Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΞΗΡΟΚΡΗΝΗ)

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
CARDIO
11.00 - 11.50
Στέλιος
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Ιωάννα
Y FIGHT
11.00 - 11.50
Στέλιος
YOGA
11.00 - 11.50
Κατερίνα
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Δημήτρης
CARDIO
11.00 - 11.50
Στέλιος
11.30 - 12.00
15.00 - 15.30
ZUMBA
15.00 - 15.50
Στέλιος
CARDIO
15.00 - 15.50
Στέλιος
15.30 - 16.00
18.00 - 18.30
GYMSTICK
18.00 - 18.50
Σωτήρης
CARDIO
18.00 - 18.50
Σωτήρης
STEP
18.00 - 18.50
Σωτήρης
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Δέσποινα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δέσποινα
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ιωάννα
STEP
19.00 - 19.50
Δέσποινα
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ιωάννα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 20.50
Δημήτρης
ZUMBA
20.00 - 20.50
Αναστασία
YOGA
20.00 - 20.50
Κατερίνα
ZUMBA
20.00 - 20.50
Αναστασία
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    11.00 - 11.50
  • GYMSTICK
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    15.00 - 15.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • Y FIGHT
    11.00 - 11.50
  • STEP
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • CARDIO
    15.00 - 15.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Σάββατο

  • CARDIO
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
CARDIO
11.00 - 11.50
Στέλιος
CARDIO
11.00 - 11.50
Στέλιος
11.30 - 12.00
15.00 - 15.30
CARDIO
15.00 - 15.50
Στέλιος
15.30 - 16.00
18.00 - 18.30
CARDIO
18.00 - 18.50
Σωτήρης
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
CARDIO
20.00 - 20.50
Δημήτρης
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    11.00 - 11.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • CARDIO
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • CARDIO
    15.00 - 15.50

Σάββατο

  • CARDIO
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Δέσποινα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δέσποινα
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
PILATES MAT
11.00 - 11.50
Ιωάννα
11.30 - 12.00
19.00 - 19.30
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ιωάννα
PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ιωάννα
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15.00 - 15.30
ZUMBA
15.00 - 15.50
Στέλιος
15.30 - 16.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Αναστασία
ZUMBA
20.00 - 20.50
Αναστασία
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • ZUMBA
    15.00 - 15.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
STEP
18.00 - 18.50
Σωτήρης
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
STEP
19.00 - 19.50
Δέσποινα
19.30 - 20.00

Τετάρτη

  • STEP
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • STEP
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
Y FIGHT
11.00 - 11.50
Στέλιος
11.30 - 12.00

Τετάρτη

  • Y FIGHT
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Δημήτρης
11.30 - 12.00

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
GYMSTICK
18.00 - 18.50
Σωτήρης
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • GYMSTICK
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Κατερίνα
11.30 - 12.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Κατερίνα
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • YOGA
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • YOGA
    11.00 - 11.50
No classes available!