Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Μαριάνθη
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Χρήστος
CARDIO
09.00 - 09.50
Θωμάς
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Ρία
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύη

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαριάνθη
Β αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Χρήστος
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Νίκος
CARDIO/BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ρία
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Θωμάς
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
STRETCHING
11.00 - 11.50
Μαρία Γ.
YOGA
11.00 - 11.50
Μαρία Γ.
11.30 - 12.00
13.30 - 14.00
CARDIO/BODY SCULPT
13.30 - 14.20
Μαριάνθη
14.00 - 14.30
17.00 - 17.30
CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Ιωάννα
ΤΑΕ ΒΟ
17.00 - 17.50
Αγγελική
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Μαριάνθη

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαρία Γ.
Β αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαριάνθη
ZUMBA
17.00 - 17.50
Βαγγέλης
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Διονύσης
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
CARDIO/BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ρία

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ιωάννα
Β αίθουσα
CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Σπύρος
YOGA
18.00 - 18.50
Μαρία Γ.
AFRO DANCE
18.00 - 18.50
Abdul
Β αίθουσα

CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Βαλέρια
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Μαρία Γ.
TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ίωνας

LATIN
19.00 - 20.30
Μαρία Γ.
Β αίθουσα

YOGA
20.00 - 20.50
Ίωνας
PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Σπύρος
CARDIO
19.00 - 19.50
Μάριος

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
Β αίθουσα
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δήμος
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ρία
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Δήμος

KICK BOXING
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Β Αίθουσα
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μάριος

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
20.00 - 20.50
Παναγιώτης
Β αίθουσα
KICK BOXING
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Β Αίθουσα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Βαγγέλης
STRETCHING
20.00 - 20.50
Μαρία Γ.
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
ZUMBA
21.00 - 21.50
Μαρία Τ.
CARDIO
21.00 - 21.50
Διονύσης
TUMBAO
21.00 - 21.50
Goran
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Νίκος
BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Νίκος
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • CARDIO/BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • LATIN
    19.00 - 20.30
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • ΤΑΕ ΒΟ
    17.00 - 17.50
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • KICK BOXING
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • CARDIO
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
    20.00 - 20.50
  • TUMBAO
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • CARDIO/BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • AFRO DANCE
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • KICK BOXING
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • STRETCHING
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • TUMBAO
    18.00 - 18.50

Κυριακή

  • CARDIO/BODY SCULPT
    13.30 - 14.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Μαριάνθη
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Χρήστος
PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Ρία
09.30 - 10.00
10.00 - 10.30
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαριάνθη
Β αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Χρήστος
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαρία Γ.
Β αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαριάνθη
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ιωάννα
Β αίθουσα
PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Μαρία Γ.
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Σπύρος
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Νίκος
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50

Τρίτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50

Πέμπτη

  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύη
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Θωμάς
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Διονύσης
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δήμος
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μάριος
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Νίκος
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Παρασκευή

  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Ιωάννα
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Σπύρος
CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Βαλέρια
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50

Τρίτη

  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
CARDIO/BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ρία
10.30 - 11.00
13.30 - 14.00
CARDIO/BODY SCULPT
13.30 - 14.20
Μαριάνθη
14.00 - 14.30
18.00 - 18.30
CARDIO/BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ρία
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • CARDIO/BODY SCULPT
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • CARDIO/BODY SCULPT
    10.00 - 10.50

Κυριακή

  • CARDIO/BODY SCULPT
    13.30 - 14.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.30
HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Νίκος
10.30 - 11.00
17.00 - 17.30
HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Μαριάνθη
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ίωνας
HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ρία
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Δήμος
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50

Τρίτη

  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50

Παρασκευή

  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
YOGA
11.00 - 11.50
Μαρία Γ.
11.30 - 12.00
18.00 - 18.30
YOGA
18.00 - 18.50
Μαρία Γ.
18.30 - 19.00
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Ίωνας
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • YOGA
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • YOGA
    18.00 - 18.50

Σάββατο

  • YOGA
    11.00 - 11.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
ZUMBA
17.00 - 17.50
Βαγγέλης
17.30 - 18.00
20.00 - 20.30
ZUMBA
20.00 - 20.50
Βαγγέλης
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
ZUMBA
21.00 - 21.50
Μαρία Τ.
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • ZUMBA
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.30
CARDIO
09.00 - 09.50
Θωμάς
09.30 - 10.00
19.00 - 19.30
CARDIO
19.00 - 19.50
Μάριος
19.30 - 20.00
21.00 - 21.30
CARDIO
21.00 - 21.50
Διονύσης
21.30 - 22.00

Τρίτη

  • CARDIO
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • CARDIO
    09.00 - 09.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran
18.30 - 19.00
21.00 - 21.30
TUMBAO
21.00 - 21.50
Goran
21.30 - 22.00

Τετάρτη

  • TUMBAO
    21.00 - 21.50

Σάββατο

  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 11.30
STRETCHING
11.00 - 11.50
Μαρία Γ.
11.30 - 12.00
20.00 - 20.30
STRETCHING
20.00 - 20.50
Μαρία Γ.
20.30 - 21.00

Παρασκευή

  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • STRETCHING
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
AFRO DANCE
18.00 - 18.50
Abdul
Β αίθουσα
18.30 - 19.00

Πέμπτη

  • AFRO DANCE
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
LATIN
19.00 - 20.30
Μαρία Γ.
Β αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30

Δευτέρα

  • LATIN
    19.00 - 20.30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.30
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
Β αίθουσα
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
20.00 - 20.50
Παναγιώτης
Β αίθουσα
20.30 - 21.00

Τετάρτη

  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
    19.00 - 19.50
  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
ΤΑΕ ΒΟ
17.00 - 17.50
Αγγελική
17.30 - 18.00

Τρίτη

  • ΤΑΕ ΒΟ
    17.00 - 17.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
KICK BOXING
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Β Αίθουσα
KICK BOXING
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Β Αίθουσα
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • KICK BOXING
    20.00 - 20.50

Πέμπτη

  • KICK BOXING
    20.00 - 20.50
No classes available!