Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΚΥΨΕΛΗ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Μαρία
Α' Αίθουσα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα

YOGA
09.30 - 10.20
Έλενα
Α' Αίθουσα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
09.00 - 09.30
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Μαρία
Α' Αίθουσα
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
INTERVAL TRAINING
09.00 - 09.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
*AFRO WORKOUT
10.00 - 10.50
Antonello
Β' Αίθουσα
YOGA
10.00 - 10.50
Έλενα
Α' Αίθουσα
STEP
10.00 - 10.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

TABATA / HIPS&ABS
10.00 - 10.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα
10.30 - 11.00
YOGA
10.30 - 11.20
Μάνθα
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα
11.00 - 11.30
FREE WEIGHTS
11.00 - 11.50
Antonello
Β' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα
B' Aίθουσα
ZUMBA
11.00 - 11.50
.
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Antonello
Β' Αίθουσα
12.30 - 13.00
ZUMBA
12.30 - 13.20
Μάγδα
Β' Αίθουσα
13.00 - 13.30
ΤΑΕ-ΒΟ
13.00 - 13.50
Antonello
Β' Αίθουσα
13.30 - 14.00
17.00 - 17.30
ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
17.00 - 17.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
YOGA
17.00 - 17.50
Γιάννης
Α' Αίθουσα
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Παναγιώτης
Α' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
FANGA
18.00 - 18.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
*AFRO WORKOUT
18.00 - 18.50
Antonello
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Antonello
Β' Αίθουσα
YOGA
18.00 - 18.50
Γιάννης
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γιώτα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
.
Β' Αίθουσα
TUMBAO
19.00 - 19.50
Δωρίνα
Α' Αίθουσα

ΤΑΕ-ΒΟ
19.30 - 20.20
Antonello
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λευτέρης
Β' Αίθουσα
YOGA
19.00 - 19.50
Κώστας
Α' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα
ΤΑΕ-ΒΟ
20.00 - 20.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα
TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα
Α' Αίθουσα
20.30 - 21.00
INTERVAL TRAINING
20.30 - 21.20
Antonello
B΄ Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
.
Α' Αίθουσα
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα
Α' Αίθουσα
ZUMBA
21.00 - 21.00
Μάγδα
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα
ZUMBA
21.00 - 21.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • *AFRO WORKOUT
    10.00 - 10.50
  • FREE WEIGHTS
    11.00 - 11.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    17.00 - 17.50
  • FANGA
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    10.30 - 11.20
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    13.00 - 13.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • *AFRO WORKOUT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.00
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • INTERVAL TRAINING
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    19.30 - 20.20
  • INTERVAL TRAINING
    20.30 - 21.20
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • STEP
    10.00 - 10.50
  • TABATA / HIPS&ABS
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    12.30 - 13.20
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Παναγιώτης
Α' Αίθουσα
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
.
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50

Σάββατο

  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
17.00 - 17.30
ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
17.00 - 17.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
17.30 - 18.00

Δευτέρα

  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
12.00 - 12.30
BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Antonello
Β' Αίθουσα
12.30 - 13.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Antonello
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λευτέρης
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Μαρία
Α' Αίθουσα
09.00 - 09.30
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Μαρία
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γιώτα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
.
Α' Αίθουσα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50

Σάββατο

  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
INTERVAL TRAINING
09.00 - 09.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
20.30 - 21.00
INTERVAL TRAINING
20.30 - 21.20
Antonello
B΄ Αίθουσα
21.00 - 21.30

Τετάρτη

  • INTERVAL TRAINING
    09.00 - 09.50
  • INTERVAL TRAINING
    20.30 - 21.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα
B' Aίθουσα
ZUMBA
11.00 - 11.50
.
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00
12.30 - 13.00
ZUMBA
12.30 - 13.20
Μάγδα
Β' Αίθουσα
13.00 - 13.30
21.00 - 21.30
ZUMBA
21.00 - 21.00
Μάγδα
Β' Αίθουσα
ZUMBA
21.00 - 21.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα
21.30 - 22.00

Τρίτη

  • ZUMBA
    21.00 - 21.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    11.00 - 11.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • ZUMBA
    12.30 - 13.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
YOGA
09.30 - 10.20
Έλενα
Α' Αίθουσα
10.00 - 10.30
YOGA
10.00 - 10.50
Έλενα
Α' Αίθουσα
10.30 - 11.00
YOGA
10.30 - 11.20
Μάνθα
Β' Αίθουσα
11.00 - 11.30
17.00 - 17.30
YOGA
17.00 - 17.50
Γιάννης
Α' Αίθουσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 18.50
Γιάννης
Α' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
YOGA
19.00 - 19.50
Κώστας
Α' Αίθουσα
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα
Α' Αίθουσα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • YOGA
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • YOGA
    10.30 - 11.20
  • YOGA
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
TUMBAO
19.00 - 19.50
Δωρίνα
Α' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα
Α' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • TUMBAO
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
13.00 - 13.30
ΤΑΕ-ΒΟ
13.00 - 13.50
Antonello
Β' Αίθουσα
13.30 - 14.00
19.30 - 20.00
ΤΑΕ-ΒΟ
19.30 - 20.20
Antonello
Β' Αίθουσα
20.00 - 20.30
ΤΑΕ-ΒΟ
20.00 - 20.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • ΤΑΕ-ΒΟ
    13.00 - 13.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • ΤΑΕ-ΒΟ
    19.30 - 20.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
FANGA
18.00 - 18.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • FANGA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
STEP
10.00 - 10.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00

Πέμπτη

  • STEP
    10.00 - 10.50
No classes available!
No classes available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
FREE WEIGHTS
11.00 - 11.50
Antonello
Β' Αίθουσα
11.30 - 12.00

Δευτέρα

  • FREE WEIGHTS
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
*AFRO WORKOUT
10.00 - 10.50
Antonello
Β' Αίθουσα
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
*AFRO WORKOUT
18.00 - 18.50
Antonello
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • *AFRO WORKOUT
    10.00 - 10.50

Τρίτη

  • *AFRO WORKOUT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
TABATA / HIPS&ABS
10.00 - 10.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα
10.30 - 11.00

Πέμπτη

  • TABATA / HIPS&ABS
    10.00 - 10.50
No classes available!