Πρόγραμμα Yava | Yava Fitness Centers

Πρόγραμμα Yava | ΡΟΔΟΣ

Επιστροφή στο πρόγραμμα
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
CARDIO
08.30 - 09.20
Ευαγγελία
BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Ευαγγελία
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ευαγγελία
BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Βαλεντίνος
PILATES MAT
09.30 - 10.20
Τσαμπίκα
HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ευαγγελία
PILATES MAT
09.30 - 10.20
Τσαμπίκα
10.00 - 10.30
15.30 - 16.00
BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Μαρία
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Μαρία
16.00 - 16.30
*CAPOEIRA Kids
16.00 - 16.50
Μαρσέλο
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Μαρία
CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Μαρία
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Μαρία
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρία
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μαρία
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Τσαμπίκα
ZUMBA
18.00 - 18.50
Δανάη
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Τσαμπίκα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Δανάη
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ευαγγελία
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ευαγγελία
CIRCUIT TRAINING
19.00 - 19.50
Έλλη
ZUMBA
19.00 - 19.50
Δανάη
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνος
TAE BO
20.00 - 20.50
Ευαγγελία
TAE BO
20.00 - 20.50
Ευαγγελία
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνος
YOGA
20.00 - 20.50
Larissa
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Larissa
YOGA
21.00 - 21.50
Larissa
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • CARDIO
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • TAE BO
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50
  • ZUMBA
    18.00 - 18.50
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50
  • TAE BO
    20.00 - 20.50
  • YOGA
    21.00 - 21.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • CIRCUIT TRAINING
    19.00 - 19.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • *CAPOEIRA Kids
    16.00 - 16.50
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
  • YOGA
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
BODY SCULPT
08.30 - 09.20
Ευαγγελία
09.00 - 09.30
09.30 - 10.00
BODY SCULPT
09.30 - 10.20
Βαλεντίνος
10.00 - 10.30
15.30 - 16.00
BODY SCULPT
15.30 - 16.20
Μαρία
16.00 - 16.30
17.00 - 17.30
BODY SCULPT
17.00 - 17.50
Μαρία
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ευαγγελία
BODY SCULPT
19.00 - 19.50
Ευαγγελία
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνος
BODY SCULPT
20.00 - 20.50
Βαλεντίνος
20.30 - 21.00

Δευτέρα

  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50

Τρίτη

  • BODY SCULPT
    09.30 - 10.20
  • BODY SCULPT
    15.30 - 16.20
  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • BODY SCULPT
    19.00 - 19.50

Πέμπτη

  • BODY SCULPT
    08.30 - 09.20
  • BODY SCULPT
    17.00 - 17.50
  • BODY SCULPT
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
08.30 - 09.00
CARDIO
08.30 - 09.20
Ευαγγελία
09.00 - 09.30

Δευτέρα

  • CARDIO
    08.30 - 09.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 17.30
CIRCUIT TRAINING
17.00 - 17.50
Μαρία
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
CIRCUIT TRAINING
19.00 - 19.50
Έλλη
19.30 - 20.00

Τρίτη

  • CIRCUIT TRAINING
    17.00 - 17.50

Πέμπτη

  • CIRCUIT TRAINING
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ευαγγελία
HIPS & ABS
09.30 - 10.20
Ευαγγελία
10.00 - 10.30
15.30 - 16.00
HIPS & ABS
15.30 - 16.20
Μαρία
16.00 - 16.30
18.00 - 18.30
HIPS & ABS
18.00 - 18.50
Μαρία
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    18.00 - 18.50

Πέμπτη

  • HIPS & ABS
    09.30 - 10.20
  • HIPS & ABS
    15.30 - 16.20
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.30 - 10.00
PILATES MAT
09.30 - 10.20
Τσαμπίκα
PILATES MAT
09.30 - 10.20
Τσαμπίκα
10.00 - 10.30
17.00 - 17.30
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Μαρία
PILATES MAT
17.00 - 17.50
Μαρία
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Τσαμπίκα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Τσαμπίκα
PILATES MAT
18.00 - 18.50
Μαρία
18.30 - 19.00

Δευτέρα

  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50

Τρίτη

  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50

Τετάρτη

  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    17.00 - 17.50

Πέμπτη

  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • PILATES MAT
    09.30 - 10.20
  • PILATES MAT
    18.00 - 18.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
TAE BO
20.00 - 20.50
Ευαγγελία
TAE BO
20.00 - 20.50
Ευαγγελία
20.30 - 21.00

Τρίτη

  • TAE BO
    20.00 - 20.50

Τετάρτη

  • TAE BO
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 20.30
YOGA
20.00 - 20.50
Larissa
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
YOGA
21.00 - 21.50
Larissa
YOGA
21.00 - 21.50
Larissa
21.30 - 22.00

Δευτέρα

  • YOGA
    21.00 - 21.50

Τετάρτη

  • YOGA
    21.00 - 21.50

Παρασκευή

  • YOGA
    20.00 - 20.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 18.30
ZUMBA
18.00 - 18.50
Δανάη
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
ZUMBA
19.00 - 19.50
Δανάη
ZUMBA
19.00 - 19.50
Δανάη
19.30 - 20.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50

Τετάρτη

  • ZUMBA
    18.00 - 18.50

Παρασκευή

  • ZUMBA
    19.00 - 19.50
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16.00 - 16.30
*CAPOEIRA Kids
16.00 - 16.50
Μαρσέλο
16.30 - 17.00

Παρασκευή

  • *CAPOEIRA Kids
    16.00 - 16.50
No classes available!