Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΛΟΦΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ)

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Κατερίνα
HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Παναγιώτης
ZUMBA
09.30 - 10.20
Βάσια
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Αλεξάνδρα
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Θένια
10.00 - 10.30
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 16.20
Φανή
FUNCTIONAL TRAINING
15.30 - 16.20
Αλεξάνδρα
CROSS TRAINING
15.30 - 16.20
Πένυ
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Πένυ
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
CROSS TRAINING
17.00 - 17.50
Άννα
ZUMBA
17.00 - 17.50
Βάσια
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Άννα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βάσω
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Βάσω
FITBALL
19.00 - 19.50
Βάσω
FUNCTIONAL TRAINING
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Σταυρούλα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Βάσω
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Βάσω
YOGA
20.00 - 20.50
Φανή
ZUMBA
20.00 - 20.50
Βάσια
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Παναγιώτης
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    15.30 - 16.20
  • CROSS TRAINING
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • FUNCTIONAL TRAINING
    15.30 - 16.20
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • FITBALL
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • ZUMBA
    09.30 - 10.20
  • CROSS TRAINING
    15.30 - 16.20
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • FUNCTIONAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Κατερίνα
10.00 - 10.30
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βάσω
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Σταυρούλα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Παναγιώτης
10.00 - 10.30
15.30 - 16.00
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Πένυ
16.00 - 16.30
18.00 - 18.30
HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Σταυρούλα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Βάσω
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Αλεξάνδρα
PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Θένια
10.00 - 10.30
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Άννα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Βάσω
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Βάσω
PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Παναγιώτης
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
ZUMBA
09.30 - 10.20
Βάσια
10.00 - 10.30
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 17.50
Βάσια
17.30 - 18.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Βάσια
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • ZUMBA
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • ZUMBA
    09.30 - 10.20

Πέμπτη

  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.30 - 16.00
FUNCTIONAL TRAINING
15.30 - 16.20
Αλεξάνδρα
16.00 - 16.30
19.00 - 19.30
FUNCTIONAL TRAINING
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    15.30 - 16.20

Τετάρτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
FITBALL
19.00 - 19.50
Βάσω
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • FITBALL
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.30 - 16.00
YOGA
15.30 - 16.20
Φανή
16.00 - 16.30
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Φανή
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • YOGA
    15.30 - 16.20

Τετάρτη

  • YOGA
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.30 - 16.00
CROSS TRAINING
15.30 - 16.20
Πένυ
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
CROSS TRAINING
17.00 - 17.50
Άννα
17.30 - 18.00

Δευτέρα

  • CROSS TRAINING
    17.00 - 17.50

Τετάρτη

  • CROSS TRAINING
    15.30 - 16.20
No classes available!