Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΓΑΛΑΤΣΙ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
YOGA
08.30 - 09.20
Μάνθα
Β' Αίθουσα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Ακριβή

CROSS TRAINING
09.30 - 10.20
Νόπη
Β Αίθουσα

FANGA
10.00 - 10.50
Ακριβή
Α' Αίθουσα
09.00 - 09.30
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Νόπη
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα
YOGA
09.30 - 10.20
Έλενα
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα
10.00 - 10.30
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαρία
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
INTERVAL TRAINING
10.30 - 11.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
10.30 - 11.20
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα
TUMBAO
11.00 - 11.50
Δωρίνα
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Κωνσταντίνα
Β' Αίθουσα
*ΑERIAL YOGA
11.00 - 11.50
Ηλιάνα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα
ZUMBA
17.00 - 17.50
Αλεξάνδρα
Β' Αίθουσα
YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας
*FREE WEIGHTS
17.00 - 17.50
Νόπη
17.30 - 18.00
ΤΑΕ-ΒΟ
17.30 - 18.20
Antonello
Β' Αίθουσα

*ΑERIAL YOGA
18.00 - 18.50
Ηλιάνα

PILATES ΜΑΤ
18.30 - 19.20
Αννίτα
Β' Αίθουσα

INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Παναγιώτης

YOGA
19.30 - 20.20
Κώστας
Β' Αίθουσα

*TRAMBOLINE WORKOUT
20.00 - 20.50
Ηλιάνα

TUMBAO
20.30 - 21.20
Δωρίνα
Β' Αίθουσα

*ΑERIAL YOGA
21.00 - 21.50
Ηλιάνα
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Αννίτα
Β' Αίθουσα

YOGA
18.00 - 18.50
Κώστας
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Τζωρτζίνα
Β' Αίθουσα

YOGA
18.00 - 18.50
Μάνθα
BODY ART
18.00 - 18.50
Κλέλια

ZUMBA
18.00 - 18.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα
*PILATES PROPS
18.00 - 18.50
Γιώτα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Νόπη
Β Αίθουσα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάγδα
YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα
Β' Αίθουσα
*FREE WEIGHTS
19.00 - 19.50
Νόπη

*PILATES PROPS
19.00 - 19.50
Γιώτα
Β Αίθουσα
*AFRO WORKOUT
19.00 - 19.50
Antonello
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ΤΑΕ-ΒΟ
20.00 - 20.50
Χρύσα
ZUMBA
20.00 - 20.50
Αλεξάνδρα
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιώτα
Β' Αίθουσα
INTERVAL TRAINING
20.00 - 20.50
Antonello
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιώτα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
*PILATES PROPS
21.00 - 21.50
Χρύσα
Β Αίθουσα
21.30 - 22.00
*KICK BOXING
21.30 - 22.20
Γιάννης
Β Αίθουσα
*KICK BOXING
21.30 - 22.20
Γιάννης
Β Αίθουσα
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • INTERVAL TRAINING
    10.30 - 11.20
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    20.00 - 20.50
  • *PILATES PROPS
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • YOGA
    08.30 - 09.20
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • CROSS TRAINING
    09.30 - 10.20
  • FANGA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • *KICK BOXING
    21.30 - 22.20

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • TUMBAO
    11.00 - 11.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    17.30 - 18.20
  • *ΑERIAL YOGA
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.30 - 19.20
  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    19.30 - 20.20
  • *TRAMBOLINE WORKOUT
    20.00 - 20.50
  • TUMBAO
    20.30 - 21.20
  • *ΑERIAL YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • *FREE WEIGHTS
    19.00 - 19.50
  • *PILATES PROPS
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • *KICK BOXING
    21.30 - 22.20

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    10.30 - 11.20
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • BODY ART
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • INTERVAL TRAINING
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • *ΑERIAL YOGA
    11.00 - 11.50
  • *FREE WEIGHTS
    17.00 - 17.50
  • *AFRO WORKOUT
    19.00 - 19.50

Κυριακή

  • *PILATES PROPS
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.30 - 11.00
HIPS & ABS
10.30 - 11.20
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
11.00 - 11.30

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    10.30 - 11.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.30 - 18.00
ΤΑΕ-ΒΟ
17.30 - 18.20
Antonello
Β' Αίθουσα
18.00 - 18.30
20.00 - 20.30
ΤΑΕ-ΒΟ
20.00 - 20.50
Χρύσα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ΤΑΕ-ΒΟ
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • ΤΑΕ-ΒΟ
    17.30 - 18.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
TUMBAO
11.00 - 11.50
Δωρίνα
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
20.30 - 21.00
TUMBAO
20.30 - 21.20
Δωρίνα
Β' Αίθουσα
21.00 - 21.30

Τετάρτη

  • TUMBAO
    11.00 - 11.50
  • TUMBAO
    20.30 - 21.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Νόπη
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Τζωρτζίνα
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα
10.00 - 10.30
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαρία
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Κωνσταντίνα
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Αννίτα
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
PILATES ΜΑΤ
18.30 - 19.20
Αννίτα
Β' Αίθουσα
19.00 - 19.30
20.00 - 20.30
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιώτα
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιώτα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.30 - 19.20

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 17.50
Αλεξάνδρα
Β' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 18.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάγδα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Αλεξάνδρα
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.30 - 11.00
INTERVAL TRAINING
10.30 - 11.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα
11.00 - 11.30
19.00 - 19.30
INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
INTERVAL TRAINING
20.00 - 20.50
Antonello
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • INTERVAL TRAINING
    10.30 - 11.20

Τετάρτη

  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • INTERVAL TRAINING
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
YOGA
08.30 - 09.20
Μάνθα
Β' Αίθουσα
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
YOGA
09.30 - 10.20
Έλενα
Β' Αίθουσα
10.00 - 10.30
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 18.50
Κώστας
YOGA
18.00 - 18.50
Μάνθα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00
YOGA
19.30 - 20.20
Κώστας
Β' Αίθουσα
20.00 - 20.30

Δευτέρα

  • YOGA
    18.00 - 18.50

Τρίτη

  • YOGA
    08.30 - 09.20
  • YOGA
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • YOGA
    19.30 - 20.20

Πέμπτη

  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • YOGA
    17.00 - 17.50
No classes hours available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Ακριβή
09.30 - 10.00

Τρίτη

  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
FANGA
10.00 - 10.50
Ακριβή
Α' Αίθουσα
10.30 - 11.00

Τρίτη

  • FANGA
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
*ΑERIAL YOGA
11.00 - 11.50
Ηλιάνα
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
*ΑERIAL YOGA
18.00 - 18.50
Ηλιάνα
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
*ΑERIAL YOGA
21.00 - 21.50
Ηλιάνα
21.30 - 22.00

Τετάρτη

  • *ΑERIAL YOGA
    18.00 - 18.50
  • *ΑERIAL YOGA
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • *ΑERIAL YOGA
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
*FREE WEIGHTS
17.00 - 17.50
Νόπη
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
*FREE WEIGHTS
19.00 - 19.50
Νόπη
19.30 - 20.00

Πέμπτη

  • *FREE WEIGHTS
    19.00 - 19.50

Σάββατο

  • *FREE WEIGHTS
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
*PILATES PROPS
18.00 - 18.50
Γιώτα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
*PILATES PROPS
19.00 - 19.50
Γιώτα
Β Αίθουσα
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
*PILATES PROPS
21.00 - 21.50
Χρύσα
Β Αίθουσα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • *PILATES PROPS
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • *PILATES PROPS
    19.00 - 19.50

Κυριακή

  • *PILATES PROPS
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21.30 - 22.00
*KICK BOXING
21.30 - 22.20
Γιάννης
Β Αίθουσα
*KICK BOXING
21.30 - 22.20
Γιάννης
Β Αίθουσα
22.00 - 22.30

Τρίτη

  • *KICK BOXING
    21.30 - 22.20

Πέμπτη

  • *KICK BOXING
    21.30 - 22.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
CROSS TRAINING
09.30 - 10.20
Νόπη
Β Αίθουσα
10.00 - 10.30
19.00 - 19.30
CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Νόπη
Β Αίθουσα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • CROSS TRAINING
    09.30 - 10.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
BODY ART
18.00 - 18.50
Κλέλια
18.30 - 19.00

Παρασκευή

  • BODY ART
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
*TRAMBOLINE WORKOUT
20.00 - 20.50
Ηλιάνα
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • *TRAMBOLINE WORKOUT
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
*AFRO WORKOUT
19.00 - 19.50
Antonello
19.30 - 20.00

Σάββατο

  • *AFRO WORKOUT
    19.00 - 19.50
No classes available!