Πρόγραμμα Yava | ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES
09.00 - 10.00
ΕΛΕΝΗ
YOGA
09.00 - 10.00
ΘΑΝΑΣΗΣ
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΜΑΡΙΑ
PILATES
09.00 - 10.00
ΧΑΡΟΥΛΑ
BODY PUMP
09.00 - 10.00
ΦΩΤΕΙΝΗ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL

BODY PUMP
10.00 - 11.00
ΕΛΕΝΗ
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL

BODY COMBAT
10.00 - 11.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL

PILATES
10.00 - 11.00
ΜΑΡΙΑ
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL

STRETCHING
10.00 - 11.00
ΧΑΡΟΥΛΑ
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL

ZUMBA
10.00 - 11.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ.
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 12.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ.
BODY PUMP
11.00 - 12.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ZUMBA
11.00 - 12.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ.
BODY COMBAT
11.00 - 12.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
PILATES
11.00 - 12.00
ΜΑΡΙΑ
BODY PUMP
11.00 - 12.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
YOGA
11.00 - 12.00
ΘΑΝΑΣΗΣ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
AQUA AEROBIC
12.00 - 13.00
.
SWIMMING POOL

BODY COMBAT
12.00 - 13.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12.30 - 13.00
15.30 - 16.00
BODY PUMP
15.30 - 16.30
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
CXWORX & BODY ATTACK
15.30 - 16.30
ΒΙΟΛΕΤΑ
YOGA
15.30 - 16.30
ΘΑΝΑΣΗΣ
AFRO DANCE
15.30 - 16.30
ABDUL
PILATES
15.30 - 16.30
ΕΦΗ
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
BODY COMBAT
17.00 - 18.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
HIPS & ABS
17.00 - 18.00
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
BODY PUMP
17.00 - 18.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
PILATES
17.00 - 18.00
ΜΑΡΙΑ
BODY ATTACK
17.00 - 18.00
ΕΙΡΗΝΗ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES
18.00 - 19.00
ΧΡΥΣΑΥΓΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

ZUMBA
18.00 - 19.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ

AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL

BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΗΛΙΑΣ

I.C.E
19.00 - 20.00
ΒΙΟΛΕΤΑ
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΜΕΛΠΩ

AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL

BODY COMBAT
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠ.

RPM
19.00 - 20.00
ΧΡΗΣΤΟΣ

YOGA
19.00 - 20.00
ΦΑΝΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ

AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL

I.C.E
19.00 - 20.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ

PILATES
19.00 - 20.00
ΕΦΗ
BODY COMBAT
18.00 - 19.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ

AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL

HIPS & ABS
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ

RPM
19.00 - 20.00
ΒΑΝΕΣΑ
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑ

AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL

I.C.E
19.00 - 20.00
ΒΙΟΛΕΤΑ

PILATES
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ

YOGA
19.00 - 20.00
ΦΑΝΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
PILATES
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑ

AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL

BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
TUMBAO
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
RPM
20.00 - 21.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ZUMBA
20.00 - 21.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ

AERIAL YOGA
20.30 - 21.30
ΑΛΙΚΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

CXWORX & BODY ATTACK
21.00 - 22.00
ΒΙΟΛΕΤΑ
AFRO DANCE
20.00 - 21.00
ABDUL

I.C.E
20.00 - 21.00
ΧΡΗΣΤΟΣ

Ι.Μ.Α
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μ.

AERIAL YOGA
20.30 - 21.30
ΑΛΙΚΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY PUMP
21.00 - 22.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μ.
BODY PUMP
20.00 - 21.00
ΜΑΡΙΑ

Ι.Μ.Α
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
ZUMBA
20.00 - 21.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ

AERIAL YOGA
20.30 - 21.30
ΑΛΙΚΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY PUMP
21.00 - 22.00
ΗΛΙΑΣ
Ι.Μ.Α
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
PILATES
21.00 - 22.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
TUMBAO
21.00 - 22.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • BODY PUMP
    10.00 - 11.00
  • ZUMBA
    11.00 - 12.00
  • BODY PUMP
    15.30 - 16.30
  • BODY COMBAT
    17.00 - 18.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00
  • I.C.E
    19.00 - 20.00
  • RPM
    20.00 - 21.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00
  • AERIAL YOGA
    20.30 - 21.30
  • CXWORX & BODY ATTACK
    21.00 - 22.00

Τρίτη

  • YOGA
    09.00 - 10.00
  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • BODY COMBAT
    10.00 - 11.00
  • BODY PUMP
    11.00 - 12.00
  • CXWORX & BODY ATTACK
    15.30 - 16.30
  • HIPS & ABS
    17.00 - 18.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
  • BODY COMBAT
    19.00 - 20.00
  • RPM
    19.00 - 20.00
  • YOGA
    19.00 - 20.00
  • AFRO DANCE
    20.00 - 21.00
  • I.C.E
    20.00 - 21.00
  • Ι.Μ.Α
    20.00 - 21.00
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00
  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • ZUMBA
    11.00 - 12.00
  • YOGA
    15.30 - 16.30
  • BODY PUMP
    17.00 - 18.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
  • I.C.E
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00
  • AERIAL YOGA
    20.30 - 21.30
  • BODY PUMP
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • STRETCHING
    10.00 - 11.00
  • BODY COMBAT
    11.00 - 12.00
  • AFRO DANCE
    15.30 - 16.30
  • PILATES
    17.00 - 18.00
  • BODY COMBAT
    18.00 - 19.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
  • HIPS & ABS
    19.00 - 20.00
  • RPM
    19.00 - 20.00
  • BODY PUMP
    20.00 - 21.00
  • Ι.Μ.Α
    20.00 - 21.00
  • TUMBAO
    21.00 - 22.00

Παρασκευή

  • BODY PUMP
    09.00 - 10.00
  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • ZUMBA
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    11.00 - 12.00
  • PILATES
    15.30 - 16.30
  • BODY ATTACK
    17.00 - 18.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
  • I.C.E
    19.00 - 20.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00
  • YOGA
    19.00 - 20.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00
  • AERIAL YOGA
    20.30 - 21.30
  • BODY PUMP
    21.00 - 22.00

Σάββατο

  • BODY PUMP
    11.00 - 12.00
  • AQUA AEROBIC
    12.00 - 13.00
  • BODY COMBAT
    12.00 - 13.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00
  • Ι.Μ.Α
    20.00 - 21.00

Κυριακή

  • YOGA
    11.00 - 12.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • TUMBAO
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.30 - 21.00
AERIAL YOGA
20.30 - 21.30
ΑΛΙΚΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
AERIAL YOGA
20.30 - 21.30
ΑΛΙΚΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
AERIAL YOGA
20.30 - 21.30
ΑΛΙΚΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
21.00 - 21.30

Δευτέρα

  • AERIAL YOGA
    20.30 - 21.30

Τετάρτη

  • AERIAL YOGA
    20.30 - 21.30

Παρασκευή

  • AERIAL YOGA
    20.30 - 21.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.30 - 16.00
AFRO DANCE
15.30 - 16.30
ABDUL
16.00 - 16.30
20.00 - 20.30
AFRO DANCE
20.00 - 21.00
ABDUL
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • AFRO DANCE
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • AFRO DANCE
    15.30 - 16.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
10.00 - 11.00
.
SWIMMING POOL
10.30 - 11.00
12.00 - 12.30
AQUA AEROBIC
12.00 - 13.00
.
SWIMMING POOL
12.30 - 13.00
18.30 - 19.00
AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL
AQUA AEROBIC
18.30 - 19.30
.
SWIMMING POOL
19.00 - 19.30

Δευτέρα

  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30

Τρίτη

  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30

Τετάρτη

  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30

Πέμπτη

  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30

Παρασκευή

  • AQUA AEROBIC
    10.00 - 11.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30

Σάββατο

  • AQUA AEROBIC
    12.00 - 13.00
  • AQUA AEROBIC
    18.30 - 19.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
BODY ATTACK
17.00 - 18.00
ΕΙΡΗΝΗ
17.30 - 18.00

Παρασκευή

  • BODY ATTACK
    17.00 - 18.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BODY COMBAT
10.00 - 11.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY COMBAT
11.00 - 12.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
BODY COMBAT
12.00 - 13.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12.30 - 13.00
17.00 - 17.30
BODY COMBAT
17.00 - 18.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY COMBAT
18.00 - 19.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY COMBAT
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠ.
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY COMBAT
20.00 - 21.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μ.
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY COMBAT
    17.00 - 18.00

Τρίτη

  • BODY COMBAT
    10.00 - 11.00
  • BODY COMBAT
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • BODY COMBAT
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • BODY COMBAT
    11.00 - 12.00
  • BODY COMBAT
    18.00 - 19.00

Σάββατο

  • BODY COMBAT
    12.00 - 13.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
BODY PUMP
09.00 - 10.00
ΦΩΤΕΙΝΗ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY PUMP
10.00 - 11.00
ΕΛΕΝΗ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY PUMP
11.00 - 12.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
BODY PUMP
11.00 - 12.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11.30 - 12.00
15.30 - 16.00
BODY PUMP
15.30 - 16.30
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
BODY PUMP
17.00 - 18.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΜΕΛΠΩ
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑ
BODY PUMP
18.00 - 19.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΗΛΙΑΣ
BODY PUMP
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY PUMP
20.00 - 21.00
ΜΑΡΙΑ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY PUMP
21.00 - 22.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Μ.
BODY PUMP
21.00 - 22.00
ΗΛΙΑΣ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • BODY PUMP
    10.00 - 11.00
  • BODY PUMP
    15.30 - 16.30
  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00

Τρίτη

  • BODY PUMP
    11.00 - 12.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00

Τετάρτη

  • BODY PUMP
    17.00 - 18.00
  • BODY PUMP
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • BODY PUMP
    20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • BODY PUMP
    09.00 - 10.00
  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
  • BODY PUMP
    21.00 - 22.00

Σάββατο

  • BODY PUMP
    11.00 - 12.00
  • BODY PUMP
    19.00 - 20.00

Κυριακή

  • BODY PUMP
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.30 - 16.00
CXWORX & BODY ATTACK
15.30 - 16.30
ΒΙΟΛΕΤΑ
16.00 - 16.30
21.00 - 21.30
CXWORX & BODY ATTACK
21.00 - 22.00
ΒΙΟΛΕΤΑ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • CXWORX & BODY ATTACK
    21.00 - 22.00

Τρίτη

  • CXWORX & BODY ATTACK
    15.30 - 16.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 10.00
ΜΑΡΙΑ
09.30 - 10.00
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 18.00
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    17.00 - 18.00

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 10.00

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
I.C.E
19.00 - 20.00
ΒΙΟΛΕΤΑ
I.C.E
19.00 - 20.00
ΒΙΚΤΩΡΙΑ
I.C.E
19.00 - 20.00
ΒΙΟΛΕΤΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
I.C.E
20.00 - 21.00
ΧΡΗΣΤΟΣ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • I.C.E
    19.00 - 20.00

Τρίτη

  • I.C.E
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • I.C.E
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • I.C.E
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES
09.00 - 10.00
ΕΛΕΝΗ
PILATES
09.00 - 10.00
ΧΑΡΟΥΛΑ
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES
10.00 - 11.00
ΜΑΡΙΑ
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
PILATES
11.00 - 12.00
ΜΑΡΙΑ
11.30 - 12.00
15.30 - 16.00
PILATES
15.30 - 16.30
ΕΦΗ
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
PILATES
17.00 - 18.00
ΜΑΡΙΑ
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES
18.00 - 19.00
ΧΡΥΣΑΥΓΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
PILATES
18.00 - 19.00
ΜΑΡΙΑ
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES
19.00 - 20.00
ΕΦΗ
PILATES
19.00 - 20.00
ΜΑΡΙΑ
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
PILATES
21.00 - 22.00
ΓΙΑΝΝΗΣ
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    18.00 - 19.00

Τρίτη

  • PILATES
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • PILATES
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    17.00 - 18.00

Παρασκευή

  • PILATES
    11.00 - 12.00
  • PILATES
    15.30 - 16.30
  • PILATES
    19.00 - 20.00

Σάββατο

  • PILATES
    18.00 - 19.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
RPM
19.00 - 20.00
ΧΡΗΣΤΟΣ
RPM
19.00 - 20.00
ΒΑΝΕΣΑ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
RPM
20.00 - 21.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • RPM
    20.00 - 21.00

Τρίτη

  • RPM
    19.00 - 20.00

Πέμπτη

  • RPM
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
STRETCHING
10.00 - 11.00
ΧΑΡΟΥΛΑ
10.30 - 11.00

Πέμπτη

  • STRETCHING
    10.00 - 11.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
TUMBAO
19.00 - 20.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
TUMBAO
21.00 - 22.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Λ.
21.30 - 22.00

Πέμπτη

  • TUMBAO
    21.00 - 22.00

Κυριακή

  • TUMBAO
    19.00 - 20.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 10.00
ΘΑΝΑΣΗΣ
09.30 - 10.00
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 12.00
ΘΑΝΑΣΗΣ
11.30 - 12.00
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 16.30
ΘΑΝΑΣΗΣ
16.00 - 16.30
19.00 - 19.30
YOGA
19.00 - 20.00
ΦΑΝΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
YOGA
19.00 - 20.00
ΦΑΝΗ
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • YOGA
    09.00 - 10.00
  • YOGA
    19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • YOGA
    15.30 - 16.30

Παρασκευή

  • YOGA
    19.00 - 20.00

Κυριακή

  • YOGA
    11.00 - 12.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 11.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ.
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
ZUMBA
11.00 - 12.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ.
ZUMBA
11.00 - 12.00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ.
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ZUMBA
18.00 - 19.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 21.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ZUMBA
20.00 - 21.00
ΒΑΓΓΕΛΗΣ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    11.00 - 12.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    11.00 - 12.00
  • ZUMBA
    18.00 - 19.00

Παρασκευή

  • ZUMBA
    10.00 - 11.00
  • ZUMBA
    20.00 - 21.00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
Ι.Μ.Α
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
Ι.Μ.Α
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ
Ι.Μ.Α
20.00 - 21.00
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • Ι.Μ.Α
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • Ι.Μ.Α
    20.00 - 21.00

Σάββατο

  • Ι.Μ.Α
    20.00 - 21.00
No classes available!