Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava |

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.00 - 08.30
HIPS & ABS
08.00 - 08.50
Γιάννης

PILATES ΜΑΤ
08.00 - 08.50
Μαρία Χ.

PILATES MAT
08.00 - 08.50
Σοφία

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Σύνθια

CARDIO
08.30 - 09.20
Ευαγγελία

HIPS & ABS
08.30 - 09.20
Νάνσυ

HIPS & ABS
08.30 - 09.20
ΓΙΑΝΝΗΣ

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Κυριακή

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Δημήτρης

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Γιώργος

B. SCULPT
09.00 - 09.50
ΗΛΙΑΝΑ

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Μαρία Χ.

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Λία

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γεωργία

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Φωτεινή

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Ελένη Κ.

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος Τ.

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Νίκος Χ.

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γεωργία

*BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος

CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Πάνος

INTERVAL TRAINING
09.00 - 09.50
Κέλλυ

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Λεμονιά

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μαρίνα

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μιχάλης

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Τζένη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Εύη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Έφη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Νίκη

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Μαρία
Α' Αίθουσα

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Jovanna
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Μαριάνθη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Ελένη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Κατερίνα

YOGA
09.00 - 09.50
Νεκταρία

YOGA
09.00 - 09.50
Φαίη

YOGA
09.00 - 09.50
Σοφία

ZUMBA
09.00 - 09.50
Σοφία

*Y BIKE
09.30 - 10.00
Νάνσυ
BIKE STUDIO

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Ελισάβετ

B. SCULPT
09.30 - 10.20
ΓΙΑΝΝΗΣ

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Κατερίνα

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ευαγγελία

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Σύνθια

PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Δημήτρης

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Άννα

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Άλκηστις

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Βασίλης

PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα

Y BIKE
09.30 - 10.20
Άννα
Γ' Αίθουσα

YOGA
09.30 - 10.20
Μάγδα
Β' Αίθουσα

YOGA
09.30 - 10.20
Νίκη

* Y BIKE
10.00 - 10.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

*AFRO WORKOUT
10.00 - 10.50
Antonello
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.

BODY PUMP
10.00 - 10.50
Έφη

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύη

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ελένη

CARDIO
10.00 - 10.50
Γεωργία

CARDIO
10.00 - 10.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

FUNCTIONAL TRAINING
10.00 - 10.50
Μάρθα

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Μαρία Α.

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Γιώργος

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Δημήτρης

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Τζένη

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
ΚΑΤΕΡΙΝΑ

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Νίκος Χ.

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Ελένη Κ.

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαρία Χ.

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Γιάννης

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Νίκος

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Λία

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Γιώργος Τ.

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Έλενα Κ.

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Καίτη

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Κωνσταντίνος

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαριάνθη
Β αίθουσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σοφία

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Γεωργία

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Αγγελική

*PILATES PLUS
10.00 - 10.50
Χριστίνα

STRONG
10.00 - 10.50
Ειρήνη

*Y BIKE
10.00 - 10.50
Νίκος
BIKE STUDIO

ZUMBA
10.00 - 10.50
Ξένια
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Ηλίας

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Άννα

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Νατάσα Μ.

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Μαρία

INTERVAL TRAINING
10.30 - 11.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Εύη

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Ελισάβετ

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Νάντια

YOGA
10.30 - 11.20
Βασίλης

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Γιάννης Τ.

BODY PUMP
11.00 - 11.50
Βιολέττα

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Bianca

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Έλενα Κ.

CARDIO
11.00 - 11.50
Στέλιος

FREE WEIGHTS
11.00 - 11.50
Antonello
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Νικόλ

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Θεοδόσης

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Αλέξης

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Γεωργία

TUMBAO
11.00 - 11.50
Δωρίνα

*Y BIKE
11.00 - 11.50
Νίκος

YOGA
11.00 - 11.50
Κωνσταντίνος

ZUMBA
11.00 - 11.50
Κατερίνα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Christian

BODY SCULPT
11.30 - 12.20
Γιώργος

ZUMBA
11.30 - 12.20
Πένυ

*ΑQUA AEROBIC
12.00 - 12.50
.

BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Φλώρα

*FUNCTIONAL TRAINING
12.00 - 12.50
Κωνσταντίνος

PILATES MAT
12.00 - 12.50
Αλέξης

STRETCHING
12.00 - 12.50
Εύη

ZUMBA
12.00 - 12.50
Σοφία
BODY SCULPT
08.00 - 08.50
Εύη

BODY SCULPT
08.00 - 08.50
Γιάννης Τ.

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Βάσια

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Γιάννης

HIPS & ABS
08.30 - 09.20
Μάγδα

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Δημήτρης

PILATES
08.30 - 09.20
ΒΙΚΥ

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Βελισσάριος

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Ελισάβετ

YOGA
08.30 - 09.20
Μάνθα
Β' Αίθουσα

B. SCULPT
09.00 - 09.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Μαρία

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Δημήτρης

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Κέλλυ

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Κατερίνα

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
ΜΑΡΙΑ

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
ΜΑΡΙΑ

CARDIO
09.00 - 09.50
Γιώργος

CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Ρία

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Γιώργος

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Γιάννης Τ.

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Bianca

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Έφη

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Μαρία

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Ακριβή

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Σοφία

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Βάσω

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Δήμητρα

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Νεκταρία

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Κωνσταντίνα
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Χρήστος

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μάνος

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Κατερίνα

*PILATES PROPS
09.00 - 09.50
Νατάσα

STRETCHING
09.00 - 09.50
Γεωργία

YOGA
09.00 - 09.50
Θανάσης

YOGA
09.00 - 09.50
Βελισσάριος

YOGA
09.00 - 09.50
Δέσποινα
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Βαλεντίνος

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Μαριαλένα

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Λένα

BODY PUMP
09.30 - 10.20
Άννα

CARDIO
09.30 - 10.20
Στέλιος

CARDIO
09.30 - 10.20
Γιάννης

CROSS TRAINING
09.30 - 10.20
Νόπη
Β Αίθουσα

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Παναγιώτης

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Τζένη

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ελισάβετ

YOGA
09.30 - 10.20
Άννυ

B. SCULPT
10.00 - 10.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γιάννης

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γιάννης

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γεωργία

BASIC CARDIO
10.00 - 10.50
Μιμίκα

BODY COMBAT
10.00 - 10.50
Μαριαλένα

BODY PUMP
10.00 - 10.50
Βιολέττα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Άρης

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύα

FANGA
10.00 - 10.50
Ακριβή
Α' Αίθουσα

FLOWBILITY
10.00 - 10.50
Γιώργος

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Μαρία

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Jovanna
Β' Αίθουσα

Ι.Μ.Α.
10.00 - 10.50
Γιώργος Δ.

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Βάσω

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σωκράτης

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Μαρία

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Νικόλ

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Γεωργία

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Χρήστος

PILATES
10.00 - 10.50
ΤΑΝΙΑ

STEP
10.00 - 10.50
Μάνος

TAE-BO / HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Μαριάννα

Y BIKE
10.00 - 10.50
Αργύρης
Γ' Αίθουσα

YOGA
10.00 - 10.50
Βελισσάριος

YOGA
10.00 - 10.50
Έλενα

YOGA
10.00 - 10.50
Μαριάννα

ZUMBA
10.00 - 10.50
Βάσω

ZUMBA
10.00 - 10.50
Σοφία

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Νατάσα Δ.

PILATES ΜΑΤ
10.30 - 11.20
Δημήτρης

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Λένα

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Γιώργος

STEP
10.30 - 11.20
Μιχάλης

YOGA
10.30 - 11.20
Μάνθα
Β' Αίθουσα

ZUMBA
10.30 - 11.20
Θάνος

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Εύη

BALANCE STRENGTH
11.00 - 11.50
Τζένη

BODY PUMP
11.00 - 11.50
Μαριαλένα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
11.00 - 11.50
Αλεξάνδρα

PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Φωτεινή

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Σωκράτης

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Ιωάννα

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Ελισάβετ

*POWER FITBALL
11.00 - 11.50
Γιάννης

STRETCHING
11.00 - 11.50
Χριστίνα Β.

YOGA
11.00 - 11.50
Χριστιάννα

YOGA
11.00 - 11.50
Jovanna
Β' Αίθουσα

YOGA
11.00 - 11.50
Σοφία Α.

ZUMBA
11.00 - 11.50
Πένυ

ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα

YOGA
11.30 - 12.20
Γιάννης

ZUMBA
11.30 - 12.20
Christian

*ΑQUA AEROBIC
12.00 - 12.50
.

BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Antonello
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Χριστίνα
PILATES ΜΑΤ
08.00 - 08.50
Κατερίνα

STRETCHING
08.00 - 08.50
Εύη

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Εύη

HIPS & ABS
08.30 - 09.20
ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
08.30 - 09.20
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Κατερίνα

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Κωνσταντίνος

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Σοφία
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Δημήτρης

YOGA
08.30 - 09.20
Άρτεμις

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Λεμονιά

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Κατερίνα

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Χάρης

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος Τ.

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Νόπη
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Άννα Ελ.

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Έφη

*BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Χριστίνα

CARDIO
09.00 - 09.50
Μιμίκα

CARDIO
09.00 - 09.50
Θωμάς

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Βίκυ

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Γιώργος

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Μαρία

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Βάσω

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Κέλλυ

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Antonello
Β' Αίθουσα

INTERVAL TRAINING
09.00 - 09.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Δήμητρα
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Βίκυ

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Βάσω

YOGA
09.00 - 09.50
Νατάσα

YOGA
09.00 - 09.50
Σωκράτης

YOGA
09.00 - 09.50
Νεκταρία

YOGA
09.00 - 09.50
Γιάννης

YOGA
09.00 - 09.50
Κατερίνα

ZUMBA
09.00 - 09.50
Φαίη

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Γιώργος Ν.

B. SCULPT
09.30 - 10.20
ΓΙΑΝΝΗΣ

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Κάθυ

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Μαρία Μ.

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Σοφία

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Θοδωρής

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Μαριαλένα

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Εύη

PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Αγάπη

PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Εύη

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Ελισάβετ

ZUMBA
09.30 - 10.20
Κατερίνα

ZUMBA
09.30 - 10.20
Βάσια

* Y BIKE
10.00 - 10.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY PUMP
10.00 - 10.50
Άννα

BODY PUMP
10.00 - 10.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γεωργία

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
ΕΛΕΝΑ

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Πάνος

BRAZILIAN BUTT
10.00 - 10.50
Ντίνος

CARDIO
10.00 - 10.50
Γεωργία

CARDIO
10.00 - 10.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

CIRCUIT TRAINING
10.00 - 10.50
Μάρθα

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Νίκος

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Ειρήνη

INTERVAL TRAINING
10.00 - 10.50
Μιμίκα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Νατάσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Γιάννης

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Νίκος

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Γιώργος Τ.

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Φλώρα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Άννα Ελ.

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Μαρία
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Jovanna
B' Αίθουσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Έφη

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Χάρης

*PILATES PROPS
10.00 - 10.50
Σοφία

*PILATES PLUS
10.00 - 10.50
Χριστίνα

Y BIKE
10.00 - 10.50
Χρήστος Π.
Γ' Αίθουσα

YOGA
10.00 - 10.50
Έλενα
Α' Αίθουσα

YOGA
10.00 - 10.50
Σοφία Α.

ZUMBA
10.00 - 10.50
Δήμητρα

ZUMBA
10.00 - 10.50
Γεωργία Ρ.

BALANCE STRENGTH
10.30 - 11.20
Κάθυ

INTERVAL TRAINING
10.30 - 11.20
Δημήτρης

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Μαρία Μ.

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Νατάσα Δ.

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Μαρία

ZUMBA
10.30 - 11.20
Πένυ

ZUMBA
10.30 - 11.20
Εύη

BODY COMBAT
11.00 - 11.50
Χριστίνα

BODY PUMP
11.00 - 11.50
Σπύρος

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Δημήτρης Κ.

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Antonello
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Έλενα

*Y BIKE
11.00 - 11.50
Ελισάβετ

Ι.Μ.Α.
11.00 - 11.50
Γιώργος Δ.

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Θεοδόσης

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Bianca

PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα

TAE-BO
11.00 - 11.50
Στέλιος

TUMBAO
11.00 - 11.50
Δωρίνα
Β' Αίθουσα

YOGA
11.00 - 11.50
Έλενα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Ελένη

ZUMBA
11.00 - 11.50
Francesco

ZUMBA
11.00 - 11.50
Άννα Ελ.

ZUMBA
11.00 - 11.50
Λένα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα
B' Aίθουσα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Ξένια

HIPS & ABS
11.30 - 12.20
Μαρία

PILATES MAT
11.30 - 12.20
Νατάσα Δ.

PILATES MAT
11.30 - 12.20
Χριστίνα

* PILATES PLUS
11.30 - 12.30
Κάθυ

*ΑQUA AEROBIC
12.00 - 12.50

BODY SCULPT
12.00 - 12.50
Εύη

*PILATES PLUS
12.00 - 13.00
Μαρία Χ.

PILATES MAT
12.30 - 13.20
Χριστίνα
BODY SCULPT
08.00 - 08.50
Τζένη

YOGA
08.00 - 08.50
Σωκράτης

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Ευαγγελία

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Στέλιος

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Γιάννης

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Δήμητρα

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Ελισάβετ

YOGA
08.30 - 09.20
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

YOGA
08.30 - 09.20
Αλεξάνδρα

B. SCULPT
09.00 - 09.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Κέλλυ

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Άρης

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Γιώργος

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Ιωάννα
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Κώστας

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
.

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Άννα Β.

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Τζένη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Νατάσα

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Θανάσης

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Γιάννης

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Βελισσάριος

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Νεκταρία

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Jovanna
B' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Ελένη

PILATES ΜΑΤ
09.00 - 09.50
Ρία

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Ελένη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Μάνος

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Κατερίνα

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Ιωάννα

STRETCHING
09.00 - 09.50
Γεωργία

STRETCHING
09.00 - 09.50
Εύη

YOGA
09.00 - 09.50
Φαίη

YOGA
09.00 - 09.50
Δέσποινα

YOGA
09.00 - 09.50
Καίτη

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Θοδωρής

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Μαρία

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Ελισάβετ

CARDIO
09.30 - 10.20
Γιάννης

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ευαγγελία

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Στέλιος

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Λένα

PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Νάντια

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Γιώργος

YOGA
09.30 - 10.20
Έλενα
Β' Αίθουσα

ZUMBA
09.30 - 10.20
Christian

*Y BIKE
10.00 - 10.30
Νάνσυ
BIKE STUDIO

B. SCULPT
10.00 - 10.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λεμονιά

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γεωργία

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Κώστας

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Μιμίκα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Μαρία

BODY PUMP
10.00 - 10.50
Βιολέττα

CARDIO
10.00 - 10.50
Εύα

CARDIO
10.00 - 10.50
Μάνος

CARDIO / HIPS&ABS
10.00 - 10.50
Μαριάννα

CARDIO/BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ρία

INTERVAL TRAINING
10.00 - 10.50
Κέλλυ

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Χριστίνα

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
ΤΑΝΙΑ

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σοφία

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Καίτη

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Άννα

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Βίκυ

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Σοφία Κ.

STEP
10.00 - 10.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

STRETCHING
10.00 - 10.50
Θανάσης

TABATA / HIPS&ABS
10.00 - 10.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα

Y BIKE
10.00 - 10.50
Κωνσταντίνος
Γ' Αίθουσα

YOGA
10.00 - 10.50
Μάνθα

YOGA
10.00 - 10.50
Αλεξάνδρα

YOGA
10.00 - 10.50
Βελισσάριος

YOGA
10.00 - 10.50
Μαριάννα

ZUMBA
10.00 - 10.50
Νίκη

ZUMBA
10.00 - 10.50
Δήμητρα

ZUMBA
10.00 - 10.50
Ξένια
Β' Αίθουσα

ZUMBA
10.00 - 10.50
Ειρήνη

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Νατάσα Δ.

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Γιώργος

PILATES ΜΑΤ
10.30 - 11.20
Γιάννης

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Λένα

YOGA
10.30 - 11.20
Νίκη

*ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ PLUS
10.30 - 11.30
Μαρία Μ.

BODY ATTACK
11.00 - 11.50
Ελένη

BODY COMBAT
11.00 - 11.50
Μαριαλένα

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Γιάννης Τ.

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Δημήτρης Κ.

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Νίκος

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Ντίνος

*ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
11.00 - 11.50
Τζένη

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Εύη

PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Νίκη

PILATES ΜΑΤ
11.00 - 11.50
Κωνσταντίνα
Β' Αίθουσα

*PILATES PLUS
11.00 - 11.50
Κωνσταντίνος

YOGA
11.00 - 11.50
Σοφία

YOGA
11.00 - 11.50
Έλενα
B' Αίθουσα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Francesco

ZUMBA
11.00 - 11.50
Πένυ

ZUMBA
11.00 - 11.50
.
Β' Αίθουσα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Σοφία Κ.

ZUMBA
11.00 - 11.50
Μαρία Τ.
STRETCHING
08.00 - 08.50
Εύη

STREΤCHYOGA
08.00 - 08.50
Νατάσα

BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Νίκος

HIPS & ABS
08.30 - 09.20
Νάνσυ

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
08.30 - 09.20
Ταμάρα
Β αίθουσα

PILATES MAT
08.30 - 09.20
Ελένη Σ.

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Δήμητρα

PILATES
08.30 - 09.20
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Μαρία
Α' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
08.30 - 09.20
Γιάννης Π.

B. SCULPT
09.00 - 09.50
ΗΛΙΑΝΑ

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Εύη

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιάννης

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Χριστίνα

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Μαρία

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Ελένη

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Χάρης

BODY PUMP
09.00 - 09.50
Βιολέττα

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Μιχάλης

BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Κώστας

CARDIO
09.00 - 09.50
Γεωργία

CARDIO / BODY SCULPT
09.00 - 09.50
Γιώργος

FUNCTIONAL TRAINING
09.00 - 09.50
Μάρθα

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Γιώργος

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Γιάννης Τ.

HIPS & ABS
09.00 - 09.50
Φωτεινή

HIPS & ABS / STRETCHING
09.00 - 09.50
Μαρία Α.

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
09.00 - 09.50
Μαρία Μ.

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Βάσω

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Εύη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Λία

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Καίτη

PILATES MAT
09.00 - 09.50
Χριστίνα Φ.

STRONG
09.00 - 09.50
Ειρήνη

YOGA
09.00 - 09.50
Γιώργος

PILATES MAT
09.30 - 09.20
Άννα

BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Μαριαλένα

HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Δημήτρης

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Κατερίνα

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Έλενα

PILATES ΜΑΤ
09.30 - 10.20
Ντίνα
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Jovanna
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
09.30 - 10.20
Ελισάβετ

STRETCHING
09.30 - 10.20
Σοφία

YOGA
09.30 - 10.20
Βασίλης

YOGA
09.30 - 10.20
Έλενα
Α' Αίθουσα

YOGILATES
09.30 - 10.20
Μαρία

ZUMBA
09.30 - 10.20
Θάνος

* Y BIKE
10.00 - 10.30
Γιώργος
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λίζα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Μαρία Μ.

*BALANCE STRENGTH
10.00 - 10.50
Τζένη

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Γιάννης Τ.

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λία

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Κέλλυ

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Θωμάς

CARDIO
10.00 - 10.50
Κώστας

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Γεωργία

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Ναταλία

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Μαρίνα

HIPS & ABS
10.00 - 10.50
Ανδρονίκη

PILATES
10.00 - 10.50
ΗΛΙΑΝΑ

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Βάσω

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Ελένη

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Λεμονιά

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Χριστίνα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Αγάπη

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Νεκταρία

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Βίκυ

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Γιώργος

PILATES
10.00 - 10.50
ΤΑΝΙΑ

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Απόστολος

Y BIKE
10.00 - 10.50
Δήμος Γ.
Γ' Αίθουσα

YOGA
10.00 - 10.50
Ελευθερία

YOGA
10.00 - 10.50
Padma

ZUMBA
10.00 - 10.50
Κατερίνα

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Γιάννης

HIPS & ABS
10.30 - 11.20
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
10.30 - 11.20
Antonello
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Νατάσα Δ.

PILATES ΜΑΤ
10.30 - 11.20
Δήμητρα

PILATES MAT
10.30 - 11.20
Βασίλης

ZUMBA
10.30 - 11.20
Άννα

BALANCE STRENGTH
11.00 - 11.50
Τζένη

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Δημήτρης

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Ιωάννα

INTERVAL TRAINING
11.00 - 11.50
Δημήτρης

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Μαρία

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Αλέξης

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Λία

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Έλενα

STRETCHING
11.00 - 11.50
Μαρία Γ.

STRETCHING
11.00 - 11.50
Λίζα

*Y BIKE
11.00 - 11.50
Νίκος

YOGA
11.00 - 11.50
Θανάσης

ZUMBA
11.00 - 11.50
Σοφία

ZUMBA
11.00 - 11.50
Christian

ZUMBA
11.00 - 11.50
Ξένια

BODY SCULPT
11.30 - 12.20
Γιώργος

*PILATES PLUS
11.30 - 12.20
Χριστίνα

*ΑQUA AEROBIC
12.00 - 12.50

PILATES ΜΑΤ
12.00 - 12.50
Φωτεινή

PILATES MAT
12.00 - 12.50
Bianca

*PILATES PLUS
12.30 - 13.20
Χριστίνα
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
ZUMBA
09.30 - 10.20
Πένυ

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λίζα

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Λύντια

BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Αλεξάνδρα

BODY PUMP
10.00 - 10.50
Κωνσταντίνος

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Ειρήνη

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Εύη
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
10.00 - 10.50
Αλέξης

YOGA
10.00 - 10.50
Θανάσης

BODY SCULPT
10.30 - 11.20
Άννα

TUMBAO
10.30 - 11.20
Δήμητρα

*ΑERIAL YOGA
11.00 - 11.50
Ηλιάνα

BODY COMBAT
11.00 - 11.50
Γιάννης Φ.

BODY PUMP
11.00 - 11.50
Βιολέττα

BODY PUMP
11.00 - 11.50
Άλκης

BODY PUMP
11.00 - 11.50
Μιχάλης

BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

CARDIO
11.00 - 11.50
Στέλιος

CROSS TRAINING
11.00 - 11.50
Εύη

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ.

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
11.00 - 11.50
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Εύη

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Bianca

PILATES MAT
11.00 - 11.50
Άννα Β.

Y BIKE
11.00 - 11.50
Χρήστος Π.
Γ' Αίθουσα

*Y BIKE
11.00 - 11.50
Σάρα

YOGA
11.00 - 11.50
Μάνθα

YOGA
11.00 - 11.50
Νεκταρία

YOGA
11.00 - 11.50
Μαρία Γ.

ZUMBA
11.00 - 11.50
Μάγδα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Λένα

ZUMBA
11.00 - 11.50
Σοφία

ZUMBA
11.00 - 11.50
Αλέξης

ZUMBA
11.00 - 11.50
Δαυίδ

*PILATES PLUS
11.00 - 12.00
Δήμητρα

HIPS & ABS
11.30 - 12.20
Γιώργος

PILATES MAT
11.30 - 12.20
Νατάσα Δ.

PILATES MAT
11.30 - 12.20
Νάντια

BODY COMBAT
12.00 - 12.50
Μιχάλης

CROSS TRAINING
12.00 - 12.50
Άρης

* DANCE kid's
12.00 - 12.50
Βάλια

HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Χρήστος

PILATES MAT
12.00 - 12.50
Σοφία

PILATES ΜΑΤ
12.00 - 12.50
Μαρία Χ.

PILATES MAT
12.00 - 12.50
Βελισσάριος

YOGA
12.00 - 12.50
Αλεξάνδρα

ZUMBA
12.00 - 12.50
Εύη

*KICK BOXING
12.00 - 13.00

YOGA
12.30 - 13.20
Νατάσα Δ.

ZUMBA
12.30 - 13.20
Μάγδα
Β' Αίθουσα

* DANCE kid's
13.00 - 13.50
Βάλια

ZUMBA
13.00 - 13.50
Βαγγέλης

*PILATES PLUS
13.00 - 14.00
Μαρία Χ.
10.00 - 10.30
BODY SCULPT
10.00 - 10.50
Εύη

PILATES ΜΑΤ
10.00 - 10.50
Ελένη
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
BODY SCULPT
11.00 - 11.50
Αλεξάνδρα

BODY ATTACK
11.00 - 11.50
Ελένη Κ.

HIPS & ABS
11.00 - 11.50
Λύντια

YOGA
11.00 - 11.50
Μαρία Π.

YOGA
11.00 - 11.50
Θανάσης
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
*ΑQUA AEROBIC
12.00 - 12.50

BODY PUMP
12.00 - 12.50
Ελένη

*YOGA PLUS
12.00 - 12.50
Κωνσταντίνος
BODY PUMP
12.00 - 12.50
Ελένη

HIPS & ABS
12.00 - 12.50
Μαριάνθη

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
12.00 - 12.50
Αλεξάνδρα

YOGA
12.00 - 12.50
Μαρία Π.

YOGA
12.00 - 13.30
Χριστιάννα

YOGA
12.30 - 13.20
Θανάσης
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
ΤΑΕ-ΒΟ
13.00 - 13.50
Antonello
Β' Αίθουσα
13.30 - 14.00
CARDIO/BODY SCULPT
13.30 - 14.20
Μαριάνθη
14.00 - 14.30
15.00 - 15.30
BODY COMBAT
15.00 - 15.50
Χριστίνα

HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Δημήτρης

HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Εύη

PILATES ΜΑΤ
15.00 - 15.50
Γιάννης

PILATES MAT
15.00 - 15.50
Χριστίνα Φ.

CARDIO / HIPS&ABS
15.30 - 16.20
Μαριάννα

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Νίκος

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Γιώργος

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Θοδωρής

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Ελισάβετ

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Σοφία

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Έλενα

YOGA
15.30 - 17.00
Χριστιάννα

PILATES MAT
16.00 - 16.45
Μάνος

CROSS TRAINING
16.00 - 16.50
Άρης

PILATES ΜΑΤ
16.00 - 16.50
Φωτεινή

PILATES MAT
16.00 - 16.50
Δημήτρης

PILATES MAT
16.00 - 16.50
Άγγελος

PILATES ΜΑΤ
16.00 - 16.50
Γεωργία

* CARDIO
16.00 - 17.00
Βάσω

CARDIO
16.45 - 17.30
Μάνος

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Κωνσταντίνος

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Νίκος

BODY BALANCE
17.00 - 17.50
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ.

BODY COMBAT
17.00 - 17.50
Γιάννης Φ.

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Φωτεινή

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Bianca

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρίνα

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Δημήτρης

CARDIO
17.00 - 17.50
Ηλίας

CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Ιωάννα

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Μαρία Μ.

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Βίκυ

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Έλλη

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Γιάννης

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Μιχάλης

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Σοφία

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Παναγιώτης

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Άρης

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
17.00 - 17.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
17.00 - 17.50
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Σοφία

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Σταυρούλα

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Δήμητρα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Λένα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γιώργος

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Λία

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Έλενα

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Χρύσα

YOGA
17.00 - 17.50
Μαρία

ZUMBA
17.00 - 17.50
Francesco

ZUMBA
17.00 - 17.50
Άγγελος

ZUMBA
17.00 - 17.50
Γεωργία

* BODY SCULPT
17.00 - 18.00
Βάσω

CX WORX
17.15 - 17.45
Βιολέττα

BODY PUMP
17.30 - 18.15
Μαρία

HIPS & ABS
17.30 - 18.20
Γιάννης

TAE BO
18.00 - 18.45
Λεμονιά

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γεωργία

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιώργος Λ.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιάννης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Αντώνης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Νάνσυ

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Νατάσα Δ.

BODY ATTACK
18.00 - 18.50
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λ.

BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Βιολέττα

BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Χριστίνα

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Μαριαλένα

ΤΑΕ-ΒΟ
18.00 - 18.50
Δημήτρης

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Σπύρος

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Μιχάλης

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Άννα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Χρήστος Τ.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σωκράτης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μαρία

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Δήμητρα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Λία

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιώργος

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα

CARDIO
18.00 - 18.50
Δημήτρης

CARDIO
18.00 - 18.50
Γεωργία

CARDIO
18.00 - 18.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

CARDIO/BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ρία

CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Έλλη

FANGA
18.00 - 18.50
Ακριβή
Β' Αίθουσα

GYMSTICK
18.00 - 18.50
Σωτήρης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Θοδωρής

* Υ ΒΙΚΕ
18.00 - 18.50
Κώστας

Ι.Μ.Α.
18.00 - 18.50
Γιώργος Δ.

INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
Χρύσα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ραλλού

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Βάσω

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Έφη

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ανδρέας

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γιάννης Πρ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γιάννης Λ.

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μιχαέλα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Αννίτα
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ιωάννα
Β αίθουσα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ελένη

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Κατερίνα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Χριστίνα Φ.

STRETCHING
18.00 - 18.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

ΤΑΕ -ΒΟ
18.00 - 18.50
ΕΛΕΝΑ

ΤΑΕ-ΒΟ
18.00 - 18.50
Μαρίνα

ΤΑΕ-ΒΟ
18.00 - 18.50
Έλενα

*Y BIKE
18.00 - 18.50
Νίκος
BIKE STUDIO

Y BIKE
18.00 - 18.50
Έφη
Γ' Αίθουσα

*Υ ΒΙΚΕ
18.00 - 18.50
Ναταλία

YOGA
18.00 - 18.50
Κώστας

ZUMBA
18.00 - 18.50
Μάρκο

ZUMBA
18.00 - 18.50
Μαρία

*PILATES PLUS
18.00 - 19.00
Μαρία Χ.

PILATES MAT
18.15 - 19.00
Μαρία

BODY BALANCE
18.30 - 19.20
Νατάσα
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

CARDIO
18.30 - 19.20
Άννα

ZUMBA
18.30 - 19.20
Βάσω

HIPS & ABS
18.45 - 19.30
Λεμονιά

*Y BIKE
19.00 - 19.30
Νάνσυ
BIKE STUDIO

BODY PUMP
19.00 - 19.45
Μαρία

*ΑQUA AEROBIC
19.00 - 19.50

B. SCULPT
19.00 - 19.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ανδρέας

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Γιάννης

BASIC CARDIO
19.00 - 19.50
Γιάννης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Μάρω
Γ΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Μιχάλης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Άλκης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Σταμάτης

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Μαριαλένα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Χριστίνα Ν.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Λ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Μαρία Χ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Χριστίνα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Ηλίας

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Πάνος

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δέσποινα

CARDIO
19.00 - 19.50
Γιάννης Λ.

CIRCUIT TRAINING
19.00 - 19.50
Αυγερινός

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Νόπη
Β Αίθουσα

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Κέλλυ

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γεωργία

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
.
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γιώργος

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ίωνας

* Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Κώστας

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Ελισάβετ

Ι.Μ.Α.
19.00 - 19.50
Μιχαέλα

INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Γιάννης

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
19.00 - 19.50
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Γεωργία

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ελένη Σ.
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Νατάσα Δ.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Άντζυ

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Γιάννης Πρ.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Άλκηστις

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Νεκταρία

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Έλενα

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Ελένη

PILATES
19.00 - 19.50
ΕΛΕΝΑ

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Δημήτρης

* RPM
19.00 - 19.50
Πέτρος
BIKE STUDIO

SH'BAM
19.00 - 19.50
Σίσσυ

TAE BO
19.00 - 19.50
Μπάμπης

ΤΑΕ ΒΟ
19.00 - 19.50
Ελένη

TUMBAO
19.00 - 19.50
Δωρίνα
Β' Αίθουσα

Y BIKE
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
Γ' Αίθουσα

* Y BIKE
19.00 - 19.50
Χριστόφορος
BIKE STUDIO

*Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Νίκος

ZUMBA
19.00 - 19.50
Κατερίνα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Φρόσω

ZUMBA
19.00 - 19.50
Σοφία

ZUMBA
19.00 - 19.50
Χρυσούλα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Νίκη

ZUMBA
19.00 - 19.50
Γιάννης

ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάριος

ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάγδα

LATIN
19.00 - 20.30
Μαρία Γ.
Β αίθουσα

*Y BIKE
19.30 - 20.00
Νάνσυ
BIKE STUDIO

ZUMBA
19.30 - 20.15
Πένυ

BODY PUMP
19.30 - 20.20
Άννα

PILATES MAT
19.30 - 20.20
Ελισάβετ

YOGA
19.30 - 20.20
Σωκράτης
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

YOGA
19.45 - 20.30
Πέτρος

* Y BIKE
20.00 - 20.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

*Y BIKE
20.00 - 20.30
Νάνσυ
BIKE STUDIO

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μιχάλης

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Γιάννης

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Άλκης

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Ευαγγελία
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Γιάννης Λ.

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Άννα Μεν.

CARDIO
20.00 - 20.50
Δημήτρης

CARDIO
20.00 - 20.50
Κώστας

CARDIO
20.00 - 20.50
Γεωργία

CROSS TRAINING
20.00 - 20.50
Λευτέρης

DANCE
20.00 - 20.50
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

CARRIBEAN BEAT
20.00 - 20.50
Ανδρονίκη

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Νέλλη

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Σοφία

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Ελένη Σ.
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Δημήτρης Γ.

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Περσεφόνη

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Φώτης

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Κέλλυ

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Κατερίνα

PILATES
20.00 - 20.50
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Νίκη

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Τίνα
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Γιώργος

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Σωκράτης

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Αγγελική

*PILATES PLUS
20.00 - 20.50
Γιάννης

* RPM
20.00 - 20.50
Πέτρος
BIKE STUDIO

SALSATION
20.00 - 20.50
Βάλια

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σίσσυ

ΤΑΕ-ΒΟ
20.00 - 20.50
Χρύσα

*Y BIKE
20.00 - 20.50
Έφη

*Y BIKE
20.00 - 20.50
Νίκος

*Υ ΒΙΚΕ
20.00 - 20.50
Νίκος

YOGA
20.00 - 20.50
Νάντια

YOGA
20.00 - 20.50
Νατάσα Δ.

YOGA
20.00 - 20.50
Άννυ

YOGA
20.00 - 20.50
Πόπη

YOGA
20.00 - 20.50
Νεκταρία

YOGA
20.00 - 20.50
Νεκταρία

YOGA
20.00 - 20.50
Ίωνας

ZUMBA
20.00 - 20.50
Christian

ZUMBA
20.00 - 20.50
ΡΕΝΑ

ZUMBA
20.00 - 20.50
Francesco

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ελεωνόρα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Άγγελος

ZUMBA
20.00 - 20.50
Βάσω

ZUMBA
20.00 - 20.50
Κατερίνα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Μαρία Κ.

ZUMBA
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ειρήνη

ZUMBA
20.00 - 20.50
Λένα

* BODY PUMP PLUS
20.00 - 21.00
Μαρία Χ.
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES MAT
20.00 - 22.45
Εύη

BODY COMBAT
20.30 - 21.15
Γιάννης Λ.

BODY BALANCE
20.30 - 21.20
Μάρω
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES MAT
20.30 - 21.20
Ελένη

YOGA
20.30 - 21.20
Ελισάβετ

PILATES MAT
20.45 - 21.30
Εύη

PILATES MAT
21.00 - 21.45
Κατερίνα Δ.

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Βαγγέλης

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Κώστας

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Λευτέρης

BODY ATTACK
21.00 - 21.50
Σπύρος

BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Σταμάτης

BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Χριστίνα

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Βέρα

BODY PUMP
21.00 - 21.50
ΡΕΝΑ

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Κώστας

BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Γιάννης

CXWORX & BODY ATTACK
21.00 - 21.50
Βιολέττα

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Γιάννης

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Έλενα

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Αγγελική

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Άγγελος

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γιάννης

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Μαρία Α.

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία

*PILATES PROPS
21.00 - 21.50
Χρύσα
Β Αίθουσα

* RPM
21.00 - 21.50
Πέτρος
BIKE STUDIO

STRETCHING
21.00 - 21.50
Περσεφόνη

TAE BO
21.00 - 21.50
Ελισάβετ

Y BIKE
21.00 - 21.50
Γιώργος
Γ' Αίθουσα

YOGA
21.00 - 21.50
Larissa

YOGA
21.00 - 21.50
Μάνθα

YOGA
21.00 - 21.50
Μάγδα

YOGA
21.00 - 21.50
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡ.

YOGA
21.00 - 21.50
Θανάσης

YOGA
21.00 - 21.50
Βελισσάριος

YOGA
21.00 - 21.50
Χάρης

YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα
Α' Αίθουσα

YOGA
21.00 - 21.50
Γιώργος

YOGA
21.00 - 21.50
Σωκράτης

*YOGA PLUS
21.00 - 21.50
Νεκταρία

ZUMBA
21.00 - 21.50
Γεωργία Ρ.

ZUMBA
21.00 - 21.50
Εύα

ZUMBA
21.00 - 21.50
Μαρία Τ.

ZUMBA
21.00 - 21.50
Μάριος

*BODY COMBAT PLUS
21.00 - 22.00
Γιώργος
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ

ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
21.00 - 22.30
.
Β' Αίθουσα

YOGA
21.15 - 22.05
Άννυ

ZUMBA
21.30 - 22.15
Δαυίδ

ZUMBA
21.30 - 22.20
Εύη

ZUMBA
21.30 - 22.20
Βούλα

PILATES MAT
21.45 - 22.30
Κατερίνα Δ.

BODY SCULPT
22.00 - 22.50
Ελισάβετ

PILATES ΜΑΤ
22.00 - 22.50
Ελένη

PILATES MAT
22.00 - 22.50
Εύα

PILATES MAT
22.00 - 22.50
Έλενα
BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Γιώργος

HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Βαγγέλης

ZUMBA
15.00 - 15.50
Στέλιος

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Θοδωρής

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Δημήτρης

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Νίκος

FUNCTIONAL TRAINING
15.30 - 16.20
Αλεξάνδρα

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Πάνος

BODY SCULPT
16.00 - 16.45
Σοφία

BODY SCULPT
16.00 - 16.50
Χριστίνα

CARDIO
16.00 - 16.50
Βαγγέλης

HIPS & ABS
16.00 - 16.50
Ναταλία

HIPS & ABS
16.00 - 16.50
Δημήτρης

HIPS & ABS
16.00 - 16.50
Κάθυ

PILATES
16.00 - 16.50
ΗΛΙΑΝΑ

PILATES MAT
16.00 - 16.50
Χρήστος

YOGA
16.00 - 16.50
Χριστιάννα

PILATES MAT
16.45 - 17.30
Σοφία

B. SCULPT
17.00 - 17.50
ΗΛΙΑΝΑ

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Λίζα

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Γεωργία Χ.

BODY ATTACK
17.00 - 17.50
Άλκης

BODY BALANCE
17.00 - 17.50
Κωστής

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Ελένη Κ.

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Παναγιώτης

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Πάνος

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Ελισάβετ

CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Γιώργος

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Βάσω

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Χριστίνα

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Ηλίας

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
ΤΑΝΙΑ

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Bianca

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Νίκος

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Τζένη

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Μικαέλα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γεωργία

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Κατερίνα Δ.

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Κατερίνα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Δήμητρα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γιώργος Π.

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Καίτη

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα

STEP
17.00 - 17.50
Ναταλία

STRONG by Zumba
17.00 - 17.50
Κάθυ

ΤΑΕ ΒΟ
17.00 - 17.50
Αγγελική

YOGA
17.00 - 17.50
Βασίλης

YOGA
17.00 - 17.50
Γιάννης
Α' Αίθουσα

YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας
Β' Αίθουσα

YOGA
17.00 - 17.50
Κατερίνα

ZUMBA
17.00 - 17.50
Βάσια

HIPS & ABS
17.30 - 18.15
Γιάννης Κ.

PILATES MAT
17.30 - 18.20
Ελισάβετ

YOGA
17.30 - 18.20
Νίκη

BODY SCULPT
18.00 - 18.45
Ηλίας

*AFRO WORKOUT
18.00 - 18.50
Antonello
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Θοδωρής

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βάσω

BASIC CARDIO
18.00 - 18.50
Ελένη

BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Σπύρος

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
ΔΗΜΗΤΡΗΣ

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Χριστίνα

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Κατερίνα

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Σταύρος

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Βιολέττα

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Βάσω

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μπάμπης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Antonello
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μιχάλης
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Κώστας
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
ΕΛΙΣΑΒΕΤ

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
ΕΛΙΣΑΒΕΤ

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Φωτεινή

CARDIO
18.00 - 18.50
Γεωργία Χ.

CARDIO
18.00 - 18.50
Σωτήρης

CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Σπύρος

TOTAL BODY
18.00 - 18.50
Gus
Β' Αίθουσα

CROSS TRAINING
18.00 - 18.50
Κωνσταντίνος

DANCE
18.00 - 18.50
Τζένη

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Γεωργία

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μιχάλης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Δημήτρης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μαρίνα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Ανδρονίκη

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
ΤΟΛΗΣ

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Απόστολος

Ι.Μ.Α.
18.00 - 18.50
Μικαέλα

INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
Μαρία

INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
Γιώργος Χ.

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ελένη Κ.

PILATES
18.00 - 18.50
ΗΛΙΑΝΑ

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Κατερίνα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σταυρούλα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Έφη

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ιωάννα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Βασίλης

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Κάθυ

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Νάντια

STEP
18.00 - 18.50
Μαρία Α.

STEP
18.00 - 18.50
Έφη

TUMBAO
18.00 - 18.50
Δωρίνα

TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran

*Υ ΒΙΚΕ
18.00 - 18.50
Νίκος
BIKE STUDIO

YOGA
18.00 - 18.50
Μάνθα

YOGA
18.00 - 18.50
Μάγδα

YOGA
18.00 - 18.50
Δέσποινα
Β' Αίθουσα

YOGA
18.00 - 18.50
Άντζυ

ZUMBA
18.00 - 18.50
Marko

ZUMBA
18.00 - 18.50
Σοφία

BODY SCULPT
18.15 - 19.00
Μαρία

BODY SCULPT
18.30 - 19.20
Ελισάβετ

PILATES MAT
18.30 - 19.20
Άννα

PILATES ΜΑΤ
18.45 - 19.30
Λεμονιά

PILATES MAT
19.00 - 19.45
Μαρία

*ΑQUA AEROBIC
19.00 - 19.50

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ευαγγελία

B. SCULPT
19.00 - 19.50
ΣΟΦΙΑ

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Νάντια

BALANCE STRENGTH
19.00 - 19.50
Τζένη

BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Ελένη Κ.

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Γιώργος

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Ηλίας

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Γιάννης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Βικτώρια

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Μιχάλης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Δημήτρης

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Γιάννης

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Άλκης

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Άννα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
ΡΕΝΑ

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Νίκος

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Μαρίνα

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Βασίλης

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Γιάννης

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δήμος

BRAZILIAN BUTT
19.00 - 19.50
Έφη

DANCE
19.00 - 19.50
ΤΟΛΗΣ

CARRIBEAN BEAT
19.00 - 19.50
Ανδρονίκη

FITBALL
19.00 - 19.50
Βάσω

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Μαρία

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ευριδίκη

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γεωργία Χ.

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Σταύρος

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Jojo

* Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Σάρα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Βάσω

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Γιάννης

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ιωάννα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Λένα

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φωτεινή

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Γιώργος Χ.

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Σπύρος

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Αγγελική

TAE BO
19.00 - 19.50
Μπάμπης

ΤΑΕ - ΒΟ
19.00 - 19.50
Γιάννα

TUMBAO
19.00 - 19.50
Δήμητρα

Y BIKE
19.00 - 19.50
Σωτήρης
Γ' Αίθουσα

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Απόστολος

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Νίκος

YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα
Β' Αίθουσα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Σάββας

ZUMBA
19.00 - 19.50
Christian

ZUMBA
19.00 - 19.50
Ραφαηλία
Β' Αίθουσα

* BODY PUMP PLUS
19.00 - 20.00
Μαρία Χ.
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ

HIPS & ABS
19.30 - 20.15
Δήμητρα

CARDIO
19.30 - 20.20
Ελένη

TAE BO
19.30 - 20.20
Γιώργος

ZUMBA
19.30 - 20.20
Αγγελική

HIPS & ABS
19.45 - 20.30
Γιάννης Κ.

* Y BIKE
20.00 - 20.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μιχάλης

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Μαριαλένα

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Χριστίνα Ν.

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Άλκης

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σταμάτης

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Βάσω

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Δημήτρης

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μαρία

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Ελένη

BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Βιολέττα

CARDIO
20.00 - 20.50
Χρήστος

CARDIO
20.00 - 20.50
Λεμονιά

CARDIO
20.00 - 20.50
Μαριάννα

*CARDIO DRUMS
20.00 - 20.50
Jojo

CROSS TRAINING
20.00 - 20.50
TΑΣΟΣ

DANCE
20.00 - 20.50
Μάριος

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Γιάννα

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Λία

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Δήμος

* Υ ΒΙΚΕ
20.00 - 20.50
Σάρα

KICK BOXING
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Β Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Ραλλού

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Μαρία

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Ευριδίκη

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Μιχαέλα

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Μαρία

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Γιώργος

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Νεκταρία

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Θανάσης

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Γιώτα
Β' Αίθουσα

SALSAΤΙΟΝ
20.00 - 20.50
Βάλια

STEP
20.00 - 20.50
Τίμος

STRETCHING
20.00 - 20.50
Έφη

STRETCHING
20.00 - 20.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

STRETCHYOGA
20.00 - 20.50
ΛΙΑ

TAE BO
20.00 - 20.50
Ευαγγελία

ΤΑΕ-ΒΟ
20.00 - 20.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα

TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα

*Y BIKE
20.00 - 20.50
Νίκος
BIKE STUDIO

* Y BIKE
20.00 - 20.50
Χριστόφορος
BIKE STUDIO

*Y BIKE
20.00 - 20.50
Απόστολος

YOGA
20.00 - 20.50
Ελευθερία

YOGA
20.00 - 20.50
Ορέστης

YOGA
20.00 - 20.50
Μάνθα

YOGA
20.00 - 20.50
Κατερίνα

YOGA
20.00 - 20.50
Νάντια

ZUMBA
20.00 - 20.50
Φρόσω

ZUMBA
20.00 - 20.50
ΣΟΦΙΑ

ZUMBA
20.00 - 20.50
Εύα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Σοφία

ZUMBA
20.00 - 20.50
Λένα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Αλεξάνδρα
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
20.30 - 21.15
Γιάννης Κ.

BODY SCULPT
20.30 - 21.20
Γιάννης

HIPS & ABS
20.30 - 21.20
Γιώργος

ZUMBA
21.00 - 21.00
Μάγδα
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Τίμος

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Νίκος

BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Μάρκος

BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Γιώργος

CARDIO
21.00 - 21.50
Ηλίας

CARDIO
21.00 - 21.50
Διονύσης

CIRCUIT TRAINING
21.00 - 21.50
Μάριος

CROSS TRAINING
21.00 - 21.50
Τάσος

CX WORX
21.00 - 21.50
Βιολέττα

*GRIT
21.00 - 21.50
Κωνσταντίνος

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Γιώργος

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
21.00 - 21.50
Έλενα

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Ειρήνη

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Χρύσα
Α' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Ελένη

STEP
21.00 - 21.50
Κωνσταντίνος

TAE BO
21.00 - 21.50
Ναταλία

Y BIKE
21.00 - 21.50
Άννα
Γ' Αίθουσα

YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα

YOGA
21.00 - 21.50
Χάρης

YOGA
21.00 - 21.50
Μαρία

YOGA
21.00 - 21.50
Άντζυ

ZUMBA
21.00 - 21.50
Ελένη Κ.

ZUMBA
21.00 - 21.50
Βάσω

ZUMBA
21.00 - 21.50
Κατερίνα

ZUMBA
21.00 - 21.50
Σάββας

*KICK BOXING
21.00 - 22.00

YOGA
21.15 - 22.00
Πέτρος

*KICK BOXING
21.30 - 22.20
Γιάννης
Β Αίθουσα

BODY PUMP
22.00 - 22.50
Δημήτρης Α.

HIPS & ABS
22.00 - 22.50
Πάνος
BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Δημήτρης

BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Βαγγέλης

BODY PUMP
15.00 - 15.50
Μαριαλένα

BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Δημήτρης

YOGA
15.00 - 15.50
Φαίη

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Νίκος

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Σοφία

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Βάσω

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Χρύσα

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Γιάννης

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Αγγελική

YOGA
15.30 - 16.20
Άννυ

YOGA
15.30 - 16.20
Σοφία

YOGA
16.00 - 16.45
Πέτρος

BODY SCULPT
16.00 - 16.50
Ρία

CROSS TRAINING
16.00 - 16.50
Άρης

HIPS & ABS
16.00 - 16.50
Χριστίνα

HIPS & ABS
16.00 - 16.50
Βαγγέλης

PILATES MAT
16.00 - 16.50
Κυριακή

PILATES MAT
16.00 - 16.50
Κωνσταντίνος

* BODY SCULPT
16.00 - 17.00
Βάσω

HIPS & ABS
16.45 - 17.30
Σοφία

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Ευαγγελία

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Λία

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρία Μ.

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Γεωργία

BODY COMBAT
17.00 - 17.50
Μιχάλης

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Βάσω

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Σοφία

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Κυριακή

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Bianca

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Βασίλης

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Άρης

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Ελισάβετ

CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Αλέξανδρος

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Νίκος

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Μιχαέλα

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Μαριάνθη

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γιάννης Π.

PILATES
17.00 - 17.50
ΗΛΙΑΝΑ

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Κλαούντια

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Νικόλ

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Εύα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Φλώρα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Χριστίνα

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαρία Γ.
Β αίθουσα

SALSAΤΙΟΝ
17.00 - 17.50
Βάλια

YOGA
17.00 - 17.50
Άννυ

YOGA
17.00 - 17.50
ΣΩΚΡΑΤΗΣ

YOGA
17.00 - 17.50
Καίτη

YOGA
17.00 - 17.50
Σωκράτης

ZUMBA
17.00 - 17.50
Μάρκο

ZUMBA
17.00 - 17.50
Μαρία

* ΤΑΕ ΒΟ
17.00 - 18.00
Βάσω

PILATES MAT
17.30 - 18.15
Μαρία

BODY SCULPT
17.30 - 18.20
Ελισάβετ

PILATES MAT
17.30 - 18.20
Άννα

ΤΑΕ-ΒΟ
17.30 - 18.20
Antonello
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
18.00 - 18.45
Ηλίας

*ΑERIAL YOGA
18.00 - 18.50
Ηλιάνα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βάσια

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιώργος Λ.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Νικόλ

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Νατάσα Μ.

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Χριστίνα

BODY JAM
18.00 - 18.50
ΕΥΑ

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Μιχάλης

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Κατερίνα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ελένη

CARDIO
18.00 - 18.50
Φλώρα

CARDIO
18.00 - 18.50
Αλέξανδρος

CROSS TRAINING
18.00 - 18.50
Δημήτρης

CROSS TRAINING
18.00 - 18.50
Ανδρέας

CX WORX
18.00 - 18.50
Βιολέττα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Γιώργος

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Αντώνης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Bianca

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Φώτης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Γιάννης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μπάμπης

Ι.Μ.Α.
18.00 - 18.50
Γιώργος Δ.

INTERVAL TRAINING / HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ραλλού

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία Μ.

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γεωργία

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Λία

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία Α.

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

PILATES
18.00 - 18.50
ΣΩΚΡΑΤΗΣ

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Χριστίνα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γιώργος

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γεωργία

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Σωκράτης

STEP
18.00 - 18.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

TAE BO
18.00 - 18.50
Κλαούντια

TAE BO
18.00 - 18.50
Ευαγγελία

*Y BIKE
18.00 - 18.50
Νίκος
BIKE STUDIO

Y BIKE
18.00 - 18.50
Γιάννης
Γ' Αίθουσα

YOGA
18.00 - 18.50
Χάρης

YOGA
18.00 - 18.50
Γιάννης
Α' Αίθουσα

YOGA
18.00 - 18.50
Μαρία Γ.

YOGA
18.00 - 18.50
Μαρία

ZUMBA
18.00 - 18.50
Βαγγέλης

ZUMBA
18.00 - 18.50
Εύα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Εύα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Σοφία

ZUMBA
18.00 - 18.50
Μάριος

* BODY PUMP PLUS
18.00 - 19.00
Μαρία Χ.
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ

*ZUMBA PLUS
18.00 - 19.00
Christian
Β' Αίθουσα

BODY PUMP
18.15 - 19.00
Μαρία

BODY PUMP
18.30 - 19.20
Άννα

PILATES ΜΑΤ
18.30 - 19.20
Αννίτα
Β' Αίθουσα

YOGA
18.30 - 19.20
Νατάσα
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

TAE BO
18.45 - 19.30
Λεμονιά

STEP
19.00 - 19.45
Μαρία

*ΑQUA AEROBIC
19.00 - 19.50

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Γιάννης

BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Βιολέττα

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Μαριαλένα

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Γιάννης Φ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Σπύρος

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ευαγγελία

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
ΓΙΑΝΝΗΣ

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Γιώργος

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Αγγελική

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Κώστας

CARDIO
19.00 - 19.50
Στέλιος

CARDIO
19.00 - 19.50
Γιάννης

CARDIO
19.00 - 19.50
Μάριος

CARDIO
19.00 - 19.50
Βίκυ

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Τζένη

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

FUNCTIONAL TRAINING
19.00 - 19.50
Παναγιώτης

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
ΗΛΙΑΝΑ

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Έλενα

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Στάθης
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Νατάσα Μ.

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Μιμίκα

* Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Κώστας
BIKE STUDIO

* Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Πίνδαρος

Ι.Μ.Α.
19.00 - 19.50
Μιχαέλα

INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Μαρία

INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Παναγιώτης

INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Γιάννης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
19.00 - 19.50
Παναγιώτης
Β αίθουσα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φωτεινή

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Μαρία Χ.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Νεκταρία

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Γεωργία

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κλεοπάτρα
B' Αίθουσα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ελένη

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Δημήτρης

*RPM
19.00 - 19.50
Πέτρος

STEP
19.00 - 19.50
Δέσποινα

TAE BO
19.00 - 19.50
Ναταλία

TUMBAO
19.00 - 19.50
Goran

TUMBAO
19.00 - 19.50
Δωρίνα
Α' Αίθουσα

Y BIKE
19.00 - 19.50
Έφη
Γ' Αίθουσα

* Y BIKE
19.00 - 19.50
Χριστόφορος
BIKE STUDIO

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

*Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Νίκος

YOGA
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Γιάννης

ZUMBA
19.00 - 19.50
Βάσω

ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάγδα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Άννα

ZUMBA
19.00 - 19.50
ΦΑΙΔΡΑ

ZUMBA
19.00 - 19.50
Mark

ZUMBA
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

BODY SCULPT
19.30 - 20.15
Κλαούντια

BODY BALANCE
19.30 - 20.20
Νατάσα
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES MAT
19.30 - 20.20
Νάντια

TAE BO
19.30 - 20.20
Γιάννης

ΤΑΕ-ΒΟ
19.30 - 20.20
Antonello
Β' Αίθουσα

YOGA
19.30 - 20.20
Κώστας
Β' Αίθουσα

*Y BIKE
19.45 - 20.15
Νάνσυ
BIKE STUDIO

BODY SCULPT
19.45 - 20.30
Γιάννης Κ.

BODY COMBAT
20.00 - 00.20
Μάρω

* Y BIKE
20.00 - 20.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Άννα

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βίκυ

BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Σπύρος

BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Ελένη

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Σταμάτης

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Μαριαλένα

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Γιάννης

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Άννα

BODY PUMP
20.00 - 20.50
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Νίκη

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Βέρα

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Βασιλίνα

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Χρήστος Τ.
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Δήμητρα

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μάριος

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Γιάννης

CARDIO
20.00 - 20.50
Γιώργος Π.
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

CIRCUIT TRAINING
20.00 - 20.50
Δήμος

CROSS TRAINING
20.00 - 20.50
Έφη

*GRIT
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Γ΄ΑΙΘΟΥΣΑ

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Παναγιώτης

* Υ ΒΙΚΕ
20.00 - 20.50
Κώστας
BIKE STUDIO

* Υ ΒΙΚΕ
20.00 - 20.50
Πίνδαρος

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
20.00 - 20.50
Τζένη

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
20.00 - 20.50
Παναγιώτης
Β αίθουσα

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Μαρία

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιάννης

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Βελισσάριος

PILATES
20.00 - 20.50
ΘΑΝΑΣΗΣ

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Αγγελική

TAE - BO
20.00 - 20.50
ΓΙΑΝΝΑ

ΤΑΕ ΒΟ
20.00 - 20.50
Σταυρούλα

ΤΑΒΑΤΑ
20.00 - 20.50
Γιώργος

*TRAMBOLINE WORKOUT
20.00 - 20.50
Ηλιάνα

Y BIKE
20.00 - 20.50
Άννα
Γ' Αίθουσα

YOGA
20.00 - 20.50
Μάγδα

YOGA
20.00 - 20.50
Χάρης

YOGA
20.00 - 20.50
Ασπασία
Β' Αίθουσα

YOGA
20.00 - 20.50
Χριστίνα Φ.

ZUMBA
20.00 - 20.50
Κατερίνα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Βίκυ

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ελένη

ZUMBA
20.00 - 20.50
Francesco

ZUMBA
20.00 - 20.50
Μαρία Κ.

ZUMBA
20.00 - 20.50
Σοφία

ZUMBA
20.00 - 20.50
Αλέξης

ZUMBA
20.00 - 20.50
Μαρίνα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Μάριος

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ειρήνη

ZUMBA
20.00 - 20.50
Λένα

*ZUMBA BURST
20.00 - 20.50
Ξένια

*PILATES PLUS
20.00 - 21.00
Μαρία Χ.
ΑΙΘΟΥΣΑ PERSONAL

*ZUMBA PLUS
20.00 - 21.00
Christian

*Y BIKE
20.15 - 20.45
Νάνσυ
BIKE STUDIO

PILATES ΜΑΤ
20.15 - 21.00
Κλαούντια

HIPS & ABS
20.30 - 21.15
Γιάννης Κ.

HIPS & ABS
20.30 - 21.20
Ελένη

INTERVAL TRAINING
20.30 - 21.20
Antonello
B΄ Αίθουσα

TUMBAO
20.30 - 21.20
Δωρίνα
Β' Αίθουσα

YOGA
20.30 - 21.20
Νατάσα
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

YOGA
20.30 - 21.20
Νάντια

*ΑERIAL YOGA
21.00 - 21.50
Ηλιάνα

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Ευριδίκη

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Νάνσυ

BODY ATTACK
21.00 - 21.50
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.

BODY COMBAT
21.00 - 21.50
Βασιλίνα

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Μιχάλης

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Δημήτρης

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Μάρω

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Ελένη

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
.

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Φωτεινή

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Κυριακή

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Έφη

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Κατερίνα Δ.

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Λένα

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Μαρία

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Μιχαέλα

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Μαρία Ρ.

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
.
Α' Αίθουσα

TAE - BO
21.00 - 21.50
Διονύσης

ΤΑΕ-ΒΟ
21.00 - 21.50
Μαριάννα

TUMBAO
21.00 - 21.50
Goran

YOGA
21.00 - 21.50
Φαίη

YOGA
21.00 - 21.50
Κώστας

YOGA
21.00 - 21.50
Larissa

YOGA
21.00 - 21.50
Μάνθα

YOGA
21.00 - 21.50
Άννυ

YOGA
21.00 - 21.50
Βελισσάριος

YOGA
21.00 - 21.50
Αλέξης

YOGA
21.00 - 21.50
Πόπη

YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα Η.

YOGA
21.00 - 21.50
Μαρία

ZUMBA
21.00 - 21.50
Ελεωνόρα

ZUMBA
21.00 - 21.50
Φρόσω

ZUMBA
21.00 - 21.50
Νίκη

ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
21.00 - 22.30
.
Β' Αίθουσα

ZUMBA
21.30 - 22.15
Δαυίδ

ZUMBA
21.30 - 22.20
Βούλα

BODY COMBAT
22.00 - 22.50
Μιχάλης

YOGA
22.00 - 22.50
Σοφία

YOGA
22.00 - 22.50
Ίων
BODY SCULPT
15.00 - 15.50
Ιωάννα

CARDIO
15.00 - 15.50
Στέλιος

HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Βαγγέλης

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Έλενα Κ.

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Πάνος

HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Θοδωρής

PILATES ΜΑΤ
15.30 - 16.20
Έφη

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Bianca

PILATES MAT
15.30 - 16.20
Δήμητρα

PILATES MAT
16.00 - 16.45
Μάνος

BODY PUMP
16.00 - 16.50
Δημήτρης Α.

BODY SCULPT
16.00 - 16.50
Λία

BODY SCULPT
16.00 - 16.50
Κάθυ

CARDIO
16.00 - 16.50
Βαγγέλης

* HIPS & ABS
16.00 - 17.00
Βάσω

STEP
16.45 - 17.30
Μάνος

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Γιώργος

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Γιώργος Ν.

BODY ATTACK
17.00 - 17.50
Δημήτρης Α.

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Μαριαλένα Φ.

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Σοφία

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Γιώργος

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρία

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Βάσια

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Χρύσα

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Κώστας
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Έλενα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γεωργία

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Βάσω

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γιώργος Π.

PILATES
17.00 - 17.50
ΤΑΝΙΑ

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Ιωάννα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Λία

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Έλενα Κ.

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαριάνθη

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Κάθυ

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Ευγενία

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Αγγελική

YOGA
17.00 - 17.50
Έφη

YOGA
17.00 - 17.50
ΡΕΝΑ

YOGA
17.00 - 17.50
Σωκράτης

YOGA
17.00 - 17.50
Χριστιάννα

YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας

ZUMBA
17.00 - 17.50
Πένυ

ZUMBA
17.00 - 17.50
Αλεξάνδρα
Β' Αίθουσα

* STEP
17.00 - 18.00
Βάσω

HIPS & ABS
17.30 - 18.15
Μαρία

BODY PUMP
17.30 - 18.20
Άννα

HIPS & ABS
17.30 - 18.20
Ελισάβετ

BODY SCULPT
18.00 - 18.45
Ηλίας

AFRO DANCE
18.00 - 18.50
Abdul
Β αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βάσια

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Στάθης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Θοδωρής

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιώργος Π.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Παναγιώτης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γεωργία

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Σπύρος

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Άλκης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Χρύσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιώργος Χ.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Τζωρτζίνα
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σπύρος

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Κωνσταντίνος

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Αγγελική

CARDIO
18.00 - 18.50
Μιχάλης Β.

CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Βαλέρια

TOTAL BODY
18.00 - 18.50
Gus
Β' Αίθουσα

CROSS TRAINING
18.00 - 18.50
Νέλλη

CROSS TRAINING
18.00 - 18.50
ΝΙΚΟΣ Χ.

CX WORX
18.00 - 18.50
Βιολέττα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Γιάννης

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Ελένη

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
ΤΑΝΙΑ

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Ιωάννα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μαρίνα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
.

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Ευγενία

Ι.Μ.Α
18.00 - 18.50
Γιώργος Δ.

INTERVAL TRAINING
18.00 - 18.50
.
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σοφία

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ειρήνη

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Σωκράτης

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μιχαέλα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γιάννης

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Αννίτα
Α' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Φωτεινή

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Έφη

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Κατερίνα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Λένα

STEP
18.00 - 18.50
Σωτήρης

ΤΑΕ-ΒΟ
18.00 - 18.50
Χριστίνα

*Y BIKE
18.00 - 18.50
Απόστολος

*Υ ΒΙΚΕ
18.00 - 18.50
Ναταλία

*Υ ΒΙΚΕ
18.00 - 18.50
Νίκος
BIKE STUDIO

YOGA
18.00 - 18.50
Μάνθα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Γιάννης

ZUMBA
18.00 - 18.50
ΡΕΝΑ

ZUMBA
18.00 - 18.50
Κατερίνα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Φρόσω

ZUMBA
18.00 - 18.50
Marko

ZUMBA
18.00 - 18.50
Κατερίνα

PILATES MAT
18.15 - 19.00
Μαρία

BODY SCULPT
18.30 - 19.20
Ελισάβετ

PILATES MAT
18.30 - 19.20
Άννα

BODY SCULPT
19.00 - 19.45
Γιάννης Κ.

*ΑQUA AEROBIC
19.00 - 19.50

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Νέλλη

BALANCE STRENGTH
19.00 - 19.50
Πόπη

BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Σπύρος

BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.

ΤΑΕ-ΒΟ
19.00 - 19.50
Δημήτρης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Μαριαλένα

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Άλκης

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Χριστίνα Ν.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Μιχάλης Β.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Ηλίας

BODY PUMP
19.00 - 19.50
ΡΕΝΑ

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Μαρία

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Μαρία

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λευτέρης
Β' Αίθουσα

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λία

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Δήμος

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Νατάσα

BODY ATTACK
19.00 - 19.50
Βιολέττα

CARDIO
19.00 - 19.50
Γιάννης

CARDIO
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Αλέξανδρος

*FREE WEIGHTS
19.00 - 19.50
Νόπη

FUNCTIONAL TRAINING
19.00 - 19.50
Μαρίνα

*FUNCTIONAL TRAINING
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

*GRIT
19.00 - 19.50
Μάρω

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Παναγιώτης

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Βαλεντίνος

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Σταύρος

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Τζένη

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Αντώνης

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
ΓΙΑΝΝΗΣ

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ελισάβετ

Ι.Μ.Α.
19.00 - 19.50
Μιχαέλα

INTERVAL TRAINING
19.00 - 19.50
Γιώργος Χ.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Εύη

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα Μ.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ανδρέας

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
Γιάννης

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Έφη

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Χρύσα
Β' Αίθουσα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Σπύρος

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Νάντια

*PILATES PROPS
19.00 - 19.50
Γιώτα
Β Αίθουσα

*RPM
19.00 - 19.50
Ελισάβετ

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Σίσσυ

TAE BO
19.00 - 19.50
Μπάμπης

ΤΑΕ - ΒΟ
19.00 - 19.50
Ελένη

ΤΑΕ-ΒΟ
19.00 - 19.50
Μαριάννα

ΤΑΕ - ΒΟ
19.00 - 19.50
Ελένη

Y BIKE
19.00 - 19.50
Έφη
Γ' Αίθουσα

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Απόστολος

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Νίκος

YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα

YOGA
19.00 - 19.50
Κώστας
B' Αίθουσα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Στάθης

HIPS & ABS
19.30 - 20.15
Ηλίας

BODY SCULPT
19.30 - 20.20
Γιάννης

YOGA
19.30 - 20.20
Βελισσάριος
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

ZUMBA
19.30 - 20.20
Βάσω

ZUMBA
19.45 - 20.30
Δαυίδ

* Y BIKE
20.00 - 20.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνος

B. SCULPT
20.00 - 20.50
ΓΙΑΝΝΗΣ

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Ελένη

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Εύη

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Ηλίας

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Δημήτρης Κ.

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Μιχάλης Β.

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Δημήτρης Γ.

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Σταύρος

BODY PUMP
20.00 - 20.50
Μάρω

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
.

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Γιάννης

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Γιάννης

CROSS TRAINING
20.00 - 20.50
Γιάννης Α.

DANCE
20.00 - 20.50
Τζένη

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Αλέξανδρος

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Στάθης
Β' Αίθουσα

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Θοδωρής

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Λία

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Νατάσα

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Χρήστος

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Μαριάννα

* Υ ΒΙΚΕ
20.00 - 20.50
Σάρα

KICK BOXING
20.00 - 20.50
Κωνσταντίνος
Β Αίθουσα

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
20.00 - 20.50
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Σοφία

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιώτα
Β' Αίθουσα

SALSATION
20.00 - 20.50
Βάλια

SH'BAM
20.00 - 20.50
Σίσσυ

STRONG
20.00 - 20.50
Ειρήνη

TAE BO
20.00 - 20.50
Ναταλία

TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα

TUMBAO
20.00 - 20.50
Ξένια
Β' Αίθουσα

*Y BIKE
20.00 - 20.50
Νίκος
BIKE STUDIO

* Y BIKE
20.00 - 20.50
Χριστόφορος
BIKE STUDIO

YOGA
20.00 - 20.50
Νάντια

YOGA
20.00 - 20.50
Αγγελική
Β' ΑΙΘΟΥΣΑ

YOGA
20.00 - 20.50
Μάνθα

YOGA
20.00 - 20.50
Νεκταρία

YOGA
20.00 - 20.50
ΤΑΝΙΑ

YOGA
20.00 - 20.50
Ελισάβετ

ZUMBA
20.00 - 20.50
Μαριάννα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ελεωνόρα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Άγγελος

ZUMBA
20.00 - 20.50
Γεωργία Ρ.

ZUMBA
20.00 - 20.50
Εύα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Κατερίνα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Γεωργία

ZUMBA
20.00 - 20.50
Βαγγέλης

ZUMBA
20.00 - 20.50
Βάσια

*BODY COMBAT PLUS
20.00 - 21.00
Γιώργος
Γ' ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY BALANCE
20.30 - 21.20
Νατάσα
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

*PILATES PLUS
21.00 - 00.21
Γεωργία

AFRO DANCE
21.00 - 21.50
Abdul

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Γιάννης

BODY ATTACK
21.00 - 21.50
Βιολέττα

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Χριστίνα

CROSS TRAINING
21.00 - 21.50
Νίκος

CROSS TRAINING
21.00 - 21.50
Τάσος

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Δημήτρης Κ.

Ι.Μ.Α.
21.00 - 21.50
Μικαέλα

Ι.Μ.Α.
21.00 - 21.50
Γιώργος Δ.

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Μαρία

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Γιάννης

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Γεωργία

PILATES ΜΑΤ
21.00 - 21.50
Νίκος

TAE BO
21.00 - 21.50
Ελισάβετ

Y BIKE
21.00 - 21.50
Αργύρης
Γ' Αίθουσα

YOGA
21.00 - 21.50
Έλενα

YOGA
21.00 - 21.50
Άρτεμις

YOGA
21.00 - 21.50
Νικόλ

YOGA
21.00 - 21.50
Άννυ

YOGA
21.00 - 21.50
Ελευθερία

YOGA
21.00 - 21.50
Θανάσης

YOGA
21.00 - 21.50
Άντζυ

YOGA
21.00 - 21.50
Μαριάννα

ZUMBA
21.00 - 21.50
Francesco

ZUMBA
21.00 - 21.50
Ελένη Κ.

ZUMBA
21.00 - 21.50
Λένα

ZUMBA
21.00 - 21.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα

ZUMBA
21.00 - 21.50
Σοφία

*KICK BOXING
21.00 - 22.00

YOGA
21.15 - 22.00
Πέτρος

ZUMBA
21.15 - 22.05
Πένυ

*KICK BOXING
21.30 - 22.20
Γιάννης
Β Αίθουσα

BODY SCULPT
22.00 - 22.50
Ελισάβετ

BODY ATTACK
22.00 - 22.50
Δημήτρης Γ.

HIPS & ABS
22.00 - 22.50
Αλέξανδρος
HIPS & ABS
15.00 - 15.50
Εύα

PILATES ΜΑΤ
15.00 - 15.50
Ειρήνη

PILATES ΜΑΤ
15.00 - 15.50
Γιάννης

PILATES MAT
15.00 - 15.50
Αλέξανδρος

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Γιώργος

BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Γιώργος Ν.

TAE-BO / HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Μαριάννα

YOGA
15.30 - 17.00
Σωκράτης

YOGA
16.00 - 16.45
Πέτρος

BODY COMBAT
16.00 - 16.50
Χριστίνα

CROSS TRAINING
16.00 - 16.50
Άρης

PILATES MAT
16.00 - 16.50
Άγγελος

YOGA
16.00 - 16.50
Νίκος

YOGA
16.30 - 17.20
Ίων

HIPS & ABS
16.45 - 17.30
Νάνσυ

B. SCULPT
17.00 - 17.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Βίκυ

BODY COMBAT
17.00 - 17.50
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Σπύρος

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Μιχάλης

BODY PUMP
17.00 - 17.50
Βιολέττα

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Δημήτρης Κ.

CARDIO
17.00 - 17.50
Ναταλία

CROSS TRAINING
17.00 - 17.50
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

CROSS TRAINING
17.00 - 17.50
ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Άρης

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Μικαέλα

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Γιάννης Τ.

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Μαρία Χ.

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Αλέξης

*POWER FITBALL
17.00 - 17.50
Γιάννης

SALSAΤΙΟΝ
17.00 - 17.50
Βάλια

STRETCHING
17.00 - 17.50
Άννα Β.

ΤΑΕ - ΒΟ
17.00 - 17.50
Antonello

YOGA
17.00 - 17.50
Κώστας

YOGA
17.00 - 17.50
Μαρία

ZUMBA
17.00 - 17.50
Στάθης

ZUMBA
17.00 - 17.50
Βαγγέλης

BODY SCULPT
17.30 - 18.15
Γιάννης Κ.

BODY SCULPT
17.30 - 18.20
Νάντια

CARDIO
18.00 - 18.45
Ηλίας

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Γιώργος Λ.

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Αντώνης

BODY ART
18.00 - 18.50
Κλέλια

BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Σπύρος

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Μιχάλης

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Χριστίνα Ν.

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Γιάννης Τ.

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Σταμάτης

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Δημήτρης Κ.

BODY PUMP
18.00 - 18.50
ΗΛΙΑΝΑ

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Βέρα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Bianca

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Φλώρα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Μαρίνα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Σωκράτης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Δέσποινα

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Ελισάβετ

CARDIO
18.00 - 18.50
Βίκυ

CARDIO
18.00 - 18.50
ΓΕΩΡΓΙΑ

CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Αυγερινός

CARRIBEAN BEAT
18.00 - 18.50
Άννα Μερ.

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Βάσω

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μαριαλένα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Ανδρέας

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Ελένη

HIPS & ABS / HIIT
18.00 - 18.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα

Ι.Μ.Α.
18.00 - 18.50
Μικαέλα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Κατερίνα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Νατάσα Δ.

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γιάννης

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Λένα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Γιώτα
Α' Αίθουσα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Νεκταρία

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Έλενα

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Μαρία Γ.

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Ελισάβετ

STEP
18.00 - 18.50
Κωνσταντίνος

TUMBAO
18.00 - 18.50
Δωρίνα

*Y BIKE
18.00 - 18.50
Νίκος
BIKE STUDIO

Y BIKE
18.00 - 18.50
Παναγιώτης
Γ' Αίθουσα

YOGA
18.00 - 18.50
Δέσποινα

YOGA
18.00 - 18.50
Χάρης

YOGA
18.00 - 18.50
Κατερίνα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Αλέξης

ZUMBA
18.00 - 18.50
Francesco

ZUMBA
18.00 - 18.50
Δήμητρα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Μάγδα
Β' Αίθουσα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Μαρία

* BODY PUMP PLUS
18.00 - 19.00
Μαρία Χ.

HIPS & ABS
18.15 - 19.00
Γιάννης Κ.

BODY BALANCE
18.30 - 19.20
Νατάσα
Δ' ΑΙΘΟΥΣΑ

PILATES MAT
18.30 - 19.20
Νάντια

TAE BO
18.30 - 19.20
Γιάννης

HIPS & ABS
18.45 - 19.30
Ηλίας

BODY SCULPT
19.00 - 19.45
Γιάννης Κ.

*ΑQUA AEROBIC
19.00 - 19.50

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Λένα

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Νατάσα Δ.

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Βάσω

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Άλκης

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Μαριαλένα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Βασιλίνα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Γιάννης

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Άννα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Βιολέττα

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Έλενα

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Φωτεινή

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Ελισάβετ

CROSS TRAINING
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

DANCE
19.00 - 19.50
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Γιάννα

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Δημήτρης

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Λία

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Ρία

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Μπάμπης

* Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Νίκος
BIKE STUDIO

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Στεφανία

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ελένη Κ.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ανδρέας

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Κατερίνα Δ.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Μαρία

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ιωάννα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ελισάβετ

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Bianca

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Φλώρα

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Γιώργος

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Βάσω

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Αγγελική

*RPM
19.00 - 19.50
Πέτρος

STRETCHING
19.00 - 19.50
Σοφία
Β' Αίθουσα

TAE - BO
19.00 - 19.50
Αγγελική

TUMBAO
19.00 - 19.50
Δήμητρα

* Y BIKE
19.00 - 19.50
Χριστόφορος
BIKE STUDIO

*Y BIKE
19.00 - 19.50
Κωνσταντίνος

YOGA
19.00 - 19.50
Κώστας
Α' Αίθουσα

YOGA
19.00 - 19.50
Νεκταρία

YOGA
19.00 - 19.50
Έλενα
B' Αίθουσα

YOGA
19.00 - 19.50
Μαρία

ZUMBA
19.00 - 19.50
Γιάννης Γ.

ZUMBA
19.00 - 19.50
ΡΕΝΑ

ZUMBA
19.00 - 19.50
Κατερίνα

ZUMBA
19.00 - 19.50
Βαγγέλης

ZUMBA
19.00 - 19.50
Βίκυ

ZUMBA
19.00 - 19.50
Δήμητρα

ZUMBA
19.00 - 19.50
ΣΟΦΙΑ

ZUMBA
19.00 - 19.50
Σοφία

*ZUMBA KIDS
19.00 - 19.50
Γεωργία

*PILATES PLUS
19.00 - 20.00
Μαρία Χ.
ΑΙΘΟΥΣΑ PERSONAL

HIPS & ABS
19.30 - 20.20
Νάντια

PILATES MAT
19.30 - 20.20
Μαρία

* Y BIKE
20.00 - 20.30
Γιώργος
Β΄ ΑΙΘΟΥΣΑ

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Κατερίνα Δ.

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Λεμονιά

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μαρία

BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Ελένη Κ.

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Μιχάλης

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Χριστίνα

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Μπάμπης

BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνη
Β' Αίθουσα

BRAZILIAN BUTT
20.00 - 20.50
Έφη

CARDIO
20.00 - 20.50
Μαριάννα

CARDIO
20.00 - 20.50
Βαγγέλης

CARDIO
20.00 - 20.50
Γιώργος Π.

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Γιάννης

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Νάνσυ

HIPS & ABS
20.00 - 20.50
Γιώργος

* Υ ΒΙΚΕ
20.00 - 20.50
Νίκος
BIKE STUDIO

INTERVAL TRAINING
20.00 - 20.50
Antonello
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Μαρία

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Μαρία

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Δήμητρα

PILATES
20.00 - 20.50
ΣΟΦΙΑ

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Κυριακή

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Ειρήνη

PILATES MAT
20.00 - 20.50
Φωτεινή

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γιώτα

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Γεωργία

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Ελένη

PILATES
20.00 - 20.50
ΕΛΕΝΑ

PILATES ΜΑΤ
20.00 - 20.50
Σοφία

STRETCHING
20.00 - 20.50
Μαρία Γ.

ΤΑΕ - ΒΟ
20.00 - 20.50
Γιάννα

TUMBAO
20.00 - 20.50
Δωρίνα
Α' Αίθουσα

Y BIKE
20.00 - 20.50
Γιώργος
Γ' Αίθουσα

YOGA
20.00 - 20.50
Larissa

YOGA
20.00 - 20.50
Βελισσάριος

YOGA
20.00 - 20.50
Ελένη Σ.

YOGA
20.00 - 20.50
Βάσω

ZUMBA
20.00 - 20.50
Εύη

ZUMBA
20.00 - 20.50
Κατερίνα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Αλέξης

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ίριδα

ZUMBA
20.00 - 20.50
Ελένη Τ.

HIPS & ABS
20.30 - 21.20
Μαρία

YOGA
20.30 - 21.20
Ελισάβετ

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Ελένη Κ.

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Μιχάλης

BODY PUMP
21.00 - 21.50
Ηλίας

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Γιώργος Π.

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
Νίκος

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
ΦΑΝΗ

BODY SCULPT
21.00 - 21.50
ΦΑΝΗ

CARDIO
21.00 - 21.50
Λεμονιά

HIPS & ABS
21.00 - 21.50
Βαγγέλης

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Εύη

PILATES MAT
21.00 - 21.50
Δήμος

STRETCHING
21.00 - 21.50
Έφη

YOGA
21.00 - 21.50
Φαίη

YOGA
21.00 - 21.50
Σοφία

YOGA
21.00 - 21.50
Θανάσης

ZUMBA
21.00 - 21.50
Φρόσω

ZUMBA
21.00 - 21.50
Γιάννης

ZUMBA
21.00 - 21.50
Μάρκο

PILATES MAT
21.15 - 22.00
Μάνος

ZUMBA
21.15 - 22.00
Πένυ
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
*AERIAL YOGA
16.00 - 16.50
Γιώτα
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Antonelo

BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Διονύσης

*FREE WEIGHTS
17.00 - 17.50
Νόπη

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Παναγιώτης
Α' Αίθουσα

HIPS & ABS
17.00 - 17.50
Ντίνα
Β' Αίθουσα

PILATES ΜΑΤ
17.00 - 17.50
Φωτεινή

PILATES MAT
17.00 - 17.50
Ελένη

Y BIKE
17.00 - 17.50
Χρήστος Μ.
Γ' Αίθουσα

CARDIO
17.30 - 18.20
Στέλιος

PILATES MAT
17.30 - 18.20
Νίκος

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Βάσια

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Αλεξάνδρα

BODY ATTACK
18.00 - 18.50
Δημήτρης Γ.

BODY JAM
18.00 - 18.50
Εύα/Αλέξης

BODY SCULPT
18.00 - 18.50
Χρύσα

HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Γιώργος

ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
18.00 - 18.50
Αλεξάνδρα

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Έφη

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Κυριακή

PILATES ΜΑΤ
18.00 - 18.50
Ιωάννα
Α' Αίθουσα

SALSAΤΙΟΝ
18.00 - 18.50
Βάλια

SH'BAM
18.00 - 18.50
ΜΑΡΑΝΙΑ

TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran

*Υ ΒΙΚΕ
18.00 - 18.50
Ναταλία

YOGA
18.00 - 18.50
Χριστιάννα

YOGA
18.00 - 18.50
Padma

ZUMBA
18.00 - 18.50
Άγγελος

ZUMBA
18.00 - 18.50
Ελένη

ZUMBA
18.00 - 18.50
Φρόσω

ZUMBA
18.00 - 18.50
Ελεωνόρα

ZUMBA
18.00 - 18.50
Εύη

*BODY COMBAT PLUS
18.00 - 19.00
Γιώργος

BODY COMBAT
18.30 - 19.20
Μαριλένα Μ.

BODY SCULPT
18.30 - 19.20
.

CIRCUIT TRAINING
18.30 - 19.20
Νίκος

*AFRO WORKOUT
19.00 - 19.50
Antonello

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Βάσια

BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Μικαέλα

BODY COMBAT
19.00 - 19.50
Γιάννης Λ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Γ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Δημήτρης Κ.

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Σπύρος

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Έφη

BODY PUMP
19.00 - 19.50
Άννα Μεν.

* Υ ΒΙΚΕ
19.00 - 19.50
Κώστας
BIKE STUDIO

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Άγγελος

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Ελένη

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Εύα/Αλέξης

PILATES MAT
19.00 - 19.50
Εύη

PILATES ΜΑΤ
19.00 - 19.50
.

*RPM
19.00 - 19.50
Πέτρος

TAE BO
19.00 - 19.50
Γιώργος

ZUMBA
19.00 - 19.50
Μάρκο

BODY PUMP
19.30 - 20.20
Βάσω

BODY PUMP
19.30 - 20.20
Μαριλένα Μ.

BODY ATTACK
20.00 - 20.50
Σπύρος

BODY COMBAT
20.00 - 20.50
Δημήτρης Κ.
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Κώστας

BODY COMBAT
18.00 - 18.50
Γιάννης Φ.

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Άλκης

BODY PUMP
18.00 - 18.50
Κωνσταντίνος

CIRCUIT TRAINING
18.00 - 18.50
Νίκος

PILATES MAT
18.00 - 18.50
Γιώργος Π.

*PILATES PROPS
18.00 - 18.50
Γιώτα

TUMBAO
18.00 - 18.50
Goran

PILATES MAT
18.00 - 19.00
Μιχαέλα
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
BASIC CARDIO
19.00 - 19.50
Γιώργος Π.

HIPS & ABS
19.00 - 19.50
Νίκος

ZUMBA
19.00 - 19.50
Μαρία Κ.
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    08.00 - 08.50
  • PILATES ΜΑΤ
    08.00 - 08.50
  • PILATES MAT
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • CARDIO
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • B. SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • *BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • INTERVAL TRAINING
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • ZUMBA
    09.00 - 09.50
  • *Y BIKE
    09.30 - 10.00
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • B. SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • Y BIKE
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • * Y BIKE
    10.00 - 10.30
  • *AFRO WORKOUT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • FUNCTIONAL TRAINING
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • *PILATES PLUS
    10.00 - 10.50
  • STRONG
    10.00 - 10.50
  • *Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • INTERVAL TRAINING
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • YOGA
    10.30 - 11.20
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY PUMP
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • CARDIO
    11.00 - 11.50
  • FREE WEIGHTS
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • TUMBAO
    11.00 - 11.50
  • *Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.30 - 12.20
  • ZUMBA
    11.30 - 12.20
  • *ΑQUA AEROBIC
    12.00 - 12.50
  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • *FUNCTIONAL TRAINING
    12.00 - 12.50
  • PILATES MAT
    12.00 - 12.50
  • STRETCHING
    12.00 - 12.50
  • ZUMBA
    12.00 - 12.50
  • BODY COMBAT
    15.00 - 15.50
  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • PILATES ΜΑΤ
    15.00 - 15.50
  • PILATES MAT
    15.00 - 15.50
  • CARDIO / HIPS&ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.45
  • CROSS TRAINING
    16.00 - 16.50
  • PILATES ΜΑΤ
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • PILATES ΜΑΤ
    16.00 - 16.50
  • * CARDIO
    16.00 - 17.00
  • CARDIO
    16.45 - 17.30
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY BALANCE
    17.00 - 17.50
  • BODY COMBAT
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • CARDIO
    17.00 - 17.50
  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    17.00 - 17.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • * BODY SCULPT
    17.00 - 18.00
  • CX WORX
    17.15 - 17.45
  • BODY PUMP
    17.30 - 18.15
  • HIPS & ABS
    17.30 - 18.20
  • TAE BO
    18.00 - 18.45
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CARDIO/BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • FANGA
    18.00 - 18.50
  • GYMSTICK
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    18.00 - 18.50
  • Ι.Μ.Α.
    18.00 - 18.50
  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • STRETCHING
    18.00 - 18.50
  • ΤΑΕ -ΒΟ
    18.00 - 18.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    18.00 - 18.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    18.00 - 18.50
  • *Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • *PILATES PLUS
    18.00 - 19.00
  • PILATES MAT
    18.15 - 19.00
  • BODY BALANCE
    18.30 - 19.20
  • CARDIO
    18.30 - 19.20
  • ZUMBA
    18.30 - 19.20
  • HIPS & ABS
    18.45 - 19.30
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.30
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.45
  • *ΑQUA AEROBIC
    19.00 - 19.50
  • B. SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BASIC CARDIO
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CIRCUIT TRAINING
    19.00 - 19.50
  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50
  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • Ι.Μ.Α.
    19.00 - 19.50
  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • * RPM
    19.00 - 19.50
  • SH'BAM
    19.00 - 19.50
  • TAE BO
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ ΒΟ
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • * Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • LATIN
    19.00 - 20.30
  • *Y BIKE
    19.30 - 20.00
  • ZUMBA
    19.30 - 20.15
  • BODY PUMP
    19.30 - 20.20
  • PILATES MAT
    19.30 - 20.20
  • YOGA
    19.30 - 20.20
  • YOGA
    19.45 - 20.30
  • * Y BIKE
    20.00 - 20.30
  • *Y BIKE
    20.00 - 20.30
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • CROSS TRAINING
    20.00 - 20.50
  • DANCE
    20.00 - 20.50
  • CARRIBEAN BEAT
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • *PILATES PLUS
    20.00 - 20.50
  • * RPM
    20.00 - 20.50
  • SALSATION
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    20.00 - 20.50
  • *Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • *Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • * BODY PUMP PLUS
    20.00 - 21.00
  • PILATES MAT
    20.00 - 22.45
  • BODY COMBAT
    20.30 - 21.15
  • BODY BALANCE
    20.30 - 21.20
  • PILATES MAT
    20.30 - 21.20
  • YOGA
    20.30 - 21.20
  • PILATES MAT
    20.45 - 21.30
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.45
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY ATTACK
    21.00 - 21.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50
  • BODY PUMP
    21.00 - 21.50
  • BODY PUMP
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50
  • CXWORX & BODY ATTACK
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • *PILATES PROPS
    21.00 - 21.50
  • * RPM
    21.00 - 21.50
  • STRETCHING
    21.00 - 21.50
  • TAE BO
    21.00 - 21.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • *YOGA PLUS
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • *BODY COMBAT PLUS
    21.00 - 22.00
  • ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
    21.00 - 22.30
  • YOGA
    21.15 - 22.05
  • ZUMBA
    21.30 - 22.15
  • ZUMBA
    21.30 - 22.20
  • ZUMBA
    21.30 - 22.20
  • PILATES MAT
    21.45 - 22.30
  • BODY SCULPT
    22.00 - 22.50
  • PILATES ΜΑΤ
    22.00 - 22.50
  • PILATES MAT
    22.00 - 22.50
  • PILATES MAT
    22.00 - 22.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • YOGA
    08.30 - 09.20
  • B. SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • CARDIO
    09.00 - 09.50
  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • *PILATES PROPS
    09.00 - 09.50
  • STRETCHING
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY PUMP
    09.30 - 10.20
  • CARDIO
    09.30 - 10.20
  • CARDIO
    09.30 - 10.20
  • CROSS TRAINING
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • B. SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BASIC CARDIO
    10.00 - 10.50
  • BODY COMBAT
    10.00 - 10.50
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • FANGA
    10.00 - 10.50
  • FLOWBILITY
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • Ι.Μ.Α.
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES
    10.00 - 10.50
  • STEP
    10.00 - 10.50
  • TAE-BO / HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES ΜΑΤ
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • STEP
    10.30 - 11.20
  • YOGA
    10.30 - 11.20
  • ZUMBA
    10.30 - 11.20
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BALANCE STRENGTH
    11.00 - 11.50
  • BODY PUMP
    11.00 - 11.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • *POWER FITBALL
    11.00 - 11.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.30 - 12.20
  • ZUMBA
    11.30 - 12.20
  • *ΑQUA AEROBIC
    12.00 - 12.50
  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • HIPS & ABS
    12.00 - 12.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    13.00 - 13.50
  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50
  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • ZUMBA
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • FUNCTIONAL TRAINING
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.45
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.50
  • CARDIO
    16.00 - 16.50
  • HIPS & ABS
    16.00 - 16.50
  • HIPS & ABS
    16.00 - 16.50
  • HIPS & ABS
    16.00 - 16.50
  • PILATES
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • YOGA
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.45 - 17.30
  • B. SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY ATTACK
    17.00 - 17.50
  • BODY BALANCE
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • STEP
    17.00 - 17.50
  • STRONG by Zumba
    17.00 - 17.50
  • ΤΑΕ ΒΟ
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.30 - 18.15
  • PILATES MAT
    17.30 - 18.20
  • YOGA
    17.30 - 18.20
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.45
  • *AFRO WORKOUT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BASIC CARDIO
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • TOTAL BODY
    18.00 - 18.50
  • CROSS TRAINING
    18.00 - 18.50
  • DANCE
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • Ι.Μ.Α.
    18.00 - 18.50
  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.15 - 19.00
  • BODY SCULPT
    18.30 - 19.20
  • PILATES MAT
    18.30 - 19.20
  • PILATES ΜΑΤ
    18.45 - 19.30
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.45
  • *ΑQUA AEROBIC
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • B. SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BALANCE STRENGTH
    19.00 - 19.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BRAZILIAN BUTT
    19.00 - 19.50
  • DANCE
    19.00 - 19.50
  • CARRIBEAN BEAT
    19.00 - 19.50
  • FITBALL
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • TAE BO
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ - ΒΟ
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • * BODY PUMP PLUS
    19.00 - 20.00
  • HIPS & ABS
    19.30 - 20.15
  • CARDIO
    19.30 - 20.20
  • TAE BO
    19.30 - 20.20
  • ZUMBA
    19.30 - 20.20
  • HIPS & ABS
    19.45 - 20.30
  • * Y BIKE
    20.00 - 20.30
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY ATTACK
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • *CARDIO DRUMS
    20.00 - 20.50
  • CROSS TRAINING
    20.00 - 20.50
  • DANCE
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    20.00 - 20.50
  • KICK BOXING
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • SALSAΤΙΟΝ
    20.00 - 20.50
  • STEP
    20.00 - 20.50
  • STRETCHING
    20.00 - 20.50
  • STRETCHING
    20.00 - 20.50
  • STRETCHYOGA
    20.00 - 20.50
  • TAE BO
    20.00 - 20.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    20.00 - 20.50
  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
  • *Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • * Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • *Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.30 - 21.15
  • BODY SCULPT
    20.30 - 21.20
  • HIPS & ABS
    20.30 - 21.20
  • ZUMBA
    21.00 - 21.00
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50
  • CARDIO
    21.00 - 21.50
  • CARDIO
    21.00 - 21.50
  • CIRCUIT TRAINING
    21.00 - 21.50
  • CROSS TRAINING
    21.00 - 21.50
  • CX WORX
    21.00 - 21.50
  • *GRIT
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • STEP
    21.00 - 21.50
  • TAE BO
    21.00 - 21.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • *KICK BOXING
    21.00 - 22.00
  • YOGA
    21.15 - 22.00
  • *KICK BOXING
    21.30 - 22.20
  • BODY PUMP
    22.00 - 22.50
  • HIPS & ABS
    22.00 - 22.50

Τετάρτη

  • PILATES ΜΑΤ
    08.00 - 08.50
  • STRETCHING
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    08.30 - 09.20
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • YOGA
    08.30 - 09.20
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • *BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • CARDIO
    09.00 - 09.50
  • CARDIO
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • INTERVAL TRAINING
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • ZUMBA
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • B. SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • ZUMBA
    09.30 - 10.20
  • ZUMBA
    09.30 - 10.20
  • * Y BIKE
    10.00 - 10.30
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BRAZILIAN BUTT
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • CIRCUIT TRAINING
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • INTERVAL TRAINING
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • *PILATES PROPS
    10.00 - 10.50
  • *PILATES PLUS
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • BALANCE STRENGTH
    10.30 - 11.20
  • INTERVAL TRAINING
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • ZUMBA
    10.30 - 11.20
  • ZUMBA
    10.30 - 11.20
  • BODY COMBAT
    11.00 - 11.50
  • BODY PUMP
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.00 - 11.50
  • *Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • Ι.Μ.Α.
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • TAE-BO
    11.00 - 11.50
  • TUMBAO
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.30 - 12.20
  • PILATES MAT
    11.30 - 12.20
  • PILATES MAT
    11.30 - 12.20
  • * PILATES PLUS
    11.30 - 12.30
  • *ΑQUA AEROBIC
    12.00 - 12.50
  • BODY SCULPT
    12.00 - 12.50
  • *PILATES PLUS
    12.00 - 13.00
  • PILATES MAT
    12.30 - 13.20
  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50
  • BODY PUMP
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50
  • YOGA
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • YOGA
    15.30 - 16.20
  • YOGA
    15.30 - 16.20
  • YOGA
    16.00 - 16.45
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.50
  • CROSS TRAINING
    16.00 - 16.50
  • HIPS & ABS
    16.00 - 16.50
  • HIPS & ABS
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • * BODY SCULPT
    16.00 - 17.00
  • HIPS & ABS
    16.45 - 17.30
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY COMBAT
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • SALSAΤΙΟΝ
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • * ΤΑΕ ΒΟ
    17.00 - 18.00
  • PILATES MAT
    17.30 - 18.15
  • BODY SCULPT
    17.30 - 18.20
  • PILATES MAT
    17.30 - 18.20
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    17.30 - 18.20
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.45
  • *ΑERIAL YOGA
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY JAM
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CROSS TRAINING
    18.00 - 18.50
  • CROSS TRAINING
    18.00 - 18.50
  • CX WORX
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • Ι.Μ.Α.
    18.00 - 18.50
  • INTERVAL TRAINING / HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • TAE BO
    18.00 - 18.50
  • TAE BO
    18.00 - 18.50
  • *Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • * BODY PUMP PLUS
    18.00 - 19.00
  • *ZUMBA PLUS
    18.00 - 19.00
  • BODY PUMP
    18.15 - 19.00
  • BODY PUMP
    18.30 - 19.20
  • PILATES ΜΑΤ
    18.30 - 19.20
  • YOGA
    18.30 - 19.20
  • TAE BO
    18.45 - 19.30
  • STEP
    19.00 - 19.45
  • *ΑQUA AEROBIC
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50
  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50
  • FUNCTIONAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    19.00 - 19.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    19.00 - 19.50
  • Ι.Μ.Α.
    19.00 - 19.50
  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • *RPM
    19.00 - 19.50
  • STEP
    19.00 - 19.50
  • TAE BO
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • TUMBAO
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • * Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.30 - 20.15
  • BODY BALANCE
    19.30 - 20.20
  • PILATES MAT
    19.30 - 20.20
  • TAE BO
    19.30 - 20.20
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    19.30 - 20.20
  • YOGA
    19.30 - 20.20
  • *Y BIKE
    19.45 - 20.15
  • BODY SCULPT
    19.45 - 20.30
  • BODY COMBAT
    20.00 - 00.20
  • * Y BIKE
    20.00 - 20.30
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY ATTACK
    20.00 - 20.50
  • BODY ATTACK
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • CARDIO
    20.00 - 20.50
  • CIRCUIT TRAINING
    20.00 - 20.50
  • CROSS TRAINING
    20.00 - 20.50
  • *GRIT
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    20.00 - 20.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    20.00 - 20.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    20.00 - 20.50
  • ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • TAE - BO
    20.00 - 20.50
  • ΤΑΕ ΒΟ
    20.00 - 20.50
  • ΤΑΒΑΤΑ
    20.00 - 20.50
  • *TRAMBOLINE WORKOUT
    20.00 - 20.50
  • Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • *ZUMBA BURST
    20.00 - 20.50
  • *PILATES PLUS
    20.00 - 21.00
  • *ZUMBA PLUS
    20.00 - 21.00
  • *Y BIKE
    20.15 - 20.45
  • PILATES ΜΑΤ
    20.15 - 21.00
  • HIPS & ABS
    20.30 - 21.15
  • HIPS & ABS
    20.30 - 21.20
  • INTERVAL TRAINING
    20.30 - 21.20
  • TUMBAO
    20.30 - 21.20
  • YOGA
    20.30 - 21.20
  • YOGA
    20.30 - 21.20
  • *ΑERIAL YOGA
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY ATTACK
    21.00 - 21.50
  • BODY COMBAT
    21.00 - 21.50
  • BODY PUMP
    21.00 - 21.50
  • BODY PUMP
    21.00 - 21.50
  • BODY PUMP
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • TAE - BO
    21.00 - 21.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    21.00 - 21.50
  • TUMBAO
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ΑΠΝΟΙΑ WITH YOGA
    21.00 - 22.30
  • ZUMBA
    21.30 - 22.15
  • ZUMBA
    21.30 - 22.20
  • BODY COMBAT
    22.00 - 22.50
  • YOGA
    22.00 - 22.50
  • YOGA
    22.00 - 22.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    08.00 - 08.50
  • YOGA
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • YOGA
    08.30 - 09.20
  • YOGA
    08.30 - 09.20
  • B. SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES ΜΑΤ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • STRETCHING
    09.00 - 09.50
  • STRETCHING
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • CARDIO
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • ZUMBA
    09.30 - 10.20
  • *Y BIKE
    10.00 - 10.30
  • B. SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY PUMP
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • CARDIO / HIPS&ABS
    10.00 - 10.50
  • CARDIO/BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • INTERVAL TRAINING
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • STEP
    10.00 - 10.50
  • STRETCHING
    10.00 - 10.50
  • TABATA / HIPS&ABS
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • PILATES ΜΑΤ
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • YOGA
    10.30 - 11.20
  • *ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ PLUS
    10.30 - 11.30
  • BODY ATTACK
    11.00 - 11.50
  • BODY COMBAT
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • *ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • PILATES ΜΑΤ
    11.00 - 11.50
  • *PILATES PLUS
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • *ΑQUA AEROBIC
    12.00 - 12.50
  • BODY PUMP
    12.00 - 12.50
  • *YOGA PLUS
    12.00 - 12.50
  • BODY SCULPT
    15.00 - 15.50
  • CARDIO
    15.00 - 15.50
  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • PILATES ΜΑΤ
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    15.30 - 16.20
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.45
  • BODY PUMP
    16.00 - 16.50
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.50
  • BODY SCULPT
    16.00 - 16.50
  • CARDIO
    16.00 - 16.50
  • * HIPS & ABS
    16.00 - 17.00
  • STEP
    16.45 - 17.30
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY ATTACK
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • * STEP
    17.00 - 18.00
  • HIPS & ABS
    17.30 - 18.15
  • BODY PUMP
    17.30 - 18.20
  • HIPS & ABS
    17.30 - 18.20
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.45
  • AFRO DANCE
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • TOTAL BODY
    18.00 - 18.50
  • CROSS TRAINING
    18.00 - 18.50
  • CROSS TRAINING
    18.00 - 18.50
  • CX WORX
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • Ι.Μ.Α
    18.00 - 18.50
  • INTERVAL TRAINING
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    18.00 - 18.50
  • *Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    18.00 - 18.50
  • *Υ ΒΙΚΕ
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.15 - 19.00
  • BODY SCULPT
    18.30 - 19.20
  • PILATES MAT
    18.30 - 19.20
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.45
  • *ΑQUA AEROBIC
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BALANCE STRENGTH
    19.00 - 19.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY ATTACK
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CARDIO
    19.00 - 19.50
  • CROSS TRAINING
    19.00 - 19.50
  • *FREE WEIGHTS
    19.00 - 19.50
  • FUNCTIONAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • *FUNCTIONAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • *GRIT
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.00 - 19.50
  • Ι.Μ.Α.
    19.00 - 19.50
  • INTERVAL TRAINING
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES ΜΑΤ
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • PILATES MAT
    19.00 - 19.50
  • *PILATES PROPS
    19.00 - 19.50
  • *RPM
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • TAE BO
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ - ΒΟ
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ-ΒΟ
    19.00 - 19.50
  • ΤΑΕ - ΒΟ
    19.00 - 19.50
  • Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • *Y BIKE
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    19.00 - 19.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • HIPS & ABS
    19.30 - 20.15
  • BODY SCULPT
    19.30 - 20.20
  • YOGA
    19.30 - 20.20
  • ZUMBA
    19.30 - 20.20
  • ZUMBA
    19.45 - 20.30
  • * Y BIKE
    20.00 - 20.30
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • B. SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY PUMP
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • BODY COMBAT
    20.00 - 20.50
  • CROSS TRAINING
    20.00 - 20.50
  • DANCE
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • HIPS & ABS
    20.00 - 20.50
  • * Υ ΒΙΚΕ
    20.00 - 20.50
  • KICK BOXING
    20.00 - 20.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    20.00 - 20.50
  • PILATES MAT
    20.00 - 20.50
  • PILATES ΜΑΤ
    20.00 - 20.50
  • SALSATION
    20.00 - 20.50
  • SH'BAM
    20.00 - 20.50
  • STRONG
    20.00 - 20.50
  • TAE BO
    20.00 - 20.50
  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
  • TUMBAO
    20.00 - 20.50
  • *Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • * Y BIKE
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • ZUMBA
    20.00 - 20.50
  • *BODY COMBAT PLUS
    20.00 - 21.00
  • BODY BALANCE
    20.30 - 21.20
  • *PILATES PLUS
    21.00 - 00.21
  • AFRO DANCE
    21.00 - 21.50
  • BODY SCULPT
    21.00 - 21.50
  • BODY ATTACK
    21.00 - 21.50
  • BODY PUMP
    21.00 - 21.50
  • CROSS TRAINING
    21.00 - 21.50
  • CROSS TRAINING
    21.00 - 21.50
  • HIPS & ABS
    21.00 - 21.50
  • Ι.Μ.Α.
    21.00 - 21.50
  • Ι.Μ.Α.
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES MAT
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • PILATES ΜΑΤ
    21.00 - 21.50
  • TAE BO
    21.00 - 21.50
  • Y BIKE
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • ZUMBA
    21.00 - 21.50
  • *KICK BOXING
    21.00 - 22.00
  • YOGA
    21.15 - 22.00
  • ZUMBA
    21.15 - 22.05
  • *KICK BOXING
    21.30 - 22.20
  • BODY SCULPT
    22.00 - 22.50
  • BODY ATTACK
    22.00 - 22.50
  • HIPS & ABS
    22.00 - 22.50

Παρασκευή

  • STRETCHING
    08.00 - 08.50
  • STREΤCHYOGA
    08.00 - 08.50
  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    08.30 - 09.20
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    08.30 - 09.20
  • PILATES MAT
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • PILATES ΜΑΤ
    08.30 - 09.20
  • B. SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY PUMP
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • CARDIO
    09.00 - 09.50
  • CARDIO / BODY SCULPT
    09.00 - 09.50
  • FUNCTIONAL TRAINING
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS
    09.00 - 09.50
  • HIPS & ABS / STRETCHING
    09.00 - 09.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • ΟΡΘΟΣΩΜΙΑ
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.00 - 09.50
  • STRONG
    09.00 - 09.50
  • YOGA
    09.00 - 09.50
  • PILATES MAT
    09.30 - 09.20
  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES ΜΑΤ
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • STRETCHING
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • YOGA
    09.30 - 10.20
  • YOGILATES
    09.30 - 10.20
  • ZUMBA
    09.30 - 10.20
  • * Y BIKE
    10.00 - 10.30
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • *BALANCE STRENGTH
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.00 - 10.50
  • CARDIO
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • HIPS & ABS
    10.00 - 10.50
  • PILATES
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES ΜΑΤ
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • PILATES
    10.00 - 10.50
  • PILATES MAT
    10.00 - 10.50
  • Y BIKE
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • YOGA
    10.00 - 10.50
  • ZUMBA
    10.00 - 10.50
  • BODY SCULPT
    10.30 - 11.20
  • HIPS & ABS
    10.30 - 11.20
  • HIPS & ABS
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • PILATES ΜΑΤ
    10.30 - 11.20
  • PILATES MAT
    10.30 - 11.20
  • ZUMBA
    10.30 - 11.20
  • BALANCE STRENGTH
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • HIPS & ABS
    11.00 - 11.50
  • INTERVAL TRAINING
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • PILATES MAT
    11.00 - 11.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • STRETCHING
    11.00 - 11.50
  • *Y BIKE
    11.00 - 11.50
  • YOGA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • ZUMBA
    11.00 - 11.50
  • BODY SCULPT
    11.30 - 12.20
  • *PILATES PLUS
    11.30 - 12.20
  • *ΑQUA AEROBIC
    12.00 - 12.50
  • PILATES ΜΑΤ
    12.00 - 12.50
  • PILATES MAT
    12.00 - 12.50
  • *PILATES PLUS
    12.30 - 13.20
  • HIPS & ABS
    15.00 - 15.50
  • PILATES ΜΑΤ
    15.00 - 15.50
  • PILATES ΜΑΤ
    15.00 - 15.50
  • PILATES MAT
    15.00 - 15.50
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • TAE-BO / HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • YOGA
    15.30 - 17.00
  • YOGA
    16.00 - 16.45
  • BODY COMBAT
    16.00 - 16.50
  • CROSS TRAINING
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    16.00 - 16.50
  • YOGA
    16.00 - 16.50
  • YOGA
    16.30 - 17.20
  • HIPS & ABS
    16.45 - 17.30
  • B. SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY COMBAT
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY PUMP
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • CARDIO
    17.00 - 17.50
  • CROSS TRAINING
    17.00 - 17.50
  • CROSS TRAINING
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • PILATES ΜΑΤ
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • *POWER FITBALL
    17.00 - 17.50
  • SALSAΤΙΟΝ
    17.00 - 17.50
  • STRETCHING
    17.00 - 17.50
  • ΤΑΕ - ΒΟ
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • YOGA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    17.30 - 18.15
  • BODY SCULPT
    17.30 - 18.20
  • CARDIO
    18.00 - 18.45
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY ART
    18.00 - 18.50
  • BODY ATTACK
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY COMBAT
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY PUMP
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CARDIO
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    18.00 - 18.50
  • CARRIBEAN BEAT
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • HIPS & ABS / HIIT
    18.00 - 18.50
  • Ι.Μ.Α.
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES ΜΑΤ
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • STEP
    18.00 - 18.50
  • TUMBAO
    18.00 - 18.50
  • *Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • Y BIKE
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • YOGA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • * BODY PUMP PLUS
    18.00 - 19.00
  • HIPS & ABS
    18.15 - 19.00
  • BODY BALANCE
    18.30 - 19.20
  • PILATES MAT
    18.30 - 19.20
  • TAE BO
    18.30 - 19.20
  • HIPS & ABS
    18.45 - 19.30
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.45
  • *ΑQUA AEROBIC
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY COMBAT
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP
    19.00 - 19.50
  • BODY PUMP