Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Φλώρα
ZUMBA
10.00 - 10.50
Δήμητρα
10.30 - 11.00
12.00 - 12.30
BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Φλώρα
12.30 - 13.00
15.00 - 15.30
BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Ιωάννα
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Άγγελος
YOGA
16.00 - 16.50
Χριστιάννα
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Κωνσταντίνος
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Άγγελος
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 17.50
Άγγελος
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Τζένη
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Φλώρα
YOGA
17.00 - 17.50
Χριστιάννα
ZUMBA
17.00 - 17.50
Στάθης
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Δήμητρα
DANCE
18.00 - 18.50
Τζένη
CARDIO
18.00 - 18.50
Φλώρα
ΤΑΕ-ΒΟ
18.00 - 18.50
Χριστίνα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Φλώρα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Γιάννης
BALANCE STRENGTH
19.00 - 19.50
Τζένη
TUMBAO
19.00 - 19.50
Goran
BALANCE STRENGTH
19.00 - 19.50
Πόπη
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φλώρα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Πόπη
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Δήμητρα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Πόπη
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • YOGA
    16.00 - 16.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • DANCE
    18.00 - 18.50
  • BALANCE STRENGTH
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    18.00 - 18.50
  • BALANCE STRENGTH
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.00 - 12.30
BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Φλώρα
12.30 - 13.00
15.00 - 15.30
BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Ιωάννα
15.30 - 16.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Δήμητρα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Φλώρα
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Δήμητρα
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Φλώρα
10.30 - 11.00
16.00 - 16.30
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Άγγελος
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Κωνσταντίνος
PILATES MAT
16.00 - 16.50
Άγγελος
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Φλώρα
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φλώρα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 10.50
Δήμητρα
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 17.50
Άγγελος
ZUMBA
17.00 - 17.50
Στάθης
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Γιάννης
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50

Παρασκευή

  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16.00 - 16.30
YOGA
16.00 - 16.50
Χριστιάννα
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Χριστιάννα
17.30 - 18.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Πόπη
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Πόπη
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • YOGA
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • YOGA
    16.00 - 16.50

Τετάρτη

  • YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • YOGA
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Τζένη
17.30 - 18.00

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
DANCE
18.00 - 18.50
Τζένη
18.30 - 19.00

Τρίτη

  • DANCE
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
BALANCE STRENGTH
19.00 - 19.50
Τζένη
BALANCE STRENGTH
19.00 - 19.50
Πόπη
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • BALANCE STRENGTH
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • BALANCE STRENGTH
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
ΤΑΕ-ΒΟ
18.00 - 18.50
Χριστίνα
18.30 - 19.00

Πέμπτη

  • ΤΑΕ-ΒΟ
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
CARDIO
18.00 - 18.50
Φλώρα
18.30 - 19.00

Τετάρτη

  • CARDIO
    18.00 - 18.50
No classes available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
TUMBAO
19.00 - 19.50
Goran
19.30 - 20.00

Τετάρτη

  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
No classes available!