη

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.00 - 21.30
ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
21.00 - 22.30
.
Β' Αίθουσα
ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
21.00 - 22.30
.
Β' Αίθουσα
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
    21.00 - 22.30

Τετάρτη

  • ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
    21.00 - 22.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
HIPS & ABS / HIIT
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Παρασκευή

  • HIPS & ABS / HIIT
    18.00 - 18.50
No classes available!