Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
*ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
08.30 - 09.30
Τζένη
09.00 - 09.30
ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Τζένη
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Αφροδίτη
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Αφροδίτη
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Έλενα Κ.
ZUMBA
10.00 - 10.50
Βάσω
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Αφροδίτη
BODY PUMP
10.00 - 10.50
Βιολέττα
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Αφροδίτη
YOGA
10.00 - 10.50
Θανάσης
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Έλενα Κ.
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Άννα
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Αφροδίτη
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Αφροδίτη
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Άννα
11.30 - 12.00
12.30 - 13.00
YOGA
12.30 - 13.20
Θανάσης
13.00 - 13.30
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Ελισάβετ
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Νίκος
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Νίκος
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Εύη
STRETCHING
17.00 - 17.50
Άννα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ελισάβετ
BODY PUMP
18.00 - 18.50
Φωτεινή
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Άννα
CX WORX
18.00 - 18.50
Βιολέττα
CARRIBEAN BEAT
18.00 - 18.50
Jerry
ZUMBA
18.00 - 18.50
Ελεωνόρα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Σοφία
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φωτεινή
BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Γιώργος
BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Βιολέττα
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Φωτεινή
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Άλκης
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY PUMP
20.00 - 20.50
Άλκης
BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Βιολέττα
ZUMBA
20.00 - 20.50
Σοφία
BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σταμάτης
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Φωτεινή
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Σταμάτης
CX WORX
21.00 - 21.50
Βιολέττα
YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα Η.
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Άννα
YOGA
21.00 - 21.50
Θανάσης
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • BODY ATTACK
    20.00 - 20.50
  • CX WORX
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • *ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    08.30 - 09.30
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • CX WORX
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • STRETCHING
    17.00 - 17.50
  • CARRIBEAN BEAT
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50

Κυριακή

  • YOGA
    12.30 - 13.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Αφροδίτη
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Έλενα Κ.
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Αφροδίτη
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Άννα
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Αφροδίτη
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Άννα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Ελισάβετ
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Εύη
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Άννα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φωτεινή
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Φωτεινή
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Άννα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Αφροδίτη
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Αφροδίτη
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Έλενα Κ.
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Νίκος
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ελισάβετ
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Αφροδίτη
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Νίκος
17.30 - 18.00

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
YOGA
10.00 - 10.50
Θανάσης
10.30 - 11.00
12.30 - 13.00
YOGA
12.30 - 13.20
Θανάσης
13.00 - 13.30
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα Η.
YOGA
21.00 - 21.50
Θανάσης
21.30 - 22.00

Τετάρτη

  • YOGA
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • YOGA
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • YOGA
    10.00 - 10.50

Κυριακή

  • YOGA
    12.30 - 13.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 10.50
Βάσω
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 18.50
Ελεωνόρα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Σοφία
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Σοφία
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50

Τετάρτη

  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BODY PUMP
10.00 - 10.50
Βιολέττα
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 18.50
Φωτεινή
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Φωτεινή
BODY PUMP
19.00 - 19.50
Άλκης
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY PUMP
20.00 - 20.50
Άλκης
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50

Παρασκευή

  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50

Σάββατο

  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
STRETCHING
17.00 - 17.50
Άννα
17.30 - 18.00

Παρασκευή

  • STRETCHING
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Γιώργος
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σταμάτης
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Σταμάτης
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Βιολέττα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Βιολέττα
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • BODY ATTACK
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
CX WORX
18.00 - 18.50
Βιολέττα
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
CX WORX
21.00 - 21.50
Βιολέττα
21.30 - 22.00

Τρίτη

  • CX WORX
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • CX WORX
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
CARRIBEAN BEAT
18.00 - 18.50
Jerry
18.30 - 19.00

Παρασκευή

  • CARRIBEAN BEAT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Τζένη
09.30 - 10.00

Δευτέρα

  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
*ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
08.30 - 09.30
Τζένη
09.00 - 09.30

Πέμπτη

  • *ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    08.30 - 09.30
No classes available!
No classes available!