Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΠΑΤΗΣΙΑ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μιχάλης
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Αννίτα
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Βίκυ
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Βίκυ
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Μιχάλης
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Βίκυ
BRAZILIAN BUTT
10.00 - 10.50
Βίκυ
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Βίκυ
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Βίκυ
10.30 - 11.00
STEP
10.30 - 11.20
Μιχάλης
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Έλενα
11.30 - 12.00
17.00 - 17.30
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Χρύσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
Χρύσα
YOGA
18.00 - 18.50
Μάνθα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γεωργία
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μιχάλης

YOGA
18.00 - 18.50
Έλενα
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
BODY SCULPT
18.30 - 19.20
.
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λευτέρης
ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάγδα
Y FIGHT
19.00 - 19.50
Antonello
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 20.50
Γεωργία
TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Antonello
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία
INTERVAL TRAINING
21.00 - 21.50
Antonello
YOGA
21.00 - 21.50
Κώστας
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • STEP
    10.30 - 11.20
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
  • INTERVAL TRAINING
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • BRAZILIAN BUTT
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • Y FIGHT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    18.30 - 19.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μιχάλης
09.30 - 10.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Αννίτα
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Βίκυ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Βίκυ
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Βίκυ
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Χρύσα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γεωργία
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Βίκυ
BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Μιχάλης
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Βίκυ
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μιχάλης
18.30 - 19.00
BODY SCULPT
18.30 - 19.20
.
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λευτέρης
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Antonello
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    18.30 - 19.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 20.50
Γεωργία
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BRAZILIAN BUTT
10.00 - 10.50
Βίκυ
10.30 - 11.00

Τετάρτη

  • BRAZILIAN BUTT
    10.00 - 10.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάγδα
19.30 - 20.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Έλενα
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 18.50
Μάνθα
YOGA
18.00 - 18.50
Έλενα
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Κώστας
21.30 - 22.00

Τρίτη

  • YOGA
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • YOGA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
Χρύσα
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
INTERVAL TRAINING
21.00 - 21.50
Antonello
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50

Τρίτη

  • INTERVAL TRAINING
    21.00 - 21.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.30 - 11.00
STEP
10.30 - 11.20
Μιχάλης
11.00 - 11.30

Τρίτη

  • STEP
    10.30 - 11.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
Y FIGHT
19.00 - 19.50
Antonello
19.30 - 20.00

Παρασκευή

  • Y FIGHT
    19.00 - 19.50
No classes available!