Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ)

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Σοφία
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

YOGA
09.00 - 09.50
Δέσποινα
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Δήμητρα
Β' Αίθουσα
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Άννα-Μαρία
Β' Αίθουσα

YOGA
09.00 - 09.50
Δέσποινα
HIPS & ABS / STRETCHING
09.00 - 09.50
Μαρία Α.
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Άννα-Μαρία
STEP
10.00 - 10.50
Χρύσα
ZUMBA
10.00 - 10.50
Δήμητρα
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σοφία
10.30 - 11.00
15.30 - 16.00
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Σοφία
BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Χρύσα
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Σοφία
PILATES MAT
15.30 - 16.20
Δήμητρα
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Σοφία
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Δήμητρα
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρία Α.
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Χρύσα
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Ράνια
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Άννα-Μαρία

STRETCHING
18.00 - 18.50
Σοφία
Β' Αίθουσα
STEP
18.00 - 18.50
Μαρία Α.

YOGA
18.00 - 18.50
Δέσποινα
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία Α.
STRETCHING
18.00 - 18.50
Σοφία
YOGA
18.00 - 18.50
Δέσποινα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ράνια
Β' Αίθουσα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Ελένη
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
SH'BAM
19.00 - 19.50
Σίσσυ
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Μαρία Α.
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Χρύσα

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Άννα-Μαρία
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Σίσσυ
ZUMBA
19.00 - 19.50
Δήμητρα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σίσσυ
CARDIO
20.00 - 20.50
Χρήστος

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Ράνια
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Άννα-Μαρία
Β' Αίθουσα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ελένη
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Σίσσυ
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Δήμητρα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Ράνια
BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Σταυρούλα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • STRETCHING
    18.00 - 18.50
  • SH'BAM
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • STEP
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • STRETCHING
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • HIPS & ABS / STRETCHING
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.30 - 16.00
BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Χρύσα
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρία Α.
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Άννα-Μαρία
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Χρύσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Άννα-Μαρία
Β' Αίθουσα
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Σίσσυ
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Σοφία
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Δήμητρα
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σοφία
10.30 - 11.00
15.30 - 16.00
PILATES MAT
15.30 - 16.20
Δήμητρα
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Δήμητρα
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Ράνια
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία Α.
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ράνια
Β' Αίθουσα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Μαρία Α.
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Ράνια
Β' Αίθουσα
PILATES MAT
20.00 - 20.50
Δήμητρα
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
PILATES MAT
21.00 - 21.50
Ράνια
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50

Σάββατο

  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
ZUMBA
10.00 - 10.50
Δήμητρα
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 18.50
Ελένη
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Δήμητρα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Ελένη
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Σάββατο

  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μαρία Α.
HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Άννα-Μαρία
Β' Αίθουσα
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Άννα-Μαρία
10.30 - 11.00
15.30 - 16.00
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Σοφία
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Σοφία
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Σοφία
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Χρύσα
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Άννα-Μαρία
Β' Αίθουσα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Σίσσυ
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σίσσυ
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Σταυρούλα
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
STRETCHING
18.00 - 18.50
Σοφία
Β' Αίθουσα
STRETCHING
18.00 - 18.50
Σοφία
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • STRETCHING
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • STRETCHING
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
YOGA
09.00 - 09.50
Δέσποινα
Β' Αίθουσα
YOGA
09.00 - 09.50
Δέσποινα
09.30 - 10.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 18.50
Δέσποινα
Β' Αίθουσα
YOGA
18.00 - 18.50
Δέσποινα
18.30 - 19.00

Τρίτη

  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • YOGA
    09.00 - 09.50

Παρασκευή

  • YOGA
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
STEP
10.00 - 10.50
Χρύσα
10.30 - 11.00
18.00 - 18.30
STEP
18.00 - 18.50
Μαρία Α.
18.30 - 19.00

Τρίτη

  • STEP
    10.00 - 10.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
HIPS & ABS / STRETCHING
09.00 - 09.50
Μαρία Α.
09.30 - 10.00

Παρασκευή

  • HIPS & ABS / STRETCHING
    09.00 - 09.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 20.50
Χρήστος
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • CARDIO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
SH'BAM
19.00 - 19.50
Σίσσυ
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • SH'BAM
    19.00 - 19.50
No classes available!