Πρόγραμμα Yava | ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 10.00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.
PILATES
09.00 - 10.00
ΜΑΡΙΑ
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΜΑΓΔΑ
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΜΑΡΙΑ
ZUMBA
10.00 - 11.00
ΔΑΝΑΗ
YOGA
10.00 - 11.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
PILATES
10.00 - 11.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΛΥΝΤΙΑ
HIPS & ABS
10.00 - 11.00
ΛΥΝΤΙΑ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 12.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11.30 - 12.00
PILATES
11.30 - 12.20
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
PILATES
12.30 - 13.30
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
13.00 - 13.30
17.00 - 17.30
CARDIO
17.00 - 18.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
STEP
17.00 - 18.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
17.00 - 18.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
PILATES
17.00 - 18.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
BODY PUMP
17.00 - 18.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΜΙΧΑΛΗΣ

PILATES
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
18.00 - 19.00
ΧΡΗΣΤΟΣ

PILATES
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
CARDIO
18.00 - 19.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΑΝΤΩΝΗΣ
BODY COMBAT
18.00 - 19.00
ΜΙΧΑΛΗΣ

KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
18.30 - 19.30
ΧΡΗΣΤΟΣ

PILATES
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΔΑΝΑΗ
BODY COMBAT
18.00 - 19.00
ΡΕΝΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY COMBAT
19.00 - 20.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΜΑΓΔΑ
AERIAL YOGA
19.00 - 20.00
ΕΒΕΛΙΝΑ

ZUMBA
19.00 - 20.00
ΜΑΓΔΑ
CARDIO
19.00 - 20.00
ΑΝΤΩΝΗΣ
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
YOGA
19.00 - 20.30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
B. SCULPT
20.00 - 21.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ.

KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ

AERIAL YOGA
21.00 - 22.00
ΕΒΕΛΙΝΑ

ZUMBA
21.00 - 22.00
ΣΟΦΙΑ
YOGA
20.00 - 21.00
ΜΑΝΘΑ

KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ

B. SCULPT
21.00 - 22.30
ΝΙΚΟΣ
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΡΕΝΑ
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY PUMP
20.00 - 21.00
ΜΑΓΔΑ

KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ

PILATES
21.00 - 22.00
ΜΑΡΙΑ
YOGA
20.00 - 21.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

ZUMBA
20.00 - 21.00
ΔΑΝΑΗ

KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ

BODY PUMP
21.00 - 22.00
ΡΕΝΑ
AERIAL YOGA
20.00 - 21.00
ΕΒΕΛΙΝΑ

B. SCULPT
20.00 - 21.00
ΜΑΡΙΑ

KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • YOGA
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • CARDIO
    17.00 - 18.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • BODY COMBAT
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • B. SCULPT
    20.00 - 21.00
  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15
  • AERIAL YOGA
    21.00 - 22.00
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Τρίτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    11.00 - 12.00
  • STEP
    17.00 - 18.00
  • KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
    18.00 - 19.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00
  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15
  • B. SCULPT
    21.00 - 22.30

Τετάρτη

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • ZUMBA
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    11.30 - 12.20
  • PILATES
    12.30 - 13.30
  • B. SCULPT
    17.00 - 18.00
  • CARDIO
    18.00 - 19.00
  • AERIAL YOGA
    19.00 - 20.00
  • ZUMBA
    19.00 - 20.00
  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00
  • BODY PUMP
    20.00 - 21.00
  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00
  • YOGA
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    17.00 - 18.00
  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00
  • CARDIO
    19.00 - 20.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00
  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15
  • BODY PUMP
    21.00 - 22.00

Παρασκευή

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • BODY PUMP
    17.00 - 18.00
  • BODY COMBAT
    18.00 - 19.00
  • KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
    18.30 - 19.30
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • AERIAL YOGA
    20.00 - 21.00
  • B. SCULPT
    20.00 - 21.00
  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15

Σάββατο

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00

Κυριακή

  • HIPS & ABS
    10.00 - 11.00
  • BODY COMBAT
    18.00 - 19.00
  • YOGA
    19.00 - 20.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
AERIAL YOGA
19.00 - 20.00
ΕΒΕΛΙΝΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
AERIAL YOGA
20.00 - 21.00
ΕΒΕΛΙΝΑ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
AERIAL YOGA
21.00 - 22.00
ΕΒΕΛΙΝΑ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • AERIAL YOGA
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • AERIAL YOGA
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • AERIAL YOGA
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
BODY COMBAT
18.00 - 19.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
BODY COMBAT
18.00 - 19.00
ΡΕΝΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY COMBAT
19.00 - 20.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΡΕΝΑ
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY COMBAT
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • BODY COMBAT
    18.00 - 19.00

Κυριακή

  • BODY COMBAT
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
BODY PUMP
17.00 - 18.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΜΑΓΔΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY PUMP
20.00 - 21.00
ΜΑΓΔΑ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY PUMP
21.00 - 22.00
ΡΕΝΑ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00

Τρίτη

  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • BODY PUMP
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • BODY PUMP
    21.00 - 22.00

Παρασκευή

  • BODY PUMP
    17.00 - 18.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΜΑΓΔΑ
B. SCULPT
09.00 - 10.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΜΑΡΙΑ
B. SCULPT
10.00 - 11.00
ΛΥΝΤΙΑ
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
B. SCULPT
17.00 - 18.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
B. SCULPT
18.00 - 19.00
ΑΝΤΩΝΗΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
B. SCULPT
19.00 - 20.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
B. SCULPT
20.00 - 21.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ.
B. SCULPT
20.00 - 21.00
ΜΑΡΙΑ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
B. SCULPT
21.00 - 22.30
ΝΙΚΟΣ
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30

Δευτέρα

  • B. SCULPT
    20.00 - 21.00

Τρίτη

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    21.00 - 22.30

Τετάρτη

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    17.00 - 18.00

Πέμπτη

  • B. SCULPT
    18.00 - 19.00

Παρασκευή

  • B. SCULPT
    09.00 - 10.00
  • B. SCULPT
    20.00 - 21.00

Σάββατο

  • B. SCULPT
    10.00 - 11.00
  • B. SCULPT
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
CARDIO
17.00 - 18.00
ΜΙΧΑΛΗΣ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
CARDIO
18.00 - 19.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
CARDIO
19.00 - 20.00
ΑΝΤΩΝΗΣ
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    17.00 - 18.00

Τετάρτη

  • CARDIO
    18.00 - 19.00

Πέμπτη

  • CARDIO
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 11.00
ΛΥΝΤΙΑ
10.30 - 11.00

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00

Κυριακή

  • HIPS & ABS
    10.00 - 11.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ
KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ
KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ
KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ
KICK BOXING
20.00 - 21.15
ΓΙΩΡΓΟΣ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30

Δευτέρα

  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15

Τρίτη

  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15

Τετάρτη

  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15

Πέμπτη

  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15

Παρασκευή

  • KICK BOXING
    20.00 - 21.15
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
18.00 - 19.00
ΧΡΗΣΤΟΣ
18.30 - 19.00
KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
18.30 - 19.30
ΧΡΗΣΤΟΣ
19.00 - 19.30

Τρίτη

  • KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
    18.00 - 19.00

Παρασκευή

  • KICK BOXING (ΠΑΙΔΙΚΟ)
    18.30 - 19.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES
09.00 - 10.00
ΜΑΡΙΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES
10.00 - 11.00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.
PILATES
10.00 - 11.00
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10.30 - 11.00
11.30 - 12.00
PILATES
11.30 - 12.20
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
PILATES
12.30 - 13.30
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
13.00 - 13.30
17.00 - 17.30
PILATES
17.00 - 18.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
PILATES
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑΝΝΑ
PILATES
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
PILATES
21.00 - 22.00
ΜΑΡΙΑ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00

Τρίτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00

Τετάρτη

  • PILATES
    11.30 - 12.20
  • PILATES
    12.30 - 13.30
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • PILATES
    17.00 - 18.00

Παρασκευή

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
STEP
17.00 - 18.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
17.30 - 18.00

Τρίτη

  • STEP
    17.00 - 18.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 10.00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
YOGA
10.00 - 11.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 12.00
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
YOGA
19.00 - 20.30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 21.00
ΜΑΝΘΑ
YOGA
20.00 - 21.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • YOGA
    09.00 - 10.00

Τρίτη

  • YOGA
    11.00 - 12.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • YOGA
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    20.00 - 21.00

Κυριακή

  • YOGA
    19.00 - 20.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 11.00
ΔΑΝΑΗ
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΔΑΝΑΗ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 20.00
ΜΑΓΔΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 21.00
ΔΑΝΑΗ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
ZUMBA
21.00 - 22.00
ΣΟΦΙΑ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    10.00 - 11.00
  • ZUMBA
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • ZUMBA
    20.00 - 21.00

Σάββατο

  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
No classes available!